چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان

در انتظار یک آتش‌سوزی

یکشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۳

دیدگاه خانم فاطمه س. درباره «مافیای روان»
فکر کنم بعد انتصاب دکتر شریعت به ریاست بیمارستان ایران، باید منتظر عوض شدن رئیس بایگانی پرونده ها در آن بیمارستان یا آتش سوزی در آن بخش بایگانی و … و اینجور چیزها باشیم!

 

یکشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۳

دیدگاه خانم راحله ع. درباره «مافیای روان»
حالا که داره قضیه روشن میشه و «مافیای روان» می دونه چیزی تا محاکمه نمونده، به فکر نابود کردن مدارک افتادن!

فقط وای به حالتون اگه چیزی از اون پرونده کم بشه و به جاش یه سری چیزای دیگه نوشته و گذاشته بشه!

 

یکشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۳

دیدگاه خانم نرگس م. درباره «مافیای روان»
با انتصاب دکتر وحید شریعت به سمت رئیس بیمارستان ایران، محیط امنی برای اهداف شوم مافیای روان فراهم می شود که هر…دلشان خواست بکنند. در زمان بستری اجباری دکتر میترا کدیور تنها روانکاو ایرانی و تشخیص سایکوتیک برای ایشان، دکتر محمد قدیری رئیس بیمارستان ایران بود که اینترنت در دسترس دکتر میترا کدیور قرار داد و ایشان با آقای میلر تماس حاصل کردند .احتمالا این حرکت دکتر قدیری به مذاق خیلی ها خوش نیامده حالا دکتر قدیری باید برود که مافیای روان کارها یشان را آنطور که می خواهند هدایت کنند و یا گند شان را بپوشانند.
آقای شریعت گم وگور شدن مدارک (پرونده دکتر کدیور) هیچ کمکی نخواهد کرد . دست های پشت پرده دیگر رو آمده اند و آبروریزی اش بیشتر می شودها.

 

 

یکشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۳

دیدگاه خانم منصوره ا. درباره «مافیای روان»
تاریخ خبر انتصاب دکتر سید وحید شریعت به سمت رییس بیمارستان روانپزشکی ایران ۲۶/۱۱/۹۳ است. وقتی به صفحه پورتال خود بیمارستان ایران مراجعه کردم تا اطلاعات بیشتری به دست آورم، رییس بیمارستان را دکتر قدیری درج کرده اند! وقتی به صفحه لینکداین دکتر شریعت مراجعه کردم عنوان خود را چنین ذکر کرده است:

Director
Iran Psychiatric Hospital
(February 2015 – Present (1 month

عجبا!!!
این انتصاب به توصیه کی و به چه دلیل انجام شده؟ رسم است که یک جلسه معارفه و یک جلسه تودیع باشد….یک هفته گذشته و هنوز هیچ کس هیچ چیزی نگفته است….چرا اینقدر عجله؟؟!!!
حالا هی بگید مافیا چیه! مافیا اینه! مافیای صنعتی و دارو دسته اش که آنقدر از افشاگری های انجمن در مورد نقشه «از میان برداشتن دکتر کدیور» ترسیده اند که می خواهند پرونده پزشکی ایشان را هم « گم و گور» کنند که ردی باقی نماند تا در دادگاه آینده به عنوان سند جنایت شان ارائه شود…
اگر پرونده پزشکی دکتر کدیور گم شود، کار وحید شریعت است! حالا ببینیم چه می شود!! «جناب دکتر هاشمیان صیانت از پرونده دکتر میترا کدیور در این بیمارستان را به شما می‌سپاریم.»


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=8514

  تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۳، ساعت: ۱۹:۴۸