پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، تاویستوک، ترور اسپهبد سلیمانی، درسنامه های دکتر کدیور، دکتر میترا کدیور، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، روانکاوی در فولکلور، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، قابل تامل، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»، وزیر محترم اطلاعات

سرآسیمگی اطلاعاتی ها

سرآسیمگی اطلاعاتی ها

دیروز زمانی که من می خواستم مطلب ابوبکر البغدادی را برای چاپ در سایت بفرستم اطلاعاتی ها بارها مانع از این کار شدند و پس از آن که من سرانجام موفق به ارسال آن شدم آنها همه سایت ها را روی من بستند حتی سایت انجمن را.

با شگردی که فقط اعضا و دوستداران می دانند سرانجام بعد از دو ساعت من توانستم دسترسی روانی به اینترنت داشته باشم ولی یک بار دیگر زمانی که داشتم کامنتی در یک کانال فارسی در یوتیوب می گذاشتم باز آزارهای آنها شروع شد.

جالب است بدانیم که در کامنت مربوطه من یکی از بزرگترین دروغ پردازی های تاریخ بشر را توضیح می دادم و آن بنا کردن یک میتراییسم جعلی در روم باستان برای تحریف دین بزرگ میترا در ایران باستان بوده است. البته در این مورد هم اعضا و دوستداران کاری کردند که تا صبح خواب نداشته باشند.

حالا سوال این است: چرا وزارت اطلاعات تاویستوکی باید از فاش شدن هویت واقعی ابوبکر البغدادی سراسیمه شود؟؟ و از آن مهمتر چرا باید او از فاش شدن دروغ پردازی های رومی ها منقلب گردد؟؟

همه می دانند که ساواک از سر تا پا ساخته و پرداخته موساد بود. حشمت رییسی هم که برایمان توضیح داد که اکثر همان ساواکی‌ها در وزارت اطلاعات رخنه کردند. بقیه اش دیگر نیازی به توضیح ندارد.

این گونه است که پدرخوانده به راحتی یک گله تاویستوکی را به ایران می آورد و همه سیستم هم برایشان فرش قرمز پهن می‌کند.

این گونه است که فوق تخصص “تخطی از مرزها” قربانی اش را – با محتویات شکنبه اش – با بورسیه دولتی به تاویستوک می‌فرستد تا مسلح به آخرین سلاح های تاویستوک به ایران برگردد و روی نوزادان ایرانی “عملیات” انجام دهد.

این گونه است که آن بی پدر بدگهر از امکانات دولتی استفاده می کند تا به کشور ایران توهین کند.

این گونه است که همه آدمهائی که اندکی مغز در کله شان است اعتقاد راسخ دارند که سردار سلیمانی نمی توانسته بدون کمک ستون پنجم داخلی ترور شده باشد.

این گونه است…

این گونه است…

این گونه است…


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=54613

  تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۹، ساعت: 12:45