پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، وزیر محترم اطلاعات

دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم، از خنده ترکیدم

دوشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۷

پریسا:
خط به خط مطلب «داریوش بزرگ مبتکر سازمان های اطلاعاتی در جهان» را که می خواندم بخش «وزیر اطلاعات»** سایت انجمن فرویدی به ذهنم می آمد تا اینکه به این قسمت رسیدم که نوشته بود: «ماموران اطلاعاتی ایران از میان افرادی انتخاب می شدند که راستگویی، درست کرداری، حسن نیّت (پندار نیک) و وفاداری آنان قبلا ثابت شده باشد، سطح آگاهی های آنان بالا و توان کافی برای قضاوت داشته باشند.برخی از این ماموران، مخفی و پاره ای دیگر علنی بودند و به چشم خادمین به ملت نگریسته می شدند.»* دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم، از خنده ترکیدم.
«به علت آزار بیش از حد دکتر کدیور توسط ماموران وزارت اطلاعات تا اطلاع ثانوی مطلبی در این سایت منتشر نخواهد شد. در صورت ادامه این آزارها مرکز روانکاوی آفریقا نیز تعطیل می گردد.
الان چهار ساعت است که این مأمور مفت‌خور شما اینترنت را روی دکتر کدیور بسته است. واقعاً شرم نمی کنید؟ هواپیماهایتان سقوط می کنند، کشتی هایتان می سوزند، مسکن های مهرتان ویران می شوند، دانشگاهیان و مردم عادی «خودکشان» می شوند، چهل درصد تحصیل‌کردگان بیکارند، ولی وزارتخانه شما سه نفر آدم علاف را تمام وقت به خدمت گرفته تا اینترنت را روی دکتر کدیور ببندند. واقعاً شرم بر شما باد.
واااای وزیر محترم اطلاعات!
خبر ندارید یک جیمز باند جدید در وزارتخانه تان استخدام کرده اند! به محض این که مطلب ژنرال اسراییلی را در سایتمان گذاشتیم این جیمز باند فوری رفت الگوریتمش را چک کرد و زد صفحه پرسش و پاسخ سایت ما را پراند! یعنی من مانده ام این مخلوقات فوق هوشمند را از مریخ وارد می کنید؟؟!!
بهتر نبود چهارتا آدم درست و حسابی استخدام می کردید تا بجای بستن اینترنت روی دکتر کدیور به وضعیت حامد داننده و پرویز همایون پور رسیدگی می کردند؟؟؟
وزیر محترم اطلاعات، این بنده خدا کارمندتان هم سادیست است و هم کم‌هوش و دست و پاچلفتی! فکر نمی‌کردیم در وزارت اطلاعات هم پارتی‌بازی باشد!!!
وزیر محترم اطلاعات، کارمند امروزی که هم جدید است و هم تازه‌کار و در نتیجه بسیار ترسو و عصبی اینترنت را به کلی به روی دکتر کدیور بست.
وزیر محترم اطلاعات، باز شیفت آن کارمند سادیست شد. مسئولش از خودش هم «تیزهوش»تر است که با خودش فکر می‌کند اگر او را بین ۶ کارمند دیگر بر بزند قابل‌شناسایی نیست…
وزیر محترم اطلاعات، ظاهراً وظیفه اصلی تعدادی از کارمندان تحت امر جنابعالی «بستن» است. عده‌ای اینترنت را به روی دکتر کدیور می‌بندند و عده‌ای چشمانشان را به روی مدرک نداشته دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران! مرحبا به این مملکت‌داری!!!
وزیر محترم اطلاعات، ظاهراً این یکی کارمندتان نیز هوس کرده همان ادای همکارش را درآورد. راستی مأموران «مخفی» قابل شناسایی هم داستان غریبی است!
وزیر محترم اطلاعات، باز شیفت همان کارمند سادیست شما شده است. مگر در آن دستگاه عریض و طویل شما کس دیگری وجود ندارد که جایگزین او کنید؟…»**
خب قدیمیها گفته اند که خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است.

https://freudianassociation.org/?p=42296
** https://freudianassociation.org/?p=16358


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=43170

  تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ساعت: 15:10