شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۱۰)

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۹)

 

جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

س. ر.:
آخ آخ ! چقدر خندیدم!
انجمن فرویدی یه مطلب داره با عنوان “IPA وطنی صنعتی را سید کرد!/ سید احمد جلیلی، …”. [۱] که دارای “عکسی” از همون صفحه IPA وطنی هم هست.
حالا این IPA وطنیا چی کار کردن؟!
رفتن “سیادت” صنعتی رو پس گرفتن، اعضا رو تغییر دادن، یه چارت سازمانی کوبوندن توی صفحه [۲]، بلکه ملت یادشون بره که اینجا قبلا چی بود.
سید علی صالحی میگه:
“…فرض که بعضی از اینجا دور،
حتی نان از سفره و کلمه از کتاب،
شکوفه از انار و تبسم از لبانمان گرفته‌اند،
با رویاهامان چه می‌کنند؟!” [۳]
IPA وطنی!
با این “عکس” چه می کنی؟!

۱- https://freudianassociation.org/?p=33895
۲- http://irpsychiatry.ir/fa/menu/65/%DA%A9%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C
۳- http://www.seyedalisalehi.com/cgi-bin/content.pl?f=7&t=4

 

 

 

دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

سوری:
وقتی فحش های رکیک چارلز موست عضو را دیدم یاد بابک روشنائی مقدم افتادم که خیلی سعی می کرد خود را مودب نشان دهد (در همان کنگره ی خواری به ریاست محمد صنعتی)!
خنده دار است، در IPA «لومپن پرور» عضو باشی که «لومپن» هایی مثل موست در آن پرورش می یابند و اونوقت بخواهی که مودب باشی!! واقعا خنده دار است! بابا هرچه لومپن تر احتمال به عضویت در آمدن بیشتر!! باور نمی کنید؟ به گهر همایونپور و چارلز موست نگاهی بیاندازید تا این حقیقت تاسف بار را که با ریاست بولونینی به واقعیت در آمده را ببینید!!
https://freudianassociation.org/?p=34931

 

 

 

یکشنبه ۲۸ خرداد۱۳۹۶

الهام.ف:
مهرداد افتخار را که در گوگل بزنید

اول این مطلب میاد
مهرداد افتخار؛ «روانکاو»ی ویبراتور به دست در «پایین» «تخت روانکاوی»!!! – انجمن فرویدی

در وسط عکسهای افتخار

و بعداین مطلب

مهرداد افتخار! «قانون ناخودآگاه اینست که هر ژوئی سانسی یک تاوانی دارد»!

یعنی یک کتاب کامل در مورد مهرداد افتخار که می شود اسمش را گذاشت «همه چیز درباره مهرداد افتخار»

https://www.google.com/search?q=%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF+%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1&oq=%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF+%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1&aqs=chrome.0.69i59j0l5.9332j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

 

چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶

مرجان م.:
حامد داننده
https://freudianassociation.org/?p=35012
مکاتبه ژک الن میلر و میترا کدیور درباره مظلوم نمائی موذیانه فواد صابران ( بهمراه ترجمه انگلیسی)
https://freudianassociation.org/?p=35288
می دونید اول قرار بود خانم دکتر رو هم در روزبه بستری کنند یعنی یک بلایی مثل حامد داننده سرش بیاورند. جالبه که فواد صابران که حلق خودش رو سال ۲۰۱۳ پاره کرد تا به دروغ بگه که یه روانپزشک از ایرانه و خبر داره که واقعا خانم دکتر سایکوتیک شده، حالا برای کسی ایمیل زده که دنیا رو فراخوند تا خانم دکتر رو آزاد کنه. نمیدونم فواد صابران واقعا در مورد آقای میلر و خانم دکتر چی فکر کرده. سر حامد داننده تو اون مکتب روزبه این بلا رو میارن بعد می خواستند خانم دکتر رو هم حذف فیزیکی کنند اونوقت فواد صابران اومده از اینکه تو سایت خانم دکتر به بهایی ها بد میگن حرف می زنه!!! آدما رو محو و نابود می کنند تو بخش روانکاوی شون آب از آب تکون نمیخوره، تازه برنامه دارند نوروتیکها رو هم بستری کنند (۱) لابد همین بلاها رو سرشون بیارن. بعد کنگره های جعلی برگزار کنند به اسم روانکاوی، صادق هدایت رو عصب پژوهی کنند. تازه دارم می فهمم «مکتب» روزبه یعنی چی!!!
(۱) فقط در ایرانِ قاضی زاده هاشمی است که بیماران نوروتیک را در بیمارستان روانپزشکی بستری می کنند (!!!) و درنتیجه ۴۰ هزار تخت هم کم می آورند!!!
https://freudianassociation.org/?p=31054

 

 

 

چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶

رکسان واقعا ایرانی:
Psycho-espionage
https://freudianassociation.org/?p=34770
این مطلب رو چند بار خونده ام. هر بار باز با ناباوری می خونمش. بعد این بشنوید و بخندید ها رو گوش میدم. سوالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی و سوالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور میاد جلوی چشمام. یعنی جاسوس اصلا شاخ و دم نداره. همیشه فکر می کردم تو فیلما چنین چیزایی هست ولی الان می بینم در اطراف ما زندگی می کنن، و چقدر زندگی ها رو به نابودی کشونده اند؛ به اسم روانکاوی، به اسم روشنفکری. یه عمر به مردم القا کردند صادق هدایت خودکشی کرده. حامد داننده هم خودکشی کرده؟
۱۵ مهر ۹۳ در سایت انجمن این مطلب چاپ شد:
در بیمارستان روزبه چه می گذرد؟!(۱)
حالا تازه دارم می فهمم واقعا «چه می گذرد».
چند روز پیش از جلوی روزبه رد شدم نمی تونم بگم چه احساسی داشتم. فکر می کردم چه اتفاقاتی داره پشت اون دیوارا تو «بخش روانکاوی»!!! میفته. یاد «مریض دکتر صنعتی» افتادم. تمام روانکاوی صنعتی و همایونپور در این خلاصه میشه: بردگی روانی!!! و این همون «روانکاوی ای که از دل شبکه جهانی بهائیت گذشته» (۲) است!
(۱) https://freudianassociation.org/?p=3915
(۲) https://freudianassociation.org/?p=11990

 

 

 

چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

خندان:
بشنوید و بخندید / رقیه هاشمی
https://freudianassociation.org/?p=35551
«اتفاقی که می افته این هستش که اصولا بیمارها علاقه دارن که ما رو جادویی کنن، فکر کنن ما همه دردهاشون رو خوب میکنیم، با یه امید و اعتمادی وارد درمان میشن و اینکه اصولا تعریفی که از اعتماد خیلی وقتها میشه اینه که مریضتون همه چیش رو بگه و بدونه که اون چیزهایی که در جهت لذت و ژوئی سانس روانکاو هیچ وقت استفاده نمیشه. که من دارم فکر میکنم که خب چه قدر ممکنه؟ نمیکنیم استفاده؟ لذت نمیبریم از یه چیزهایی با مریضهامون؟ نمیدونم.»

صحبت از درمان می کنهُ بعد یهو میگه‌لذت و ژویی سانس روانکاو!! صحبت از اعتماد هم میکنه!!!! بعد میگه خب لذت نمی بریم از یه چیزهایی با مریض هامون؟؟!!!
چرا رقیه جان جان!! لذت می بردی! اصولا تا وقتی که با پدرخوانده هستین هر نوع لذت و شیرینی را چشیدی! منتها بخش آخر قضیه که ته اونه وقتی بود که اون اظهارنامه های قضایی انجمن فرویدی دستت رسید! هنوز هم حال می کنی؟ نوش جونت!

 

 

 

چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

خندان:
باز هم رقیه جان جان!!
«هم ما دوست داریم مریضمون خوب شه، من که دوست دارم، هم مریضم دوست داره خیلی زود خوب شه در نتیجه من فکر میکنم اولین گام، در طول درمان هی نیاز داریم سوگواری کنیم فانتزی ای رو که راجع به روانکاوی داشتیم، هم تو ذهن خودمون هم تو ذهن بیمار. »

من فکر میکنم برای این سوگواری باید بری پیش سیامک موحدی چون اون هم داره برای فانتزی های دزدیده شده خودش و بیماران مفلوک اش که هنوز معلوم نشده کی از کی دزدیده! سوگواری میکنه!!
فانتزی هات عمر کوتاهی داشتن! وقتی اظهارنامه های قضایی به دستت رسید!

 

 

جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶

زهره . ی:
“ما که علاقه داریم به فلسفه ، علاقه داریم به روانکاوی باید بگردیم دنبال همسری که ما را متفکر بکند ، فیلسوف بکند…”

بشنوید و بخندید / علیرضا طاهری
https://freudianassociation.org/?p=35701

ببخشید آقای طاهری شما داستان منصوب به سقراط رو ادامه دادید و رسیدید به این نتیجه با اجازتون منم نتیجه شما رو ادامه میدم:
ما که علاقه داریم به نقاشی باید بگردیم دنبال همسری که ما را نقاش بکند.
ما که علاقه داریم به گرافیک باید بگردیم دنبال همسری که ما را گرافیست بکند.
ما که علاقه داریم به تدریس در دانشگاه باید بگردیم دنبال همسری که ما را مدرس دانشگاه بکند.
ما که علاقه داریم به فضا باید بگردیم دنبال همسری که ما را فضانورد بکند.
ما که علاقه داریم به هواشناسی باید بگردیم دنبال همسری که ما را هواشناس بکند.
ما که علاقه داریم به جراحی مغز و اعصاب باید بگردیم دنبال همسری که ما را جراح بکند.
ما که علاقه داریم به ….
و قس علی هذا

 

 

 

یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶

مرجان م.:
آقای رییس جمهور! شما را به جد «سید محمد صنعتی» قسم می دهیم برای تداوم ناندانی ما این «وزیر پولدار خوبست» را حفظ بفرمایید! آمین!
https://freudianassociation.org/?p=35725
«طی نامه ای اعلام شد؛
حمایت انجمن روان درمانی از وزیر بهداشت….
دکتر سامان توکلی
رییس انجمن علمی روان‌درمانی ایران»
به روباه گفتند شاهدت کیه گفت دمم! انجمن رواندرمانی نخواد «بهداشت السلطنه» بمونه کی باید بخواد؟ وزیر بهداشتی که بعد از سالها دوندگی مافیای روان بالاخره به آنالیزان – همسر صنعتی فلوشیپ «رواندرمانی» داد تا آنالیست!- همسر که صنعتی بی مدرک باشه باهاش کنگره «روانکاوی» جعلی برگزار کنه! وزیر بهداشتی که چشمشو به روی «سر به نیست شدن حامد داننده» و «ناپدید شدن» آدم و پرونده در «بخش روانکاوی» گرند لژ روزبه می بنده، کی جز نوچه های صنعتی باید بخوان که بمونه؟
در ضمن بالاخره «سامان تقلا» تونست یه پستی بگیره صدقه سر پدرخوانده جانش! گرچه این پست آبکی رییس انجمن رواندرمانی هم بهتر از پست «دبیر اجرایی» کنگره جعلی که جناب ندوشن مفتخره بهش نیست ولی خب برای پادو که پستی بیشتر از اینا نمیذارن.
سامان جان از حامد داننده چی میدونی بابا؟!!!

 

 

 

سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶

افروز ر.:
چه عکس یادگاری قشنگی… اکثر سران مافیای روان در یک قاب تصویر… فقط حیف که استاد گرند لژ روزبه توش نیست…

ین «شات» را از دست ندهید: افتخار ویبراتور- سامان تقلا – بهداشت السلطنه، همه با هم!
https://freudianassociation.org/?p=35868

 

 

 

سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶

افروز ر.:
فقط از “سایت انجمن علمی روان‌ درمانی ایران” با هیئت مدیره معلوم الحالش برمیاد که یه خبر نصف صفحه ای رو ۹تا هشتگ توش بذاره! نیست خیلی ناشناسن، میخوان معرف بشن!

این «شات» را از دست ندهید: افتخار ویبراتور- سامان تقلا – بهداشت السلطنه، همه با هم!
https://freudianassociation.org/?p=35868

 

 

 

یکشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۶

افروز ر.:
سامان تقلا را جان به جانش کنید زاده شده برای “تقلا”. تقلا می کند برای نوشتن مقاله “فروید چگونه به ایران آمد؟”[۱] و بعد هم آنرا در روزنامه اعتماد و دایره المعارف بزرگ اسلامی چاپ می کند، تقلا می کند برای سرقت ادبی از دکتر کدیور[۲] تقلا می کند با کمک افتخار ویبراتور چهار نفر تماشاچی برای سیرکِ کنگره جعلی صنعتی پیدا کند [۳]، تقلا می کند به رئیس جمهور نامه درخواست بنویسد برای ابقای بهداشت السلطنه [۴] و در آخرین “شات” هم که خلاصه تقلا کرده و سمت راست بهداشت السلطنه ایستاده! و از “بیانات” او استفاده کرده!! [۵]
[۱] مافیائی فراتر از مافیای روان/ عین مقاله روزنامه اعتماد در دائره المعارف بزرگ اسلامی!!!/ و در همان تاریخ ۱۵ مهر ۹۲!!!
https://freudianassociation.org/?p=13088

[۲] به نظر شما similarity ratio این دو متن چقدر است؟ (سرقت ادبی سامان توکلی)
https://freudianassociation.org/?p=26411

[۳] متاسفانه نتوانستم منبع آنرا پیدا کنم!

[۴] آقای رییس جمهور! شما را به جد «سید محمد صنعتی» قسم می دهیم برای تداوم ناندانی ما این «وزیر پولدار خوبست» را حفظ بفرمایید! آمین!
https://freudianassociation.org/?p=35725

[۵] این «شات» را از دست ندهید: افتخار ویبراتور- سامان تقلا – بهداشت السلطنه، همه با هم!
https://freudianassociation.org/?p=35868

 

 

پنجشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۶

منصوره ا.:
بغل دست امیر عباس کشاورز به اون بچه «معصوم» زیر سبدی هم یک سِمَتی میدادین!
https://freudianassociation.org/?p=36023

ااااا، راستی سامان تقلا کوش؟؟ دوز تقلاش تموم شده یا بابا جان وزیر بهش یه وعده چرب تو وزارتخونه داده یا پدرخوانده تو آب نک نگهش داشته یا…..یادشون رفته؟!
ای بابا طفلک!

 

 

چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

شباهنگ:
سیامک سیاه باز! عموپورنگ قصه گو بازم برام قصه بگو!
سخنرانی سیامک موحدی در انستیتو روانپزشکی تهران فرصتی شد تا در یک بستر زنده روانکاوی وحشی را دوباره مشاهده کنیم. ایشان می خواستند که در مورد سکوت و گوش سپردن به سروصدای پس زمینه در جلسه های روانکاوی صحبت کنند. هدفی که در ابتدا تحسین برانگیز می نمود. به دعوت انجمن روان درمالی (ببخشید روان درمانی) ایران! چون عنوان سخنرانی گوش سپردن به پس زمینه است خواستم به ایشان نشان دهم چطور به پس زمینه می توان گوش فرا داد در اینجا پس زمینه سخنرانی سیامک خان!
سخنرانی با تاخیر قابل توجهی شروع شد. سیامک قرار بود بایستد و سخنرانی کند به افتخار که بیشتر شبیه میر غضب ها شده بود گفت که می خواهد بالا بشیند و پشت میز! از همان شروع ایشان دنبال جای امنی برای خودش می گشت. وقتی به بالاترین نقطه و پشت میز رسید باز از همان در خود پیچیدن هایی که لکان می گوید نصیبش شد و متوجه شد که نه باز هم امن نیست ایستاد و کتش را در آورد و مثل هر دارنده ی ایگوی ایزوگام شده ای که لازم می داند همه چیز را توضیح دهد که نکند «سوء تفاهم» شود (نگران همساده است ایشون کلا) هم زمان که کتش را در می آورد گفت خوب کتم رو هم در بیارم بله خب این پاورپوینت باز نمی شه… او از همان آغاز سخن، در چشم دیگری بزرگ معنا می شود و می کوشد در نگاه او خوب دیده شود. بعد هم با اشاره به اینکه پاورپوینتش باز نمی شود و نمی تواند آنها را بگوید (باز مثل هر نوروتیکی یک بهانه دارد یادتان بیاید فروید به آلپورت چه گفت وقتی داستان می بافت) و بخش قابل توجهی از صحبتهایش در آن است… دقت کنید آقای روانکاو وابسته به چهارتا پاورپوینت است مقایسه کنید با فروید که جز معدود دفعه هایی همواره بدون یادداشت سخنرانی می کرده! بعد ایشان نشان داد که خون ایگو سایکالاجیستهای امریکایی در رگش است و شوآف! باید چهارچشم و ده گوش به تو خیره شوند خب با ۴:۳۳ John Milton Cage شروع می کند جمعیت را گیج می کند جعبه مار گیری اش را در می آورد و معرکه می گیرد! می خواهد از میلتون کیج کیجی برای ذهن مخاطب بسازد. هر چند اثر هنرمند هدفی دیگر دارد گوش دادن به پس زمینه. بعد سردرگمی او شروع می شود وقتی شروع به توضیح اثر می شود به روشنی مانند یک مربی مهد کودک حرف می زند. از بیون و رایک می گوید و سطحی ترین و دم دستی ترین تعابیر از نظریه آنها را می گوید در حد ویکیپدیا! بدون اشاره به اینکه به چه باید گوش فرا داد از گوش سوم رایک حرف می زند که اتفاقا مورد توجه لکان هم بوده. از لکان و دال و مدلول می گوید و سبک روایتی او مرا به این حقیقت رهنمون می شود که چرا از بابک روشنایی تا گوهر و تورج و عبدالحسین ، همه در ایران رو به سبک روایت گری رو آورده اند و گوهر از شهرزاد سخن می گوید بله این ها سوراخ دعا را پیدا کرده اند همان طور که شهرزاد سر مراجع (شهریار) خود را گرم می کند تا سه سال او را درمان کند و اینقدر بچه رو دست شهریار می گذارد که او را نکشد. حال آنکه روانکاوی را چه با این سرگرمی ها و رو حوضی ها! آخر هم سیامک مثل عمو پورنگ (این عمو پورنگ لقب به جایی برای سیا هست) بحث را جلو می برد.
حالا برسیم به پایان این قسمت مهم ترین بخشی است که یک روانکاو راستین باید به آن بپردازد! سخنرانی عموپورنگ تمام می شود و سوالها باورتان می شود این به اصطلاح روانکاو که کارش ایجاد سوال است سوالی ایجاد نکرده حالش گرفته می شود سرآسیمه می گوید یعنی شما سوال ندارید؟ (جیگر تو سوالی ایجاد نکردی حرف پر مغزی نزدی که سوال ایجاد شه توقعت بالاست ها؟)دوباره به خودش می پیچد متوجه حقیقت می شود دست های گره کرده اش را بر دهانش فشار می دهد خودش را تنبیه می کند (فیلم را بازبینی کنید به حرفم می رسید) به خودش انگار می گوید دست بردار از این سیابازیا سیا! دو خانم حرف می زنند اولی خودش را سرزنش می کند آگاه تر است انگار می فهمد در حد درمانگری نیست و سر کار است. دومی سعی می کند سوالی بپرسد اما باز از کار خودش تعریف می کند عمو پورنگ که می بیند هوا پس است می خواهد مخاطب را با دست پر بیرون بفرستد از تکنیک حرف می زند بله نباید توضیح بدی نباید سکوت رو بشکونی من اینطور و آنطور می کنم نسخه می پیچد و بعد سوتی قرن را می دهد!!! دانشجوی جوان پزشکی که تشخیص اسکیزوفرن گرفته و عموپورنگ اصل هذیان او را کشف کرده دلش فقط برای قرمه سبزیهای مادرش تنگ شده این مریض نیست توهم بویایی ندارد دل تنگ مامانشه یه مامان بهش بدید خوب می شه! فروید کجایی وای! یعنی اینه روانکاوی؟ البته تعریف نکرد دیگه سیا که یه قرمه سبزی برای جوون بخت برگشته درست می کنه تا خوب شه همانطور که دست پرودش گوهر با مریضاش پیتزا قارچ و گوشت می زد! حالا کسایی که زیر دست این عمو پورنگ مربی مهد ببخشید روانکاو می شند با چهارصد هزار تومان هر جلسه تلفنی یا اینترنتی اینا رو کجای دلمون بزاریم؟

پ ن. اینجا شما خواننده آگاه متوجه می شوی که نویسنده این سطور که همیشه حرف حساب در این سایت نوشته چرا به نام شباهنگ عزیز خطاب شده!

 

 

جمعه ۰۳ شهریور ۱۳۹۶

مرادی:
پاسخ یک توریست جوان فرانسوی وقتی متوجه می شود که در ایران انجمنی به نام «انجمن فرویدی» وجود دارد، انجمنی با نام فروید که از وزارت کشور جمهوری اسلامی پروانه فعالیت دارد:

That is really interesting! I really like Freud and studied some of his books in university. Yesterday, speaking with Iranians about their family problems, I was thinking that being psychoanalyst in Iran is a golden job. At the same time, I thought that it was impossible because of the sexual dimension of his theories, which do not appear as “Islamic Republic compatible”!

«جوانهای مو بور» کنگره جعلی، سیاه نمایی های گهر همایونپور در موزه فروید، کنگره در گوشی همایونپور، «مگسی به نام فواد صابران و …»، نه! به عنوان یک ایرانی به خود بالیدم و فکر کردم این بار آبرو و سرافرازی ایران را مدیون فداکاریها و از جان گذشتگیهای بی حد و مرز دکتر میترا کدیور هستم. همو که همیشه «دریاست و و همیشه توفان دارد»، همو که «خوشترین چکامه های قرن را سرود»…*

*
https://freudianassociation.org/%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%88-%d8%a8%d9%88%d8%af%d8%8c-%da%af%d8%b1-%d8%b4%d9%87%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d9%88%d8%a7%da%af%d8%b1-%d8%ac%d9%86%d9%88%d9%86%d8%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%b5/

 

 

سه شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۶

منصوره ا.:
واقعا این مافیای روان در این مملکت هم حکایتی است!
نمیدانم چرااین مصیبت های مملکت مافیا زده در ذهن ام جنبه طنز هم پیدا کرده! برای خودم عجیب می نماید که اینهمه فاجعه آفرینی کجایش طنز است؟ ولی می آید بدون اراده؛
– مرکز مشاوره مرادی – مینا برای من معادل «لمکده» است؛ بر اقیانوس ژوئی سانس هایت لم بده! آری تو میتوانی، مثل کامران، ببینید چگونه با این ژوئی سانس هایش حال می کند؟
– کلینیک سکس دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ با مدیریت مهرداد افتخار!
وای این یکی دیگر قشنگ مرا یاد داستانی از عزیز نسین می اندازد، وقتی که یک فارغ التحصیل رشته حسابداری جویای کار حسابدار یک «خانه» شد! می فهمید که؟
– بیمارستان روزبه: خانه اشباح! آن سه شبح سرگردانی که تا علت مرگ شان آشکار نشود دست از سر ساکنین برنمی دارند….
البته این یکی ترسناک بود و لبخند را بر لیانم خشک کرد!
– وزارت بهداشت؛ مملکت السلطنه « شاه حسن» که درست مرا یاد به توپ بستن مجلس توسط لیاخف روسی می اندازد! با وجود افرادی مثل دیناروند!! باز هم البته چند دینار فاتحه به روح لیاخف روسى!!
دارم فکر می کنم با یک ایده طنز شروع کردم و به این نکات درد آور رسیدم…….

 

 

جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

ایرانی:
صنعتی در آذر ۹۲ در دومین کنگره سالیانه روان درمانی در بیمارستان روزبه می گوید: ” …باید اصول حرفه ای خودمان را به جامعه و کسانی که بر کار ما نظارت دارند یعنی پزشکی قانونی و نظام پزشکی نشان دهیم.”

http://www.khabaronline.ir/detail/327137/society/health
بیایید نگاهی به “تاریخچه” عملکرد ” کسانی که بر کار ما –صنعنی اینها- نظارت دارند” بیندازیم:
پزشکی قانونی:
“جناب اعتضادی «نظر و پیشنهاد» نداد بلکه رفت بیمارستان و «اصرار» کرد که باید درمان دارویی شروع بشه با «تشخیصی» که چنین شخصی گذاشته بود: سایکوز!!! در واقع دکتر قدیری تا اون زمان ـ یعنی تا یک ماه ـ اصلا دارویی رو شروع نکرده بود چون چیزی پیدا نکرده بود! ولی وقتی کسی از «پزشکی قانونی» میاد و اصرار میکنه که باید درمان دارویی شروع بشه… دکتر قدیری به ما گفت که اون باید پاسخگوی پزشکی قانونی باشه و «ناچار» هست که درمان دارویی رو شروع کنه!
بله افشین اعتضادی با مدرکی که از دانشگاه آزاد گرفته در شبکه مافیایی صنعتی در «پزشکی قانونی» کار میکنه و برای «تنها روانکاو عضو انجمن جهانی روانکاوی از دریای چین تا دریای سیاه» تشخیص سایکوز میذاره، چون در شبکه مافیایی صنعتی ـ همایونپور «سواد» و «صلاحیت» نه به معنای اصلیش بلکه به معنای «میزان سرسپردگی در نوکری» تعریف میشه! و پدرخوانده بر این اساس دست نوکران مافیاییش رو از «دانشگاه» تا «ریاست بیمارستان» تا «پزشکی قانونی» «بند» می کنه! ”
https://freudianassociation.org/%D8%A7%D9%81%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B6%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%B5%D8%B1%D8%A7-2/

نظام پزشکی:
طرح شکایت IPA وطنی
بر علیه دکتر میترا کدیور
در دادسرای نظام پزشکی

https://freudianassociation.org/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-ipa-%D9%88%D8%B7%D9%86%DB%8C/

همین “…سازمان نظام پزشکی در مورد شرح وظایفش دچار سوء تفاهمات اساسی است چون در دادسرای نظام پزشکی هم ظاهرا نمی دانند مراحل دادرسی چگونه است. عزیزان! وقتی کسی با احضاریه دعوت به دادسرا می شود باید تفهیم اتهام شود نه اینکه دادستان خودش هم نداند برای چه آن شخص را به دادسرا احضار کرده.”
https://freudianassociation.org/%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86-ipa-%D9%88%D8%B7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D8%B1%D8%A3%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%B1%D9%88-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%AF/
آنها رفته اند آدم بار آورده اند و تربیت کرده اند که ما را از هست و نیست ساقط کنند بعد هم برای ما ژس نظارت دار بودن می گیرند؟!؟!
واقعا ” جناب صنعتی، اینهمه وقاحت را از کجای انگلند ابتیاع فرموده اید؟!”


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=37562

  تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶، ساعت: ۰۸:۲۵