چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:اعدام قهرمان کشتی نوید افکاری، اعدام های غیر فقهی و غیر شرعی، حکم قصاص آرمان عبدالعالی، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

ز هر طرف که شود کشته سود «اسلام!» است/ استر و داوود تلمودی

موضوع این نیست که چرا این فرد را تبرئه کردند، موضوع این است که چرا آن جوان زیر سن قانونی را اعدام کردند. از آن بدتر این که اگر در این مورد هم خانواده مقتول به اندازه استر و داوود پاچه ورمالیده و “دِردو” بودند و توانسته بودند به راحتی ۵۰ نفر را پیدا کنند که برایشان قسم شخمی بخورند این بنده خدا هم قصاص شده بود!! قوانین همین قدر احمقانه و رذیلانه هستند. گوئی جان آدمها هیچ هیچ ارزشی ندارند. شما در این کشور هیچگونه امنیتی ندارید زیرا هر اتفاقی محتمل است و هیچ دغدغه ای هم برای عدالت نیست. آیا قسامه در قرآن وجود دارد؟ البته که نه. این هم از آن چیزهائی است که از “فقه!” تلمودی وارد فقه “اسلامی!” شده. همان جائی که جمله معروف “ز هر طرف که شود کشته سود اسلام است” را ابداع کرده!! اما نگفته کدام اسلام.

 در این‌که آیا قسامه قبل از اسلام وجود داشته‌است و اسلام آن را پذیرفته‌است (حکم امضایییا این‌که از احکام تأسیسی اسلام است و سابقه‌ای نداشته‌است اختلاف است. اهل سنت عمدتاً به امضایی بودن قسامه معتقدند اما برخی از علمای شیعه آن را تأسیسی می‌دانندموسوی بجنوردی فقیه شیعه در کتاب «قواعد فقهیه» آورده‌است با توجه به نوشته‌های محدثین و مورخینی چون امام بخاری، ابن اثیر، احمد بن حنبل، لسان‌العرب و آلوسی مبنی بر وجود قسامه پیش از اسلام، نظریهٔ تأسیسی بودن قسامه، نظریه‌ای ضعیف است.[۲] افرادی که به تأسیسی بودن قسامه معتقدند به حدیثی از جعفر صادق استناد می‌کنند که محمد پس از فتح خیبر حکم به اجرای پنجاه قسم برای اثبات یک قتل داد. در ابتدای این روایت آمده: «کان من قبل رسول‌الله…» قائلین به تأسیسی بودن قسامه واژه قبل را به کسر قاف و فتح به‌صورت «قِبَل» می‌خوانند و مدعی می‌شوند قسامه را محمد وضع کرد اما قائلین به امضایی بودن آن واژه را به فتح قاف و سکون با «قَبل» می‌خوانند و می‌گویند بدون تردید قسامه قبل از اسلام وجود داشته‌است.[۳] (ویکی پدیا)

در کشوری که قادر نیست از علوم و فنون روز برای اثبات قتل استفاده کند اصلاً اجرای حکم اعدام به چه معناست؟ مگر آن که اصل ز هر طرف که شود کشته سود “اسلام” باشد!! همان قربانی انسانی معروف!

مردم، بخدا قسم که این اسلام پیامبر اسلام نیست. این تلمودی ها هستند که به نام اسلام بر ما مسلطند.

این تلمودی ها هستند که یک شبکه درهم تنیده بسیار گسترده هستند و می توانند ۵۰ نفر که هیچ ۵۰۰ نفر را در یک چشم بهم زدن به صف کنند (شبکه دهها هزار نفره استر و داوود که یادتان هست). و در این میان ما شهروندان عادی قرن بیست و یکمی که حتی خویشاوندان خونی خود را نیز نمی شناسیم به قدرت اهریمنی آنها وانهاده شده ایم.

هنوز که از یادمان نرفته که هم رسانه اسراییلی به استر و داوود تریبون می دهد و هم صداوسیمای “اسلامی!”!

منبع: اینستاگرام انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=62492

  تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱، ساعت: 18:59