دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سیرک های ادواری محمد صنعتی

دستور حمله و خفت گیری سیامند انوری

دوشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

م. مرادی:
واقعا برایم سوال است که سیامند انوری مدیر بیمارستان روزبه، با چه پشتوانه ای آنطور بلند به چند نفر از گردن کلفتان حاضر در سالن به اصطلاح یک کنگره علمی بین المللی، دستور می داد: کیف آنها را بگیرید، موبایهاشان را بگیرید!! یعنی شما پلیس مملکت هم باشی حق چنین زورگوییهایی را نداری (ایران نه تنها قاضی خورشیدی که قاضی رحمانیان هم دارد، ذبیح زاده جان!/ سایت انجمن فرویدی) چه برسد به یک آدم عادی. یعنی اگر یک نفر در خیابان با شما چنین کاری بکند که بخواهد کیف و موبایلتان را به زور بگیرد اسمش می شود حمله و خفت گیری. اما خب یاد این جمله می افتادم “حامد داننده را کی کشت؟” و یادم می آید سیامند انوری آدم عادی نیست.

 

 

دوشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

م. مرادی:
اینکه با کتک و کشان کشان سه نفر از اعضای انجمن را که به سالن راه پیدا کرده بودند بیروان انداختند و اعضای انجمن را مورد حمله قرار می دادند تا وسایلشان را به دستور سیامند انوری از آنها بگیرند به خاطر چی بود؟ در کیف و ساک اعضای انجمن نه بمب بود نه کوکتل مولتف. در ساکهایشان چیزی بود که “از شمشیر قدرتمندتر است.” (Word Is Mightier than Sword / سایت انجمن فرویدی) فقط پلاکاردهایی که رویش کلماتی نوشته بود که انتهای بعضی از آنها هم علامت سوال داشت. همین.”

“THEY WANT A PUPLIC THAT IS PREDICTABLE AND CONDITIONED TO DO AS IT’S TOLD WITHOUT ASKING QUESTIONS.”/ سایت انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=49048

  تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ساعت: 14:37