جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی

«رأفت اسلامی» دادستان کل کشور!

پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷

ز.ن.:
جناب دادستان کل کشور گفته اند که نظام دچار فساد سیستمی نیست بعد در ادامه به چند نمونه پرونده کلاهبرداری اشاره می کنند:
«منتظری با اشاره به کمبودها گفت: از سویی فعالیت دستگاه قضایی روز به روز بیشتر می شود و برای اینکه مردم بدانند دستگاه قضایی با فساد مبارزه می کند چند نمونه از پرونده ها را برای شما قضات مطرح می کنم تا مشاهده کنید ما در چه وضعیتی قرار داریم.

دادستان کل کشور ادامه داد: در پرونده‌ای ۱۱۱۷ خودرو وارد کرده که ۴۰۰ مورد تحویل داده و ۱۱۹ خودرو در گمرک توقیف و مابقی معلوم نیست کجا قرار دارد.

وی گفت: ۶۰۰ خودرو خارجی گرانقیمت توسط یک کلاهبردار فروخته شده در حالی که موجود نیست و مردم شکایت کرده اند و از این فرد شاکی بودند.

منتظری بیان کرد: در پرونده‌ دیگری ۵ هزار و ۹۸۰ خودرو پیش فروش شده و تابه حال ۱۱۰ نفر شاکی مراجعه کرده‌اند و ۸ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از مردم پول دریافت کرده‌اند که اموال توقیف شده از آنها فقط ۲۶۰ میلیارد است.

دادستان کل کشور تصریح کرد: در پرونده دیگری یک شرکت ۶۰۰ شاکی دارد، ۷۲۹ میلیارد از مردم پول دریافت کرده‌اند و شرکتی دیگر از ۱۰۰ درصد تا ۴۰۰ درصد به مردم برای جذب سرمایه آنها سود می‌داد.

وی خاطر نشان کرد: یک فردی طلافروش با همکاری همسر خود از مردم تحت عنوان فروش طلا پول دریافت می کرد که تاکنون ۴ هزار شاکی از آنها به دادسرا مراجعه کرده اند. همچنین ۲۴۶ میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده‌اند.

حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری گفت: شرکت دیگر خودرو ۱۲۰۰ شاکی دارد و اموالی که از او توقیف شد ۶ میلیارد است درحالی که ادعای شکات ۱۲ میلیارد تومان است.

دادستان کل کشور اظهار کرد: همچنین شرکتی تحت عنوان گردشگری از مردم پول گرفته که تاکنون ۱۸۶ شاکی دارد و حدود یکصد و ۵۰ میلیارد تومان کلاهبرداری داشته که فقط ۵ میلیارد آن را توانستیم شناسایی و ضبط کنیم…»*

والا همین چندتا پرونده و اینکه هرکسی از راه رسیده فکر کرده می تونه دزدی کنه، اینو به ذهنم میاره که اگه «نظام» دچار فساد سیستمی نیست باید بگیم مردم «نظام» دچار فساد سیستمی هستند!!!

* دادستان کل کشور: چرا حکم انفصال رییس بانک مرکزی اجرا نشد؟
https://freudianassociation.org/?p=42720


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=43465

  تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ساعت: ۱۳:۳۰