چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

رادار ایکس بند و جزیره دیگو گارسیا

? محل فرماندهی پروژه H و چتر ایکس باند
?@Amadnews
به‌علت اینکه احتمال دارد کانال و شخص حقیر از دسترس خارج شویم(!) و برای آنکه یافته‌هایم با خودم ناپدید نشوند، خلاصه بسیار فشرده از آنچه در خصوص پروژه H در طی تحقیقات دو ماه گذشته بدست آورده‌ام را خدمت شما تقدیم می‌کنم؛ بر اساس تحقیقات و تحلیل صاحب این قلم:

درست از زمانی که ایالات متحده آمریکا، رژیم اشغالگر قدس، و کشورهای عربی حاشیه جنوبی خلیج فارس، عراق، افغانستان، برخی کشورهای متحد در حاشیه دریاچه مازندران و ترکیه را به سامانه ضد موشکی پاتریوت مجهز کرد، تغییرات اقلیمی در ایران شدت گرفت.

نکته اصلی و اساسی لانچر موشک‌های پدافند پاتریوت نبود، بلکه استقرار سامانه به ظاهر راداری همراه این پدافند بود که آن را ایکس باند (X.Band) می‌نامند و عملا خلاصه و خروجی بازطراحی جنگ ستارگان است.

رادار ایکس باند جزء سرّی‌ترین سامانه‌های نظامی ایالات متحده آمریکاست که هنوز ابعاد کاربرد آن مشخص نشده و همه آنچه منتشر شده، همان چیزی است که خود آمریکایی‌ها منتشر کرده‌اند.

به شرط حیات و از دسترس خارج نشدن، در خصوص ایکس باند، موقعیت‌های استقرار آن در جغرافیای نزدیک به مرزهای ایران و جزئیات دیگر این سامانه به ظاهر راداری بیشتر خواهم نوشت اما نکته حائز اهمیت بعدی، سرفرماندهی عملیات سرّی ایالات متحده علیه آب و هوا، و احتمالا گسل‌های ایران است.

بر اساس تحقیقات مفصل صاحب این فرضیه، محتمل‌ترین مکان برای فرماندهی این عملیات پیچیده و های‌تک علیه کشورمان، نه آلاسکا، بلکه جزیره‌‌ی دیگو گارسیا در فاصله حدود ۵ هزار کیلومتری ایران در اقیانوس هند است، جزیره‌ای در نزدیکی خط استوا و صد در صد نظامی، که حتی در اهداف استقرار نیروهای آمریکایی در این جزیره مرموز، بررسی تغییرات فرا جوی ذکر شده.
به همان شرط حیات، در خصوص دیگو گارسیا هم بیشتر خواهم نوشت.

اما خلاصه یافته‌های حقیر در این دو کلمه و کلیدواژه خلاصه می‌شود:

الف- رادار X.band و
ب- جزیره دیگو گارسیا
?@Amadnews
دوم دی‌ماه ۱۳۹۶ (کانال شخصی عبدالرضا سلطانی)

 

منبع: @Amadnews


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=38120

  تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۶، ساعت: ۱۵:۱۱