سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

شما بودید دق سیاه می کردید وقتی می دیدید زحمات ده ساله تان برای تشکیل مافیای مازندرانی های قوه قضاییه در حال بر باد رفتن است

سخنگوی شورای نگهبان امضا نشدن اعتبارنامه رئیسی توسط صادق لاریجانی را تایید کرد

 

 

طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان، تایید کرده است که صادق لاریجانی، عضو شورای نگهبان، اعتبارنامه ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور جدید ایران را امضا نکرده است.

پیش از این وب‌سایت شورای نگهبان گزارش تصویری از امضای اعتبارنامه ابراهیم رئیسی توسط اعضای این نهاد را منتشر کرده بود که در آن تصویر صادق لاریجانی وجود نداشت. صادق لاریجانی و برادرش علی لاریجانی در مراسم روز تحلیف ابراهیم رئیسی که در مجلس برگزار شد نیز حضور نداشتند.

صادق لاریجانی در جریان انتخابات به ردصلاحیت علی لاریجانی و دخالت نیروهای امنیتی در این زمینه به شدت اعتراض کرد ولی تلاش‌های او بی‌نتیجه ماند.

سخنگوی شورای نگهبان گفته است این نهاد دلایل ردصلاحیت علی لاریجانی را به او منعکس کرده است.

علی لاریجانی در حال حاضر مشاور رهبر جمهوری اسلامی است و پروژه سند همکاری‌های ۲۵ ساله ایران و چین را دنبال می‌کند.

او در واکنش به سخنان شورای نگهبان گفته است نامه‌ای که در آن دلایل ردصلاحیتش نوشته شده، «مهر محرمانه» دارد و از شورای نگهبان خواسته است که مهر محرمانه را بردارد تا نامه را برای عموم منتشر کند.

 

منبع: رادیو فردا


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=57258

  تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰، ساعت: ۰۹:۵۱