یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، دادسرای جرایم پزشکی، روانکاوی در انجمن فرویدی

طلبگی را اما در انجمن فرویدی «مشق میکنم» !

یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

سوده رخشا:
“ما امروز ۱۵ میلیون پرونده قضایی داریم که البته برخی به غلط آمار ۱۷ میلیون را اعلام کردند. این ۱۵ میلیون نیز به این معناست که ۱۵ میلیون نقطه از قوه قضاییه درگیر است و به این معنا نیست که ۱۵ میلیون نزاع یا دعوای حقوقی وجود دارد. و این نکته‌ای است که حتماً باید به آن توجه کرد چه آنکه یک پرونده در نقاط مختلف دستگاه قضایی تحت رسیدگی قرار می‌گیرد و در هر مرحله از رسیدگی یک شماره جداگانه دریافت می‌کند و بر اساس این شماره‌ها آمار اعلام می‌شود.”*

آقای لاریجانی،
من دانشجو نیستم، طلبگی را اما در انجمن فرویدی “مشق میکنم”. به همین دلیل است که جملاتتان را خط به خط می خوانم و جالب اینکه خط به خط جملاتتان چشمانم را از تعجب گرد می کند.
آقای لاریجانی!
آیا خبر ندارید که شماره پرونده ها از یک مرحله به مرحله دیگر، از یک شعبه به شعبه دیگر و حتی از سالی به سال دیگر هم عوض نمی شود؟
برای مشتی از خروار خدمتتان می گویم؛ در این قوه قضائیه عریض و طویل پرونده هایی که در ارتباط با “پرونده سازی های” “وزارت بهداشت” با همکاری “دستگاه محترم فضا” صورت گرفته، ما حداقل ۱۵ بار جابجایی شعبه و به قول شما ” مرحله رسیدگی” داشتیم ولی شماره پرونده هایمان تغییر نکرده است.
آقای لاریجایی،
راستی، جالب نیست که وقتی شما می نویسم به هاشمی وزیر بهداشت می رسم؟!
*”آیت الله آملی لاریجانی: استدلال من این است که اگر فرد به صورت کامل از یک مرجع قطع امید کرده باشد مراجعه او به این مرجع توجیه عقلانی ندارد”

https://freudianassociation.org/آیت-الله-آملی-لاریجانی-استدلال-من-این-ا/


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=38663

  تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶، ساعت: ۱۳:۲۱