پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، مافياي روان

سند از این دست اول تر؟ جناب «پدر خوانده»

چهارشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم منصوره اردشیرزاده درباره «مافیای روان»
خیلی خیلی جالب بود این ویدیوی « نادر آقاخانی و فواد صابران…دو دلقک و دو پادوی محور صنعتی-همایون پور».
اولا که نادر محمدخانی در حرف هایش بدون اسم بردن مستقیم از محمد صنعتی ، سندی از ارتباط مستقیم اش را با محمد صنعتی به ما داد. او می گوید: « …من خودم با دوتا از کسایی که الآن در ایران روانکاوی کار می کنن؛ یعنی هم مطب خصوصی دارن هم توی دانشگاه کار می کنن، هم تو بیمارستان کار می کنن، با آنها یک مقدار مصاحبه داشتم و رفت و آمد داشتم و در گروه هاشون هم شرکت کردم! و این دوستان می گن روانکاوی، همانطور که شما گفتید، میگن در هر صورت الآن در ایران آنقدر تقاضا زیاد شده که هیچ کس جلوشو نمی تونه بگیره! یعنی هم در مطب ها، هم در بیمارستان ها، هم در گروه ها، دوموند (= تقاضا ) هست و به همین دلیل تقاضا هم که باشه، هیچ دولتی نمیتونه بگه که اجازه این کار را نمیشه داد! یکی از روانپزشکانی که من باهاش کار می کردم، می گفتش که من اول جلسه های ۱۰ نفره ۱۲ نفره داشتیم، اینجا بهش میگن پسیکوتراپی دوغوب(؟ گروپ انگلیسی؟) با اینجوری تونستن کارشونو شروع کنن، اونم اولش زنونه مردونه بودش و بعدش مجبور شده زنونه اشو از مردونه جدا کنه که اینم مربوط به دولت و در رابطه با رابطه زن و مرد در ایران بود…»*
دقیقا همان حرف هایی که محمد صنعتی در بخش سخنرانی اش در مورد تلاش هایش!!! برای روانکاوی در ایران گفت! و در مورد گروه هاش همین ها را گفت!!**
پس جناب آقاخانی اومده روزبه و در گروه های محمد صنعتی هم شرکت داشته! سند از این دست اول تر برای ارتباط اینها با هم؟
یک عضو گروه بهایی معاند با جمهوری اسلامی ایران، با رییس دپارتمان رواندرمانی کشور در ارتباطات صمیمانه ای است!! فقط نمی دانم چرا صنعتی در کنگره ازش نامی نبرد!!!! وقتی روابط اینهمه صمیمانه است، عجیب نیست نامی از وی برده نشود؟؟
به این میگن هم از آخور خوردن و هم از توبره جناب پدرخوانده!!

 

* https://freudianassociation.org/%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%82%D8%A7%D8%AE%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D9%81%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86/

** https://freudianassociation.org/%D8%A8%D8%B4%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%AE%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AF

 

چهارشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم منصوره اردشیرزاده درباره «مافیای روان»

«پادو بودن» این دو نفر برای آن محور غاصب هم بسیار بسیار جالب و قابل تامل است!! این چرندیات فقط چرند نیست، بلکه هدفمند است! چه هدفی؟ اینکه محمد صنعتی عین ماشین آشغال جمع کن شهرداری ( راس ساعت ۹ شب) بیاد همه آشغال ها را یک جا تو کنگره کذایی جمع کند هم از روی تصادف که نیست!! اینکه در تاریخچه کذایی تر از کنگره اش بیاد از همه اسم ببرد به جز آنکه باید، هم تصادفی نبود!
اصلا در این دنیا هیچ چیز تصادفی نیست، همه می دانیم او وقتی اعضای انجمن فرویدی را دید، چه وحشتی از احتمال حضور دکتر کدیور در آن کنگره داشت، چه رعشه ای به جانش افتاد!
پس به تکاپو افتادن این جماعت رانده مانده از صحنه گیتی ایران زمین، در آنسوی آبها هم تصادفی نیست! تند و تند سمینار و هی اسم فروید و لکان و یک شبه روانکاو بالینی شدن!! و… این حرف ها به قصد چیست؟؟
به آن صابران خل مشنگ و آقاخانی تازه به دوران رسیده باید گفت: ای جماعت نادان! می خواهید محمد صنعتی پدرخوانده تان باشد و به او اتکا کنید؟؟ شما که پادویی بیش نیستید، چه وعده هایی به شما داده شده؟
می خواهید برای مردم سرزمینی دم از روانکاوی بزنید که تنها روانکاو عضو جامعه جهانی روانکاوی (AMP) در ایران و بخش عمده آسیا، در آن از ۲۰ سال پیش حضوری پربار دارد؟
صابران؛ با تخریب نادر شاه افشار، مشکل ات حل نمی شود! پادوی پدرخوانده بودن درد بزرگی است! چه می شود توقع داشت از « چمدان وطنی» مانند تو!!
نادرآقاخانی تو هم که که در تمام مدت صحبت کردن دایم سرو گردن و دماغ! و جوارح و اعضایت را می خاراندی، بهتر است به همان تدریس تارت بپردازی!! هرچه باشد وجهه اش از پادویی بهتر است!
آخر شما را چه به روانکاوی!
مانده ام که محمد صنعتی این نوابغ!! را چه جوری پیدا کرده؟؟!!
اینهم نبوغ از نوع پدرخوانده بودن!!
به محمد صنعتی هم باید گفت: « با دم شیر هم بازی؟»
حالا می خوای چکار کنی؟؟ها؟؟!!

 

چهارشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم منصوره اردشیرزاده درباره «مافیای روان»

با آن قسمت از حرف نادر آقاخانی ( پادوی محور صنعتی – همایونپور) کاملا موافقم؛ تقاضا برای روانکاوی در ایران زیاد شده، اما دلیل آن به خاطر گروه های محمد صنعتی در روزبه نبوده بلکه به دلیل خدمات و زحمات ۲۰ ساله دکتر کدیور برای بنیان نهادن گفتار روانکاوی در این سرزمین است. آنها این خیال خام را در سردارند که ماحصل این زحمات را به صورت یک ابزار در خدمت اهداف شومتان بگیرند! مقدمه آن هم تلاش برای حذف فیزیکی دکتر کدیور بود! اما نتوانستند و پس از آن حتی احتمال حضور فیزیکی دکتر کدیور در کنگره ی سراپا خواری شان رعشه بر اندام پدرخوانده شان انداخت!!! چه برسد به این خیالات خام!!
با استناد به حرف خود آقاخانی در مورد تغییر معنای کلمات، با این قسمت از حرفش هم موافقم: « …گذاشتن نام کلمه آزادی برای گروهی که بخواد فکر را زندانی کنه، و یواش یواش معنای آزادی از بین میره اینطوری!»*
خوب حالا معلوم میشه چرا پادو شدید: « خود روانکاو خواندن» خودتان، نه ببخشید لقب اعطایی به شماها توسط شخص شخیص پدرخوانده!! آنهم به صورت یک شبه!! شروعی است تا معنا و مفهوم روانکاوی را درزبان فارسی از معنا تهی کنید و به گند بکشید!!
باز هم کور خوانده اید!! باز هم فراموش نکنید که دکتر کدیور از ۲۰ سال پیش کار خود را به شکلی اصولی شروع کرده و«اکنون این مسیر بسیار آبرومند و افتخارآمیز»** است.

 

* https://freudianassociation.org/%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%82%D8%A7%D8%AE%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D9%81%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86/

** نقل به مضمون از دکتر کدیور

 

یکشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم مرجان م. درباره «مافیای روان»
فواد صابران در ویدیوی مطلب ««نادر آقا خانی و فواد صابران… دو دلقک و دو پادو در محور صنعتی- همایون پور» می گوید عراق جزو ایران بوده و ما می گوییم عربها بدند! جناب صابران! چرا این را نمی گویی که حتی نام پایتخت عراق ـ«بغداد» ـ یک واژه ایرانی است؟ «بغ» = خدا و «داد» به معنی خداداد. آنوقت نشسته اید از دیوانه بودن ایرانیها حرف می زنید؟ خود نادر آقاخانی که کاملا شکل addict هاست، جنابعالی هم که دیگر گفتن ندارد!!! راستی جناب صابران چرا در عراق زندگی میکردی و بعد «یکهویی» سر از فرانسه درآوردی؟ ظاهرا پدرت هم مثل خودت بله!!!!

 

دو استاد اعظم لژ روزبه که نادر آقاخانی با خارش و با مشمشه در محضرشان کسب «تشرف» کرده


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=12059

  تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴، ساعت: 20:01