دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان، مافياي روان

در نظر بازی مهرداد افتخار بی خبران حیرانند

سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵

س. ر.:
“ویبراتور با توجه به وجود بکارت و یا عدم داشتن آن سایزهای مختلف داره که در صورت جواب نگرفتن از سایز کوچک میتونید با مراجعه مجدد از سایز بزرگتر آن استفاده کنید. نتیجه استفاده از این دستگاه ۹۰٪ هست که در صورت جواب نگرفتن از این شیوه پزشک زوج درمانی رو به شما توصیه خواهد کرد.
باور این موضوع شاید سخت باشه اما باید پذیرفت ارضا تنها از طریق دخول نیست-هرچند نقش عمده ای ایفا میکند- اما از جهات دیگر شما قادر به ارضا کردن همسرتان خواهید بود.”۱

این حس رو دارم که خیلی راحت این آدم داره میگه ممکنه علیرغم اینکه ” درمان هزینه ی تقریبا بالایی در بر داره”۲ به نتیجه نرسه.
پس واسه چی باید پای یه “شاهد” بیاد وسط؟
بعد این “شاهد” “ویبراتور به دست در «پایین» «تخت روانکاوی»!!!”۳، چرا واسه “شاهد”بازی باید ادعای روانکاوی بکنه؟! یعنی اگه روانکاو نباشه نمی تونه دید بزنه؟ یا اینکه فقط موضوع اینه که روانکاوی رو به گند بکشه؟
و این شخصی که میگه: “درسته این درمان هزینه ی تقریبا بالایی در بر داره اما تصورم اینه که ارزش یک زندگی و شادی از در کنار همسر بودن خیلی بیشتر از اینهاست.”۴ در عین حال هم “می خواد لیستشونو درازتر کنه “۵ موضوعش “درمانه”۶ و “کنار همسر بودن”۷ یا این “شاهد” مداوم؟!
منبع: ۱ تا ۷ از ” مهرداد افتخار؛ «روانکاو»ی ویبراتور به دست در «پایین» «تخت روانکاوی»!!!”

https://freudianassociation.org/?p=29845


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=31028

  تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ساعت: ۱۰:۵۹