سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

روانکاوی ای که از دل شبکه جهانی بهائیت گذشته

چهارشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم مرجان م. درباره «مافیای روان»

 
«نادر آقاخانی و فواد صابران…
دو دلقک و دو پادوی محور صنعتی-همایون پور»
برایتان حرفهای این دو پادو آشنا نیست؟ فکر نمی کنید در کنگره ی خواری پدرخوانده هم مشابه همین حرفها را شنیدید؟ یعنی مکتب روزبه بعد از گرفتن فلوشیپ رواندرمانی از وزارت بهداشت «جمهوری اسلامی ایران»، یک کنگره ی خواری برگزار کرده تا سخنرانان آن همان حرفهای اعضای شبکه جهانی بهاییت در «آن سوی مرزها» را غرغره کنند!!!!!!!!! چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یادتان که نرفته گهر همایونپور هم در موزه فروید گفته بود «جمهوری اسلامی ایران روانکاوی را دشمن درجه یک خود اعلام کرده و من هم با آن موافقم» بعد همین خانم در سالن بین المللی پارک پردیسان و با بیت المال همین مملکت و در همین رژیم جمهوری اسلامی ایران کنگره ی شخصی برگزار کرده!!!! فکر می کنید آن یکی دو روانکاوی که نادر آقاخانی از آنها حرف میزد چه کسانی بجز صنعتی و همایونپور هستند؟ این همان روانکاوی است که گهر همایونپور دوره افتاده و در شهر مذهبی مشهد تبلیغش می کند ـ روانکاوی ای که از دل شبکه جهانی بهاییت گذشته!!! بیخود نبود «مریض دکتر صنعتی» او را خدا می دانست! در ضمن حالا فهمیدم نه فقط عصمت ترک قشقایی بلکه فواد صابران هم «عرب» است!!!! برای همین هم بود که اصرار داشتند ایران را عرب کنند! یعنی یک مخلوق فرانکشتاین درست کرده اند بنام روانکاوی ای که صنعتی «به ایران آورد» و در آن برای بیمارانشان «خدا» درست می کنند، لابد ترسیده اند مردم ایران از «بی خدایی» بمیرند!!!!

 

 

 

 

چهارشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم م. ع. درباره «مافیای روان»

 
«نادر آقاخانی و فواد صابران…
دو دلقک و دو پادوی محور صنعتی-همایون پور»
برام جالبه جایی که تبلیغ همدستان صنعتی را می کند، با برادر شاه معدوم مصاحبه می کند آنهم با عنوان «اعلیحضرت»! و سوالش هم این است که شما برادرتان را اعلیحضرت خطاب می کردید؟!!! و این آدمها با «IQ در حد ملخ» دارند در مورد روان ایرانیها حرف می زنند!!! محور صنعتی ـ همایونپور از یک طرف با شبکه جهانی بهاییت و از طرف دیگر با جان نثاران شاه معدوم در ارتباط است!!! خب انتظار دارید نخواهند کسی را که «ناخودآگاه موروثی» را می نویسد و تاریخمان را به یادمان می آورد، کسی که «یلدای هفت هزار ساله» را بزرگ میدارد، از روی زمین محو کنند؟ وقتی هدف آنها این است که ایران را عرب کنند، چرا باید بگذارند کسی به یادمان بیاورد که ایرانی چه میراثی از فرهنگ و تمدن دارد و جهان تا چه اندازه وامدار تمدن ایران است؟


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=11990

  تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴، ساعت: ۲۳:۱۷