شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

دل سوزاندن بقائی برای زندانیان بند ۲۰۹ اوین بی طمع نبود!

با انتشار بیانیه‌ای صورت گرفت؛

اعلام کاندیداتوری بقایی برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری + تصویر

 

 

حمید بقایی معاون احمدی‌نژاد در دولت دهم با انتشار بیانیه‌ای نامزدی خود را برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرَحمن الرَحیم

اللّهم عَجل لولیکَ الفَرَج و العافیه و النّصر

 

ملّت بزرگوار، فرهیخته و شریف ایران

 

    با استعانت از پیشگاه حضرت ولّی عصر (عج) و با تقدیم بهترین احساسات قلبی به محضر شما مردان و زنان قهرمان و آگاه میهن اسلامی عزیز . در این شرایط مهّم و تعیین کننده ، با ایمانی راسخ به ظرفیتهای وسیع و پایان ناپذیر این سرزمینِ پُرگهر ، و با باوری عمیق به شایستگی های بزرگ و وثیق آحاد مردم نجیب و اصیل ایران زمین و با درک روشن و فهم مُتقن از فاصله زیاد بین وضعیت موجود کشور از نظر اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و موقعیت بایسته و شایسته برای ایرانیان، و نقش بسیار مهم جایگاه ریاست جمهوری در جهت تحقّق آرزوهای بلند پدران ، مادران و فرزندان این خطه زرخیز و پاک، با کسب اجازه از محضر فرد فرد شما مردم عزیز، نامزدی خود را برای شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارد.

اینجانب این اعلام نامزدی را که کاملاً مستقل از اشخاص، گروهها، احزاب و جناحهای سیاسی است، صرفاً اعلام سربازی برای کشور عزیز و خدمتگذاری به ملّت شریف ایران دانسته و بدان افتخار می کنم . دریافت حقیر آن است که همبستگی ملی و انسجام اجتماعی، در چارچوب قانون اساسی و ارزشهای الهی –  انسانی در مقیاس ملّی و بین المللی و از جمله مهّم ترین آنها، آزادی، عشق و عدالت ، رشد سریع کشور و نیل به جایگاه های رفیع تعالی، پیشرفت و رفاه در دسترس خواهد بود.

اینجانب دیدگاه ها و برنامه های خود را در فرصت های آتی و قانونی به استحضار مردم عزیزم خواهم رساند. با آرزوی طول عمر رهبر معظم انقلاب و با تقدیم مراتب احترام و سپاس به پیشگاه ملّت بزرگ و قهرمان ایران .

   خدایا چنان کن سرانجام کار                      تو خشنود گردی و ما رستگار

 

حمید بقایی

معاون رئیس جمهور در دولتهای نهم و دهم

۱۳۹۵/۱۱/۳۰

 

 

 

 

منبع: ایلنا

 

 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=32436

  تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ساعت: ۲۱:۳۳