سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:راز کرونا، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزارت بهداشت، ویدئوها

دکتر دیوید مارتین از ۲۰ سال پیش در حال افشاگری دربارۀ سلاح های بیولوژیک ویروسی است، به سخنانش خوب دقت کنید

پروتئین اسپایک یک پریون است و بیماری اصلی کرونا و سایر عوارض را ایجاد می‌کند و نامش را می‌گذاریم کرونا‌پریون. پریون یعنی پروتئین بیماری‌زایی که در بدن تکثیر شود و خودش موجود زنده‌ است در ردیف ویروس‌ها که معروف‌ترین پریون‌ها عامل جنون گاوی هستند اما این پریون عامل بیماری کرونا (درگیری ریوی…). لذا پروتئین اسپایک پریون است نه فقط یک سایتوکین (رسواگری دکتر ملون سازنده واکسن ژنی) چون در بدن عده‌ای تکثیر می‌شود و طبعاً نمی‌تواند به‌عنوان واکسن بکار رود.
این پریون با کمک کروناویروس یا با تزریق واکسن یا با واکسن ژنی وارد می‌شود پس واکسن‌ها کشته نیستند و حاوی یک موجود زنده هستند به‌نام کروناپریون یا پروتئین اسپایک یا حاوی ژن آن. به‌عبارت دیگر بخشی از بدن کروناویروس کذایی (SARS-CoV2) خودش موجود زنده‌ است که به‌نام واکسن تزریق می‌شود!
ماکروپریون
اگر بپذیریم پروتئین اسپایک با تزریق واکسن‌نمای سینوفارم قابلیت‌تکثیر دارد و به‌عنوان پروتئین قابل‌تکثیر (موجود زنده) نام‌گذاری کنیم کروناپریون یک ماکروپریون است چون پریون‌های اصلی خیلی‌ریز و لذا میکروپریون هستند. از قضا ثابت‌شده است که میکروپریون‌های مولد جنون‌گاوی هم در این ماکروپریون تعبیه‌شده‌ند
میکروپریون‌ها از واکنش سیستم‌ایمنی فرار می‌کنند اما پروتئین اسپایک سیستم ایمنی را تحریک می‌کند‌.
پادتن ضد این پریون با واکسن یا با آلودگی طبیعی در بدن عده‌ای پدید میاد اما ایمنی‌زا نیست به‌طوری‌که با ورود مجدد بدن ممکن است واکنش ایمنی شدید اطراف عروق نشون‌بدهد که منجر به ایجاد لخته و حوادث قلبی‌عروقی می‌شود.
این پریون به مولکول آهن در خون و میوگلوبین عضلات و ایجاد رسوب فنرمانند و یک در هزار موجب کاردیومیوپاتی (نابودی عضله قلب گرایش خوبی دارد و نیز موجب انواع فلج می‌شود.
ممکن است امواج۵G به‌ویژه در حضور اکسید گرافین مغناطیسی و حتی بدون وجود این ماده فعالیت مخرب کروناپریون علیه مولکول‌های آهن‌دار بدن را (هموگلوبین و میوگلوبین به‌ترتیب در خون و عضلات) تشدید کنند.
شواهد خبری (اسناد سایبرنتیک) ساخت پروتئین اسپایک (واکسن‌نما) پیش‌از ویروس یعنی کروناویروس برای واکسن‌نمای موجود ساخته‌شده نه واکسن برای ویروس.!!!!
آنتونیو فائوچی (بیوتروریست معروف آمریکا) گفت ماده عفونی معیوبی ساخته‌شده (پروتئین اسپایک، عفونی یعنی زنده و مسری) که ژن‌اش وارد سلول شود یا به‌شکل کروناویروس وارد بدن گردد. به محققان دانشگاه کارولینا شمالی در چپتر هیل پول داد بسازند!

ممنونم از استاد دکتر جاوید اشترانی عزیز بابت روشنگری بسیار ارزنده‌شون.

 

منبع: صفحه اینستاگرام draslanizakariya


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=59402

  تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰، ساعت: ۱۰:۴۶