پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان

…علی بابا و چل دزد بغداد

جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳

دیدگاه آقای صادق آ. در مورد «کنگره خواری»
سربازان غیور فرویدی در خطه ای از خاک وطن بار دیگر ملک طلق مرادتان دکتر کدیور مورد هجمه قرار گرفت. بشتابید. با یورش به این نقطه بار دیگر با بی نزاکتی اخلاقی عمل کرده و حرمت شکنان را از هستی ساقط کنید. سمینار جغرافیای روانکاوی در تهران که در سایت آی پی ا هم ثبت شده. با مدیریت دکتر همایونپور و دکتر صنعتی:
http://www.ipa.org.uk/en/Culture/Geographies_of_Psychoanalysis/Conferences/en/IPA_World/Geographies_conferences.aspx?hkey=3ca8d8dd-d029-4242-86f7-242c4b10c9ad

 

 

 

چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳

دیدگاه آقای احمد در مورد کاسبان روان
صادق جان من اگر جای شما بودم خیلی به صنعتی پز نمی دادم. در مورد همایونپور هم…
آره دوست من توی همان سایت IPA دوستان اظهار تعجب کرده اند که چطور است که با وجودی که همایونپور در امریکا تحصیل کرده اما بسیار متمایل به «روانکاوی فرانسوی» است و مدام از لکان رفرنس می آورد. خب آن بنده خداها از درسنامه ها و کاست ها و سی دی های دزدیده شده توسط قورخانه چی بی اطلاعند، همچنین از وجود پنجشنه های فرویدی و کتاب مکتب لکان.
ضممنا دوستان IPAی از جمله دکتر کدیور در پنجشنبه های فرویدی درباره اودیپ که توسط همایونپور به سرقت رفته و تحویل آنها شده بود خیلی …کیف شده بودند.
راستی چرا اسم همایونپور و صنعتی از هم تفکیک ناپذیرند؟


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=4798

  تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۳، ساعت: ۱۳:۱۱