دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۹)

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۸)

 

شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

منصوره ا.:
بشنوید و بخندید / سیامک موحدی
https://freudianassociation.org/?p=34087
دری وری های ایشان در کنگره ای منتسب به روانکاوی٬ با ریاست محمد صنعتی و دبیری علمی مهرداد افتخار!!

«…… من و خانم دکتر مشتاق داریم مطالعه ای می کنیم روی اسطوره ها! و اینکه ببینیم رابطه زن و مرد تو اونا چی هست!…..درسته که اینا همه اشون قصه است ولی قصه هایی که مثل خوابه. شما اگه فرهنگ رو بزارین روی couch اون قصه هایی که میگن عین ان شبیه خواب است که راهیه به unconscious…..»
یعنی تا حالا با گهر بانو مطالعه می کردی حالا با نهاله بانو!!
نهاله بانو هم در مسیر ترقی قرار گرفت: با لابیگری سیامک موحدی استوک .BGSP Inc که شاخه خیالی ورمانت را درست کرد برای گهر بانو و حالا برای نهاله چی درست می کنه؟؟!!

 

 

شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

م.م:
صدور مجوز برای انجام هر «گند و کثافتی» که دوست دارید بزنید. احساس گناه و دین و فرهنگ و تربیت و… همه چرت و پرت، با خیال راحت برو حالشو ببر:

مهرداد افتخار در مصاحبه با مجله کاپوچینو:

«خودارضایی یک رفتار نرمال انسانی‌ست… از جهت روان‌شناسی بلکه از جهت هیچ علمی غیرطبیعی محسوب نمی‌شود. من فکر می‌کنم بهتر است واقعیت‌های خودارضایی را راحت بگوییم که این عمل از لحاظ دینی حرام است و باقی چیزهایی که درباره آن در جامعه می‌گویند غلط و غیرعلمی است.»
طرف نشسته در مورد «نرمال بودن» تعداد دفعات انجام خودارضایی در هفته نظر و سلیقه شخصی داده، جای علم و دانش به خورد مردم میده. بعد همین آدم که به اقرار خودش فقط «روان‌بزشک هستم. تخصص پزشکی» کنگره روانکاوی برگزار میکنه.

 

 

شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

م.م:
«کاپوچینو: چه چیزی باعث شد که این تغییر مفهوم انجام شود؟ اساسا روابط جنسی تا چه سنی غیرطبیعی به حساب می‌آیند؟

دکتر [مهرداد افتخار]: بخشی از این مساله کار نهضت فمینیسم بوده چرا که پدوفیلیا عمدتاً کارى مردانه علیه بچه‌ها بوده است. فمینیست‌ها در ایجاد قوانین سفت و سخت بر علیه این مساله نقش بسیار موثری ایفا کرده‌اند. هر چند وقتى به تاریخ نگاه مى‌کنیم به موارد زیادی بر می‌خوریم که افراد بسیار که روابط جنسى با کودکان داشته‌اند.» ۱

یعنی چی «هر چند وقتى به تاریخ نگاه مى‌کنیم به موارد زیادی بر می‌خوریم که افراد بسیار که روابط جنسى با کودکان داشته‌اند.» یعنی داری میگی چون در تاریخ افراد زیادی با کودکان روابط جنسی داشته اند اینم «نرماله»؟

«-چرا وقتی مطلب “مهرداد افتخار؛ «روانکاو»ی ویبراتور به دست در «پایین» «تخت روانکاوی»!!!” رو می خونم یاد فیلم “۸ میلیمتری” می افتم که کارگردان از تجاوز و کشتن یه کودک فیلم گرفته بود تا برای “لذت” یه آدم پولدار بفرسته. کودک بدبخت اولش نمی دونست موضوع چیه و خودش همراهی می کرد.
«-شاید مهرداد افتخار هم فیلم ۸ میلیمتری برای «پدرخوانده» می گیرد»۲

۱
http://cld6.cdn.download.ir/dlir-book/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf?1491573334
۲
سایت انجمن فرویدی

 

 

 

شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

مرادی:
http://cld6.cdn.download.ir/dlir-book/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf?1491573334

یک مصاحبه درپیت و تهوع آور با یک آدم شارلاتان کردند بعد ببینید تو مقدمه این مصاحبه چی نوشتن:

«یک سال پیش که پیشنهاد مصاحبه با دکتر افتخار در جلسه مجله مطرح شد، خیلی از اعضای تحریریه با این مصاحبه مخالفت کردند. شاید خیلی از ما ته دلمان از کشیده شدن به حاشیه ابتذال می‌ترسیدیم، شاید هم فکر می‌کردیم جامعه ما، حتی در اینترنت جنبه شنیدن چنین بحث‌هایی را ندارد.»

کاپوچینویی های عزیز
اولا که که حق داشتید «ته دلتون از کشیده شدن به حاشیه ابتذال بترسید» چون نه تنها خود این مصاحبه یک ابتذاله که مصاحبه کردن با کسی که خودش اقرار میکنه «به طور آکادمیک درسی در این رشته نخونده و به خاطر علاقه شروع به کار در این زمینه کرده» هم ابتذال محضه هم بلاهته هم بیسوادی.
ثانیا میشه بگید دقیقا چه چیزی تو این مصاحبه گفته شده که زیرپوستی دست به تحقیر مردم می زنید که «جامعه ما، حتی در اینترنت جنبه شنیدن چنین بحث‌هایی را ندارد»؟ واقعیتش اینه که جامعه ما «حوصله» شنیدن این مزخرفات رو نداره نه جنبه اش رو. مگر عده ای فریب خورده یا عده ای «مریض» یا عده ای مثل شما ندید بدید که مزخرفات هر از راه رسیده «ویبراتور به دست»ی رو به عنوان بحث تخصصی می پذیرید.

 

 

یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

سوده ر.:
“کاپوچینو” که نمی دونم چه ربطی به سکسولوژی داره، رفته با مهرداد افتخار (که نمی دونم در اون لحظات کجای تخت بوده*) ۳ ساعت آزگار مصاحبه کرده**.
حالا که خواسته مصاحبه رو پیاده کنه با توصیفی از همان دست توصیفهایی که از صنعتی می شنویم شروع کرده: ” گفتگو با دکتر افتخار به راه رفتن بر روی لبه تیغ می‌ماند . همان‌طور که ویرایش و تنظیم کتاب سه ساعت با یک سکسولوژیست”
چرا مصاحبه با یک آدمی که به سکس علاقه و در اون تخصص داره و البته تخصصی در سکسولوژی نداره، باید “به راه رفتن بر روی لبه تیغ” مانند بشه؟!
این تبلیغای مسخره چیه که واسه بازار گرمی می کنن؟! تبلیغاتی که وقتی مطالب این مصاحبه رو می خونیم مثل آبی که روی آب رنگ ریخته بشه، رنگ اون رو از بین میبره.
https://freudianassociation.org/?p=29845
**
https://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%DA%A9%D8%B3%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C%D8%B3%D8%AA/

 

 

 

یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

مهمان:
در گوگل نوشتم “دکتر افتخار مرکز تحقیقات سلامت روان”
خودش پیشنهاد کرد:
آدرس مطلب دکتر سیدوحید شریعت
دکتر مهرداد افتخار روانپزشک
مطلب دکتر امیرحسین جلالی روانپزشک
بیوگرافی دکتر مهرداد افتخار
یعنی به ” گوگل دانا!!!”* می گی “افتخار”، اون می گه “افتخار و دوستان”
اشاره به مطلب ” ای گوگل دانا!!!”
https://freudianassociation.org/?p=33581

 

 

 

یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

سوده ر.:
” گفتگو با دکتر افتخار به راه رفتن بر روی لبه تیغ می‌ماند . همان‌طور که ویرایش و تنظیم کتاب سه ساعت با یک سکسولوژیست” *
هر جای اینترنت رو بگردید چیزی جز یه فایل ۲۱ صفحه ای پی دی اف نیست. همون چیزی که به نام “کتاب” حرفش رو زدن!
از کی تا حالا ۳ ساعت حرفای سکسولانه یک غیر متخصص (خودش توی مصاحبه می گه. صفحه ۱ و ۲ از همین فایل) اسم کتاب روش گذاشته می شه؟!
چطوریه که شریعت که معاون پژوهشی مرکز تحقیقات بهداشت روان** دانشگاه علوم پزشکی ایرانه اینجا زبونش بند اومده که به رئیسش بگه این جزوه ۲۱ صفحه ای “کتاب” نیست، اون وقت توی بیمارستان ایران بهونه اش این بوده که “دکتر کدیور که فقط یک کتاب داره”!!!!
ای خاک بر سرت با این استدلال آوردنت!
https://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%DA%A9%D8%B3%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C%D8%B3%D8%AA/
**
http://mhrc.iums.ac.ir/?fkeyid=&siteid=83&pageid=2662

 

 

 

یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

سوده ر.:
“نگار شریف”
این اسم رو تا به حال چند بار شنیدید؟ اسم زیاد و رایجی که نیست؟
یکی از کسانی که توی جلسه مصاحبه سکسولانه* به مهرداد افتخار حضور داشته ” نگار شریف” بوده.
دو جای دیگه هم اسم اون رو شنیدیم:
۱- توی به اصطلاح مجله psychoanalytic discourse در قسمت:
Editorial Advisory Panel:
Negar Sharif, Ph.D, Islamic Adaz University, Central Tehran Branch
۲- توی لیست سخنرانهای کنگره جعلی!! روز دوم، جلسه دوم!!
واقعا این شبکه مافیای روان عین تار عنکبوت می مونن. هم به اون گستردگی و هم به اون چسبناکی و اینکه از هر مسیری میری می بینی یه نفر چند جا ایفای نقش می کنه.
یاد تیتری می افتم که شبیه “«رده»های اژدهای هفت سر”*** بود ولی پیداش نمی کنم دقیقا چی بود!

https://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%DA%A9%D8%B3%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C%D8%B3%D8%AA/
** http://psychoanalyticdiscourse.com/index.php/psad

*** https://freudianassociation.org/?p=34106

 

 

 

یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

مهمان:
مجله کاپوچینو رو از اینجا هم می تونید دانلود کنید:
سایت جنسیت و جامعه که صفحه اولش به عکس رضا پهلوی آراسته!! است!
https://jenseyatvajameh.files.wordpress.com/2008/07/3-saat-ba-yek-sexologist.pdf

ظاهرا همه در زمینه امور سکسولانه خبره هستن فقط نمی دونم چرا اسمشو می ذارن “جنسیت”!!!
اصلا کلمه “جنسیت” قبل از وارد شدنش توسط دکتر کدیور چه معنایی داشت؟ جنسیت: مرد/ زن. همین بود فقط.
چرا حالا باید هر ننه قمری واسه هر چیز سکسولانه، بی اینکه اون رو درک کرده باشه ازش استفاده کنه؟!

 

 

 

دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

سوده ر.:
درباره شیده بهمنیار از حاضرین مصاحبه با افتخار* و نیز سردبیر سابق سایت مجله کاپوچینو سرچ می کردم رسیدم یه مطلبی از خودش* و دیدگاه های مردم. یه دیدگاه این بود:
“شما فقط کافیه که به اسم مجله‌تون توجه کنید خیلی چیزها دستگیرتون میشه
بابا برای دختربازی و پسربازی و ادای آدمهای فرهیخته و هنرمند رو در آوردن، نیازی به این کارها نیست
خیلی متاسفم ولی از شماها هیچی دز نمیاد. بچه های خوب توی نسل سوم زیادن خیلی زیاد ولی اون خوب‌ها تو جاهائی متل کاپوچینو وچلچراغ و…… پیداشون نمیشه بی سوادها و بی بندو بارهاش جذب این اینجور جاها میشن
که البته تحت رهبری غیر مستقیم و با حمایت مالی عالیجناب …… اداره میشه”

یکهو به ذهنم اومد که یه همچین مجله ای رفته با مهرداد افتخار یه مصاحبه کرده و هی هم گفته حرف علمی می خواهیم! و افتخار هم یک مشت کثافت ریخته به حلقشون با عنوان علمی. و اینا دادنش به مردم بازم به عنوان علمی!!
یادمه بچه بودم چیزی شنیدم درباره جهنم و تصویری که ازش یادم میاد اینه که شیطان توی جهنم خون و چرک و کثافت داغ به حلق مردمی می ریزه…

نمی دونم این تصویر اصلا درسته یا نه ولی فکر می کنم جهنم هیچ دور نیست!

https://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%DA%A9%D8%B3%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C%D8%B3%D8%AA/

** http://pinkfloydish-fa.blogspot.com/2004/06/blog-post.html

 

 

 

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

زهره . ی:
به خاطر دارم سر یکی از کلاس های دوره کارشناسی ( آسیب شناسی روانی ) استادی داشتیم که در طول ترم این جمله را چند بار برایمان تکرار کرد ؛” شما فقط در جلسه مشاوره ، مشاور و روانشناس هستید ، نه در بیرون از جلسه”
به گفته خودشان منظور این بود که بیرون از جلسه مشاوره روانشناس بازی در نیاورید هر کس از دوستان و آشنایان را دیدید برنامه تشخیص و نسخه پیچیدن نداشته باشید چون ممکن است به آن فرد صدمه بزنید!!
جالب است عین این جمله را از کسی شنیدم که به خاطر ارتباط برقرار کردن با مراجع ، خارج از ضوابط مرکز مشاوره از آن مرکزاخراج شده بود !! استدلال این شخص این بود که استادم بهمون گفته شما فقط در جلسه مشاوره روانشناس هستید نه بیرون از آن !!! پس کار من اشتباه نبوده و من بیرون از جلسه با این خانم ارتباط داشتم!!!!
به گمانم بسیاری از جملات اساتید محترم به گونه ای دیگر برداشت شده است که حال و روز حوزه روان به این نابسامانی است.

 

 

شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶

مرادی:
اینجا سرزمین من است: «جولانگاه جانوران»، جایی که صنعتی و همایونپور جاسوسه خیانت می کنند و دروغ می گویند و هموطنم را تحقیر می کنند و آزادند، مهرداد افتخار «پایین تخت روانکاوی ویبراتور به دست می گیرد» و آزاد است، جایی که وزیر ثروتمند بهداشتش سوار بر هواپیمای شخصی است و هموطنم فریاد می زند «گرسنه ام».اینجا سرزمین من است: جایی که تنها روانکاو در ایران، دکتر میترا کدیور، نخبه وطن دوست ایرانی که با «خون دل» تنها نهاد رسمی روانکاوی را تاسیس می کند در بیمارستان روانی زندانی می شود،از لباس شخصی ها و «شعبون بی مخ نظام» کتک میخورد، ماموران نیروی انتظامی به دستانش دستبند می زنند و تحت عنوان «متهمان ده گانه» غیر قانونی بازداشتش می کنند و برای دومین بار به زندانش می اندازند و… بعد بازپرس حسینی آزاد است تا تهدید کند، کار را به تعویق بیاندازد، به «داد» مردم رسیدگی نکند، زد و بند کند و برای همه اینها جایزه می گیرد.اینجا سرزمین من است و «هراسِ من ــ باری ــ همه از مردن در سرزمینی‌ست
که مزدِ گورکن
از بهای آزادیِ آدمی
افزون باشد.» (شاملو)

 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=37370

  تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶، ساعت: 17:01