پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۷)

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۶)

 

دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

شهرزاد:
مطالب «زباله گردی مهرداد افتخار و “هم آوا”یان» رو که می خووندم، به نظرم رسید چطوری آدم می توونه کاری کنه که این طوری به حضیض برسه!
بی اختیار یاد این ضرب المثل افتادم:
هر خوردن شفتالو، ترتر عقبش هالو!

 

 

دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

م.آ:
در گوگل تایپ کردم”مهرداد افتخار” تا ببینم گوگل چه فضایل! و افاضات! دیگه ای رو از این پدیده ی همه چیز دان(“روانکاو ویبراتور به دست”، سکس تراپ، پزشک متخصص اعصاب و روان، روان درمانگر و …) نمایش می ده… که با یک اتفاق جالب مواجه شدم!
در پایان صفحه اول جست و جو، در قسمت Searches related to مهرداد افتخار نام “شبنم نوحه سرا” آمده بود!*
ای گوگل دانا!!!
*
https://www.google.com/search?q=%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF+%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1&oq=%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF+%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1&aqs=chrome.0.69i59j69i60j0l2j69i60j0.12311j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

 

دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

گرگلی سارسعدلوبچاقچی:
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و ادب

موضوع مطلب«حتی استالین هم آرزوی ۴۰هزار تخت«بیشتر»را به گور برد!(انتتشار۸مهر۱۳۹۵).

و اما بعد:
بعداز توزیع سود سهام دومین کنگرهء جعلی، بین اعضای باند مافیای روان؛«پدرخونده»اعلام کردند که بعد از افتتاح بیمارستان۴۰هزار تختی بیمارنِ نوروتیک،برای تکمیل کردن کادر بیمارستان نیاز به این افراد داریم:

۱)فارغ تحصیلان از«دانشکده روانپزشکی دانشگاههای انگلستان» !

[توضیح اینکه این افراد نیازی به ارائه ی مدرک تحصیلی ندارند!بلکه عناوین تالیفاتشان از ما قبل تاریخ گرفته یعنی «عصرحجر» تا تاریخ معاصر یعنی«عصر قجر» و بیا تا دومین کنگره ی جعلی یعنی «سوار شدن بر خر»که به اصطلاح علمی می شود«عصر عرعر»!کفایت میکند!].

۲)فارغ التحصیلان دکترای«مافیا»با گرایش «ویبراتوریسم»!
[این افراد باید حداقل دارای ۵سال سابقه ی کار در قسمت «مدیریت کنترل ویبراتور»در پائین تخت و همزمان نظارت بر بالای تخت را به شکل حرفه ای داشته باشند!یعنی متخصص «مدیریت بحران»باشند و در یک آن بتواند از دوتا نیمکرهءمغز(چپ و راست) استفاده کند!].

۳)افرادی که «دیدِشون انحراف داره»!
[تز دکترای این افراد:«از دید من همه دچار انحراف شده اند به غیر از اعضای باند مافیای روان!].

۴)افراد مستعدی که بعد از «هِلو علیکم» گفتن و کف زدن یک نفر وبعد دست زدن بقیه ی افراد باند!رنگشون وا
و خستگی شون در میشه!
«بزنم به تخته!بزنم به تخته!رنگ روت واشده!»

۵)متخصصان «هذیان شناسی» علی الخصوص افرادی که سه سوته«هذیان آسیب و گزند!» را شناسائی کنند!
[توجه!این اافرادحتماًحتماً باید دارایِ«مُهر شریح قاضی» برای در آوردن«انواع انتر بازی» رو داشته باشند!].

۶)کارشناسِ«مسخ شناسی»!
[البته بایددست به منبرش خوب باشه یعنی بر«اراجیفنامه ی پدرخونده»مسلط باشه و برا پدر و مادرها «یاوه سرائی»کنه که مراقب بچه هاشون باشند که یه وقت خدائی نکرده، خر نشن که بخواهند«خر نشن!».].

پایان.
بقول پسرعمّه ام احمد که همیشه میگه:
«بعضیا گوساله به دنیا میان و گاو از دنیا می رن!».

با سپاس
گرگلی
سیرجان۲۵بهمن۱۳۹۵

 

 

دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

الهام.ف:
اختلالات جنسی امروزه یکی از مشکلات زوج ها و بویژه همسران جوان است که بر اساس آمار عامل نیمی از طلاق ها را نیز تشکیل می دهد . اما برای درمان این اختلالات باید به چه کسی و کجا مراجعه کرد ؟*
وااای مهرداد افتخار از این به بعد باید با ویبراتورت مشکل ۵۰ درصد طلاقها رو حل کنی!!!
بهتره از بهداشت السلطنه کمک بگیری این آقا در واردات تجهیزات پزشکی ید طولایی داره شاید قیمت ویبراتور راهم شکست و ۵۰ درصد کاهش آمار طلاق به اسم شما ثبت بشه. چرا که نه؟!!!!
بالاخره هر کس شکر خورد باید قاشق شکرخوریش را رو دوشش بگیره
*
منبع: میگنا

 

 

جمعه ۰۶ اسفند ۱۳۹۵

گرگلی سارسعدلوبچاقچی:
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و ادب
موضوع مطلب خانم سمیه.ر:”جدیدترین تقلاهای “سامان تقلا” “(تاریخ انتشار۲دی۱۳۹۵وباز نشر۵اسفند۱۳۹۵).
“…نتیجه اش این می شود که میگویند:”الفیل مَالفیل”…مُسَیلِمه کذّاب…”.

واما بعد
بومُسَیلِم را لقب کذّاب ماند
مر محمّد را اولوالاالبَاب ماند
(مولوی)

همه ی نقشه ها وحرفای فراعنه،دجّال ها و اهریمنان بر اساسِ “توّهم وحرص وحسادت ودروغ و فریب”است.[اگر بر چسب نزنند که “هذیان گزند و آسیب” داریم!].
در درونِ سینه مِهرش کاشتند
نایبِ عیسیش می پنداشتند
او به سِر ، دجآلِ یک چشمِ لعین
ای خدا فریاد رس، نِعمَ المُعین!
(مولوی)

بیا به میکده و چهره ارغوانی کن!
مرو به صومعه کانجا سیاهکارانند
(حافظ)
باسپاس
گرگلی
سیرجان۶اسفند۱۳۹۵

 

 

جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵

سیما ر.:
منبع دادن رو یاد بگیر از افتخار:
“من دکتر افتخار اردبیلی دانشیار دانشگاه و متخصص روانپزشکی از دانشگاه تهران هستم، از جمله زمینه هایی که در آن فعالیت می کنم اعتیاد و اختلالات جنسی می باشد. از سوابق پژوهشی خود می توانم به نگارش مقاله در زمینه های مختلف اشاره کنم، علاوه بر این در مجامع و نشریات علمی-پژوهشی کشوری و جهانی نیز عضو هستم.”*
“نگارش مقاله در زمینه های مختلف
عضویت در مجامع و نشریات علمی-پژوهشی کشوری و جهانی”
عین برادر محسن فاطمی همه چی فله ای و کیلویی سِرو می شود ولی ویبراتوراش رو نــــه!! نفر به نفر خودش به دست خودش میذاره در اقصی نقاط مریضه منظوره…
*
http://ravan.e-teb.com/doctor/%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D9%84%DB%8C/

 

 

شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵

مهدیه مرادپور:
مدتهاست این سوال در ذهنم است که چرا گهر همایونپور در موزه فروید در مارس ۲۰۱۳ گفته«جمهوری اسلامی ایران روانکاوی را دشمن درجه یک خود اعلام کرده و من هم با آنها موافقم»؟*
چرا دکتر صنعتی در کنگره جعلی اول به این موضوع اشاره می کند که به دلیل سوءتفاهم های اخلاقی و مذهبی نتوانسته بود فلوشیپ روان درمانی تحلیلی(شما بخوانید روانکاوی!)از نهادهای دولتی بگیرد؟
چرا این شبکه این گونه فکر می کنند؟! زیرا خودشان “اسب تروایی از روانکاوی”** ساخته اند و درونش انواع و اقسام شیادانی مانند افتخار ویبراتور را قرار داده اند…
بله، جمهوری اسلامی هم به خاطر “جمهوری” بودنش و هم به خاطر “اسلامی” بودنش با این اسب تروا مقابله می کند و اجازه نمی دهد که همینها که به واقع خودشان دشمن درجه یک جمهوی اسلامی هستند از نام “روانکاوی” برای “روانکاری” های کثیف شان سوءاستفاده کنند.
اما نباید از یک اتفاق غافل ماند؛ وقتی ماجرای اسب تروا را می خوانیم دو گروه در مقابل هم قرار دارند:
“… یونانیان این اسب چوبین را در کرانه تروا رها کردند و وانمود کردند که می‌خواهند به محاصره پایان دهند. اهالی تروا به رایزنی نشستند که حال چه باید کرد. برخی مانند کاساندرا پیشگو، که از سوی ایزدان محکوم بود کسی حرفش را باور نکند، عقیده داشتند که این اسب یک نیرنگ جنگی است و به هیچ روی نباید آن را به بهانه اهدای آن به ایزدان وارد شهر کرد. لائوکون پیشوای مذهبی نیز بر همین باور بود و حتی نیزه ای به جانب حیوان ساختگی پرتاب کرد تا ثابت کند از آن صدای شیئی میان تهی برمی خیزد. ولی چیزی نگذشت که ماهایی او را خفه کردند و مردم تروا گمان کردند اهانتی به مقدسات روا داشته‌است. بدین ترتیب اسب چوبی را داخل شهر کردند. جنگجویان یونانی از تاریکی شب سود جستند و از شکم اسب بیرون آمدند…”
مردم تروا!
مردم تروا بودند که اسب تروا را به آغوش خویش پذیرفتند…
*
https://freudianassociation.org/?p=32554
**
https://freudianassociation.org/?p=11661

 

 

شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵

زهرا م:
«در دولت یک غیر «سرهنگ» نیروی انتظامی رسماً متولی سلامت روان ایرانیان شد!!!»*
سپس در حوزه سلامت روان چند کارگروه از جمله کارگروه اختلالات روان، خودکشی، سلامت جنسی، شادی، نشاط و سلامت روان ایجاد شد. ایازی با کلمات بازی می کند، اما او به زبان ساده می گوید: دست «پدرخوانده» و «مافیای روان »بازتر شد، برای «دردانه های بابا جان وزیر» فرصتی فراهم شد تا گواهی امتیاز بگیرند، «مهرداد افتخار؛ «روانکاو»ی ویبراتور به دست در «پایین» «تخت روانکاوی»!!!» با خیال راحت به کار مشغول شد، و «…درست سه هفته بعد از کنگره جعلی شان جسد بیجان تنها سخنرانی که جرأت می کند در آن شرکت نکند پیدا می شود؟!؟!؟!»**
*https://freudianassociation.org/?p=31273
**https://freudianassociation.org/?p=30194

 

 

دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

سیما.ر:

“موضوع: مصاحبه با دو پزشک محقق در باره استمنا” [۱]

خوبه اینا اینجا به عنوان “پزشک” و ” محقق” معرفی شدن و انقدر حرفاشون خاله زنکیه، اگه به قول ستاره کنگره می خواستن فکر کنن «…که یعنی واقعا فقط منم که این اتفاقا برام افتاده یا این رو میشه SHARE کرد، با بقیه راجع بهش حرف زد»[۲] دیگه چی میگفتن!!!
۱-
http://forum.iransalamat.com/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD%D8%AB-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-53/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D9%88-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9-%D9%85%D8%AD%D9%82%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%A7-20326/
۲- خیالت تخت تو تنها نیستی رقیه جان
https://freudianassociation.org/?p=29340

 

 

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

م.ن:
«دکتر افتخار: مهرداد افتخار هستم. روان‌پزشک و عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران. محل کار اصلی‌م بیمارستان روان‌پزشکی ایران است و البته ۲ روز در هفته هم در انستیتوی روان‌پزشکی تهران هستیم. در روان‌پزشکی در حیطه‌های اختلالات جنسی و اعتیاد بیشتر از بقیه حیطه‌ها کار کردم و تجربه دارم.

کاپوچینو: درس‌ش را با این گرایش خواندید؟
دکتر: در ایران دقیقا چنین گرایشی به شکل فوق‌تخصص وجود ندارد…. منتها یکی از همکاران‌مان در زمینه اختلالات جنسی در خارج از کشور یک‌سری تجربیات داشته است. من هم به این رشته علاقه‌مند شدم و به همراه همکاران‌مان شروع به کار کردن در این زمینه کردیم.

کاپوچینو: خوب پس به طور آکادمیک شما درسی در این زمینه نخوانده‌اید؟

دکتر: نه به طور آکادمیک هیچ‌کس در ایران نیست که همچین تحصیلاتی داشته باشد.

کاپوچینو: پس تحصیلاتتان را گفتید تا چه مقطعی ادامه داده‌اید؟

دکتر: روان‌پزشک هستم. تخصص پزشکی. »۱

قضاوت با شما!!!!
خود مهرداد افتخار رسما اعتراف می کند که بدون تخصص در این گرایش کار می کند!!! و این از نظر سازمان نظام پزشکی و دادسرای جرایم پزشکی مداخله غیرمجاز در امور پزشکی نیست!!!!
تازه به تیتر مصاحبه دقت کنید!!!! سه ساعت با یک سکسولوژیست!!!!! نه یک سکس تراپیست!!!!
و توجه کنید که « در این مصاحبه علیرضا نیک‌نژاد، پرستو دوکوهکی، شیده بهمن‌یار، صنم دولتشاهی، حمید رضا نصیری، کیوان ارزاقی، نیما مظفری، بابک محیط، شانی شریف، سینا تابش و نگار شریف حضور داشتند»!!!!!
یعنی مطالبی حاصل هوش و فراست و نکته سنجی و دقت و شعور و… ژورنالیستی مجموعا ۱۱ نفر!!!!

اگر کسی این جملات را در یکی از آن کشورهای پیشرفته مورد نظر باباجان وزیر می گفت لغو پروانه که می شد هیچ به جرم جعل عنوان و کلاهبرداری مجازات می شد اونوقت آقا اینجا محل کار اصلیشون «بیمارستان روان‌پزشکی ایران و البته ۲ روز در هفته هم در انستیتوی روان‌پزشکی تهران» تشریف دارند!!!!!

واقعا که «کشور جهان سومی کشور جهان سومی است»۲

۱- file:///C:/Users/mahin/Desktop/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf
۲- https://freudianassociation.org/?p=26304

 

 

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

م.س:
«کاپوچینو: خوب پس به طور آکادمیک شما درسی در این زمینه نخوانده‌اید؟

دکتر: نه به طور آکادمیک هیچ‌کس در ایران نیست که همچین تحصیلاتی داشته باشد.

کاپوچینو: پس تحصیلاتتان را گفتید تا چه مقطعی ادامه داده‌اید؟

دکتر: روان‌بزشک هستم. تخصص پزشکی.»!!!!*

بله! دقیقا! همون «روان‌بزشک» هستید آقای افتخار و شاید به عبارت بهتر «روانزرشک»!!!!

* file:///C:/Users/mahin/Desktop/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf

 

 

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

م.ح:
«کاپوچینو: خوب، بهتر است به عنوان مقدمه کمی در باره سکسولوژی در ایران صحبت کنید.
دکتر: در ایران فوق‌تخصص روان‌پزشکی در هیچ زمینه‌ای به غیر از اطفال نداریم. یعنی نه اینکه دلیل‌ش حالا چیز خاصی باشد. دانشگاه علوم پزشکی ایران در انستیتوی روان‌پزشکی تهران شاید حول و حوش یک سال قبل کلینیک سکس راه‌اندازی کرده که اختلالات جنسی را در آنجا به شکل آکادمیک بررسی می کند. منتها اینکه به شکل فوق‌تخصص باشند همانطور که گفتم در کل دنیا رشته جدیدی است و خیلی وقت نیست که فوق‌تخصص سکس راه‌اندازی شده.»!!!!!۱

چی میگه این؟!؟! «در ایران فوق‌تخصص روان‌پزشکی در هیچ زمینه‌ای به غیر از اطفال نداریم» بعد میگه… «دانشگاه علوم پزشکی ایران در انستیتوی روان‌پزشکی تهران شاید حول و حوش یک سال قبل کلینیک سکس راه‌اندازی کرده که اختلالات جنسی را در آنجا به شکل آکادمیک بررسی می کند»!!!!!

به شکل آکادمیک!!!!

۱- file:///C:/Users/mahin/Desktop/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf

 

 

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

م. س. ح:
«سه ساعت با یک سکسولوژیست
دکتر مهرداد افتخار: در ایران دقیقا چنین گرایشی به شکل فوق‌تخصص وجود ندارد. در واقع در کل دنیا هم چند سالی‌ست که فوق‌تخصص اختلالات جنسی راه افتاده است…. منتها یکی از همکاران‌مان در زمینه اختلالات جنسی در خارج از کشور یک‌سری تجربیات داشته است. من هم به این رشته علاقه‌مند شدم و به همراه همکاران‌مان شروع به کار کردن در این زمینه کردیم.

در ایران فوق‌تخصص روان‌پزشکی در هیچ زمینه‌ای به غیر از اطفال نداریم. یعنی نه اینکه دلیل‌ش حالا چیز خاصی باشد. دانشگاه علوم پزشکی ایران در انستیتوی روان‌پزشکی تهران شاید حول و حوش یک سال قبل کلینیک سکس راه‌اندازی کرده که اختلالات جنسی را در آنجا به شکل آکادمیک بررسی می کند. منتها اینکه به شکل فوق‌تخصص باشند همانطور که گفتم در کل دنیا رشته جدیدی است و خیلی وقت نیست که فوق‌تخصص سکس راه‌اندازی شده. حتی بزرگان این رشته هم که در این رشته کار می‌کردند مدرک آکادمیک سکس نداشتند، مثل کسانی چون ” مستر و جانسون” که شاید اسم‌شان را شنیده باشید، که شروع‌کننده علم سکس نوین بوده‌اند. »*
الف- یعنی برای راه اندازی هررر تخصصی که در ایران نباشه تجربیات!!! «یکی از همکاران‌مان در خارج از کشور» و «علاقه مندی» خودون کافیه تا «به همراه همکاران‌مان شروع به کار کردن در این زمینه» کنیم؟؟؟؟!!!!!

ب- هررر تخصصی که «در کل دنیا رشته جدیدی» باشه و شما هم به گفته خودتون در «دومین کنگره جعلی» صنعتی، «امکان خارج رفتن نداشته باشید» میشه همین جا «به شکل آکادمیک بررسی» بشه و شما هم بشید لوژیستش؟؟؟؟!!!!

ج- «شروع کننده علم سکس نوین»!!!! «بزرگان این رشته»!!!! واقعا که لایق همین « علم سکس نوین » و «بزرگان این رشته» هستی!!!!!

*- file:///C:/Users/mahin/Desktop/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf

 

 

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

س.ح:
(کاپوچینو: آیا چیزی که به اسم گروپ سکس (رابطه جنسی بیش از دو نفر) شناخته شده است و جزء اختلالات جنسی به شمار میرود؟

دکتر: اگر کسی باشد که به طور مداوم درگیر گروپ سکس باشد و علاقه‌مند به این روابط باشد، شاید بتوانیم آن را جزء اختلالات جنسی که جایی طبقه‌بندی هم نشده قرار بدهیم. اما اگر فردی یک بار درگیر این گروپ سکس بشود و این رفتار او تداوم نداشته باشد جزو اختلالات جنسی محسوب نمی‌شود. )*

“اگر کسی باشد که به طور مداوم درگیر گروپ سکس باشد و علاقه‌مند به این روابط باشد، شاید بتوانیم آن را جزء اختلالات جنسی که جایی طبقه‌بندی هم نشده قرار بدهیم” شاید!!!! ملاحظه می فرمایید!! شاید!!!!

* file:///C:/Users/mahin/Desktop/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf

 

 

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

س.ح:
“کاپوچینو: می‌توانید از تمرین‌هایی که می‌دهید بیشتر صحبت کنید؟

دکتر مهرداد افتخار: مثلاً تمرین مرحله اول‌شان که شاید کمی هم به نظر غیرجنسی بیاید به این شکل است که زن و شوهر در اطاقی که نور ملایمی وجود دارد از ماساژ دست‌ها و قسمت‌های مختلف بدن شروع کنند. انگار که یک خمیر را ماساژ می‌دهند، واقعاً به شکل ماساژ باشد……»۱

افتخار جان!! ویبراتور یادت رفت!!!!!۲

۱- file:///C:/Users/mahin/Desktop/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf

۲- مهرداد افتخار؛ «روانکاو»ی ویبراتور به دست در «پایین» «تخت روانکاوی»!!!، سایت انجمن فرویدی.

 

 

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

مهدیه مرادپور:
با عرض پوزش؛ در تاریخ شنبه ۱۴ اسفند کامنتی گذاشته بودم که منبع آخرین نقل قول را فراموش کردم بنویسم. پاراگرافی درباره اسب تروا!
منبع: ویکی پدیا
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D8%A8_%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%A2

 

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۸)


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=37363

  تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ساعت: 16:50