دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در فولکلور، سور مقصور کاسبان روان

روانکاوی فوق وحشی و عواقب آن!

 

بازداشت زوج جوانی که از روانشناس خود هم زورگیری می کردند

 

به گزارش پرداد و به نقل از ایسنا: زن جوانی با حضور در کلانتری ۱۴۱ شهرک راه‌آهن به مأموران گفت که توسط ۲ نفر مورد زورگیری و ضرب و شتم قرار گرفته است که با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

زن مالباخته بعد از حضور در پایگاه دوم آگاهی تهران در مورد نحوه آشنایی و ارتباط خود با دو متهم متواری به کارآگاهان گفت: چندی پیش به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو سواری شدم که راننده جوان در میان راه شروع به بیان مشکلات زندگی خود کرد و من چون در رشته روانشناسی تحصیل کرده ام و دارای مدرک کارشناسی در این رشته هستم به راننده که «سعید» نام داشت، عنوان کردم که شما نیاز به چندین جلسه روانکاوی دارد و این مسئله موجب آشنایی من با سعید شد.

 

مالباخته با بیان اینکه سعید دو جلسه برای روانکاوی نزد من آمد، گفت: سعید در جلسه سوم به همراه خانم جوانی به نام «رخسانا» آمد و مدعی شد که از مدتی پیش با این خانم آشنا شده  است و البته هر دو نفرشان  قصد ازدواج با یکدیگر را دارند.

مالباخته با بیان اینکه به دلیل نداشتن مطب ملاقات‌های آنها در سطح شهر تهران در فضاهای سبز انجام می‌شد گفت: در آخرین جلسه سعید و رخسانا با یک دستگاه خودرو شخصی هیوندا در محل قرار حاضر شدند و بعد از سوارشدن به سمت غرب تهران حرکت کردند ، وقتی از سعید و رخسانا در مورد آمدن به این نقطه از شهر سؤال پرسیدم هر دو نفر آنها ناگهان به سمت من حمله‌ور شدند و شروع به ضرب و شتم من کردند و نهایتا بعد به سرقت  بردن گوشی تلفن همراه، طلاجات و وجوه نقد همراهم به ارزش تقریبی ۵ میلیون تومان، مرا از خودرو پیاده و به سرعت از محل متواری شدند.

کارآگاهان اداره آگاهی تهران در نخستین قدم و با همکاری زن مالباخته و با انجام چهره‌نگاری، عکس های فرضی اولیه از هر دو متهم بدست آمد و در بررسی بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه‌دار توانستند مشخصات «سعید» ۲۶ ساله را که چندین بار به اتهام مصرف، حمل و نگهداری موادمخدر دستگیر و روانه زندان شده بود، را پیدا کنند.

با مشخص شدن و شناسایی هویت اصلی سعید، آدرس محل سکونت وی در شهرک راه‌آهن مورد شناسایی قرار گرفت ولی با تحقیقات از این محل مشخص گردید که سعید اقدام به جابجایی محل سکونت خود کرده است.

به گزارش ایسنا: با ادامه تحقیقات پلیسی، هویت دقیق و اصلی  «رخسانا» نیز شناسایی گردید و بعد از شناسایی محل سکونت رخسانا در «شهرک ساحل» هر ۲ متهم را در محل شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ«سرهنگ کارآگاه مهرداد یگانه» با اعلام این خبر حاطر نشان کرد: با توجه به احتمال ارتکاب دیگر جرایم احتمالی از سوی دو متهم پرونده، از کلیه مالباختگان که توسط دو سرنشین آقا و خانم خودروهای«پراید» و «هیوندا ورنا» مورد سرقت یا زورگیری قرار گرفته‌اند خواست تا برای شناسایی متهمان و طرح شکایات خود به پایگاه دوم پلیس آگاهی واقع در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.

 

منبع: پراد


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=5881

  تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳، ساعت: 22:22