یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:باز نشر

روال قانونی در رسیدگی به پرونده این است که به خواسته شاکی الی ماشاءالله حکم بازرسی صادر می شود تا… شاکی بتواند مدارک مشتکی عنه را بدزدد!!!

چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵

مردم:
آیا می دانستید:
– ضابطان قضائی از «شاکی» پرونده دستور می گیرند؟
– محل دادسرای ویژه جرایم پزشکی، دارویی و بهداشتی portable است و می تواند در صورت نیاز به قرارگاه وزرا یا هر جای دیگری روی زمین خدا منتقل شود؟
– شغل دیگر معاون سرپرست دادسرا گرفتن موبایلهای ارباب رجوع است؟ ( برای اینکه سرباز صفر دم در که موبایلها را از ارباب رجوع می گیرد، یک مدتی استراحت کند!) چیه مگه شما آدم نوع دوست تا حالا ندیدین اینجوری چپ چپ نگام می کنین؟
– دادسرای ویژه جرای پزشکی بهداشتی و دارویی آنقدر گستره اختیاراتش وسیع است که از جرایم کیفری ( از هر نوع و رنگی) تا حقوقی، و حتی… حتی مواردی که در دیوان عدالت اداری مطرح می شود، در آن جا می گیرد؟ یعنی آدم با خودش فکر می کند اصلا چرا ما اینهمه دادسرا و دادگاه و دیوانعالی کشور و دیوان عدالت اداری و … داریم؟! این بنده خداها که هستند. تازه تا ساعت ۱۱:۳۰ شب هم که کار می کنند! (چیه؟ خب کشیک بودند!!!)
– روال قانونی در رسیدگی به پرونده این است که شاکی شکایت می کند، کسی از او سند و مدرکی برای ادعایش نمی خواهد، بنا بر خواست او حکم بازرسی صادر می شود، بعد مشتکی عنه مدارکش را که آورد بجای اینکه حکم احضاریه برایش فرستاده شود و وقت رسیدگی بگذارند که شاکی و مشتکی عنه بیایند حرف بزنند، دوباره حکم بازرسی (الی ماشاءالله) صادر می شود و تازه دل شاکی را هم باید به دست بیاورند، بعد به جای اینکه بازپرس مشتکی عنه را ببیند، برایش بدون شنیدن دفاعیات و حتی بدون اینکه هنوز دفاعیه اش را نوشته باشد قرار صادر می کنند آنهم از نوع بازداشت و شما را به مدت ۵ روز در زندان، زندانی می کنند چون اینطور به آنها «گفته شده» – نه اینکه تحقیق کرده باشند ها؟، گفته شده- اینجا یک موسسه پزشکی غیرمجاز است که البته یک «پزشک» آن را اداره می کند!!! آنوقت شما باید بروید زندان!!
– تنها پزشک عمومی که می تواند روانپزشکی، روانکاوی و …. کند محمد صنعتی است که حکمش از طرف خود خدا زده شده و هیچ بازپرس و قاضی ای نمی تواند در موردش جیک بزند!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=44982

  تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷، ساعت: ۰۸:۳۴