پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:اعدام های غیر فقهی و غیر شرعی، امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، حکم قصاص آرمان عبدالعالی، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»، من هم در اتاق بازپرس حسینی بودم

فراماسونری در ایران، مافیای روان در ایران، پزشکی قانونی فاسد ایران

جدیدترین معجون جادوگری “صن-هما-فر” – بخش یازده

فراماسونری در ایران

اسماعیل رایین می نویسد:

بزرگترین و مهمترین لژ فراماسونری در زمان محمدرضا شاه “لژ همایون” نام داشت.

 بزرگترین و مهمترین لژ فراماسونری در زمان رضا شاه “لژ روشنائی” نام داشت. گفته می شود که علی رغم مبارزه رضا شاه با فراماسونری او هرگز نتوانست این یک لژ را تعطیل کند.

اولین لژ فراماسونری در ایران در زمان فتحعلی شاه قاجار و توسط سفیر انگلیس تاسیس شد و نامش “لژ اصفهان” بود.

در اسناد دیگری آمده:

” دومین سازمان رسمی ماسونی در ایران با نام لژ همایون توسط شخصی به نام محمد خلیل جواهری ایجاد گردید که در بیروت به عضویت سازمان ماسونی در آمده بود.[…] و خود چند لژ ماسونی تاسیس نمود و سرانجام به آخرین مدارج ماسونی یعنی درجه ۳۳ دست یافت”.

 

مافیای روان در ایران

بنیانگزار و پدرخوانده ی این مافیا در ایران دچار نوعی اگزماست که خارش آن فقط با بیوگرافی نوشتن آرام می گیرد. یک بیوگرافی چند خطی و تکراری که در آن کلمه “اصفهان”، بخاطر شدت تکرار، اگر یک متافور هذیانی نباشد پس یک کد است.

زمانی که بنیان های این مافیا  بخاطر تاسیس انجمن فرویدی به خطر می افتد برای این مافیا (به خیال خودشان) نیروی کمکی می فرستند که نام مستعارش کد لژ “همایون” است. در مورد این یکی محکم کاری کرده و نام بنیان گزار لژ را هم ذکر کرده اند: جواهری – جوهر – گوهر! لابد چون قیافۀ ET وارش به هر چیزی می خورد جز همین کاری که برایش مأموریت داشت!

دلیل دیگرش هم می توانسته این باشد که او می بایست به سرعت “چند لژ” تاسیس کند و لازم بوده که دوستان زمینه اش را فراهم کنند تا او در کمتر از سه سال بجای “چند لژ” چند ده لژ درست کند و یک تشکیلات گلد کوئیستی را دائر کند. “آخرین مدارج” را هم که بولونینی جان به گردنش حمایل انداخت.

وقتی که مشخص می شود این نیروی کمکی حیف یونجه تر از آن است که کاری از دستش ساخته باشد نیروی کمکی بعدی اعزام می شود که نام مستعارش کد لژ “روشنائی” است.

از شکست فاحش نیروی کمکی قبلی درس گرفته اند و این بار نیروی کمکی جدید را قبل از اعزام مزین به عضویت در IPA معلوم الحال می کنند. همانجائی که لکان درباره اش می گوید: “بین المللی که چه عرض کنم، الان دهه هاست که آنجا فقط یک بنگاه فامیلی است.”!

فقط کسانی که به چندین زبان حرف می زنند می دانند که مافیا مخفف عبارت ایتالیایی “مافامیا” است که به معنای “فامیل من” است!

هنوز خیلی مانده تا آدمها حرفهای لکان را بفهمند، حتی و بخصوص در میان روانکاوان!

در واقع لکان دهه ها قبل از من عبارت “مافیای روان” را بکار برد، ولی خب به روش خودش که جوری حرف می زد تا احمق ها نتوانند بُل بگیرند.

البته این گفته لکان متعلق به حدود پنجاه سال پیش است و اکنون مدتهاست که آن “بنگاه فامیلی” “بین المللی” هم شده، یک مافیای بین المللی که از همه جغرافیای جهان ایران را بیشتر از همه دوست می دارد، درست مثل اربابش تاویستوک! جغرافیا جغرافیا هم از دهانش نمی افتد! یک متافور هذیانی دیگر یا یک کد دیگر؟!

می دانید احمق ها! آن زمانی که من مثلاً IPA را به عنوان یک نهاد بین المللی روانکاوی معرفی می کردم فقط به این دلیل بود که مخاطبین من کلاً متشکل از احمق ها بودند و هنوز فاصله ی زیادی از شروع یک روانکاوی در اکستانسیون داشتم. ولی خب شماها که هم احمق هستید و هم رذل (canailles) از هول حلیم در دیگ افتادید.

آن زمانی که آن “بنگاه فامیلی” فحشا را از حد گذراند و آن “بچه لوله آزمایشگاهی” را علناً به عنوان یکی از اعضایش معرفی کرد تازه روانکاوی در اکستانسیون من شروع شد!

یک نکته دیگر: اگر من چند هزار صفحه مدرک برای اثبات این گفته ام نداشتم مطمئن باشید همین مختصر را هم فاش نمی کردم! می توانید به اعلامیه عاشورائی سند شماره یک در نشریه الکترونیکی انجمن فرویدی مراجعه کنید. بقیه اسناد این بخش را هم بخوانید بد نیست.

همچنین لازم است به دو مطلب “تف به گور هر چی دستگاه امنیتی تاویستوکی هست” نیز، در همان نشریه، یک نگاهی بیاندازید.

آه بله، این مافیای بین المللی روان اکنون هشتاد سال است که یکی از زیر مجموعه های تاویستوک است. از همان زمانی که فروید را در ساختمان دیوار به دیوار تاویستوک سر به نیست کردند و گفتند اوتانازی کرده!!

آخر احمق ها! اوتانازی تا همین امروز هم در انگلستان غیرقانونی است و پزشکی که آن را انجام دهد به جرم قتل عمد محاکمه می شود، آنوقت جوان جعلقی هشتاد سال پیش این کار را انجام می دهد و وارد تاریخ می شود؟؟

از آن جالب تر این که این جوان جعلق راهش را می کشد و از انگلستان به آمریکا می رود و در آنجا یک شبه تبدیل می شود به training analyst عضو IPA !!

راستی کد “همایون” را قبل از این که عضو IPA کنند اول در مقتل فروید طواف دادند. این دوستان یک جورهائی “خرافاتی” هستند و به این چیزها خیلی اعتقاد دارند!

سرانجام هم ستاد مرکزی IPA را دوباره “به انگلستان” منتقل کرده و در صد متری تاویستوک و قتلگاه فروید در City of London مستقر کردند.

خاطرنشان می کنم که City of London با شهر لندن که پایتخت انگلستان است فرق دارد. City of London یک corporation است که در مرکز شهر لندن واقع شده ولی جزو خاک انگلستان نیست و حتی ملکه انگلیس هم برای ورود به آن باید ویزا بگیرد!! تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!

آن کثافت ها در واقع فروید را دو بار کشتند، مرگ دوم او مرگ نام و وجهۀ او بود. مردی که نه ترس داشت نه غم و نه رحم در مقابل بیماری کم آورد و خودش را کشت!! لکان از مرگ دوم حرف می زند و این که چه کینه ای باید پشت آن خوابیده باشد.

بیخود نیست که آن آشغال ها نقشه داشتند مرا هم در یک بیمارستان روانی سر به نیست کنند! دو بار کشتن! نقشه ای که در تاریخ میلادی ۱۲/۱۲/۱۲ به موقع اجرا درآمد! گفتم که دوستان خرافاتی هم هستند! فقط کافی است لیست “اتفاقات” ی را که در یک صد سال گذشته  همگی در ۱۱ سپتامبر رخ داده اند درآوریم! ضمناً قرار بود در سال ۲۰۱۲ دنیا به پایان برسد، یادتان هست؟!

 

روزی رونالد ریگان از رییس وقت CIA پرسید: کار شما دقیقاً چیست؟ او پاسخ داد: روزی که ما به جائی برسیم که هر آنچه را که آمریکائی ها می دانند و باور دارند دروغ باشد، ما به اهداف خود دست یافته ایم!

همه کسانی که آن روز در آن اتاق این مکالمه را شنیدند آن را تایید کرده اند.

یادمان باشد که CIA فقط “جدیدترین معجون جادوگری” تاویستوک است. تازه هنوز به این سوال نپرداخته ایم که چه کسانی خود تاویستوک را بنا کردند. روزی که به این سوال جواب دهیم متوجه خواهیم شد که چرا هر آنچه را که ایرانی ها می دانند و باور دارند نیز دروغ است، از جمله تاریخشان و فرو ریختن کنگره های کاخ تیسفون!!

وقتی بخاطر بیاوریم که داستان جعلی فرو ریختن کنگره های کاخ تیسفون حداقل ۳۵۰ سال قدمت دارد، متوجه می شویم که این جریان مغزشوئی سده ها قبل از پایه گذاری تاویستوک آغاز شده؛ یعنی خود تاویستوک هم فقط یکی از “معجون های جادوگری” این جریان کهنسال است. فراماسونری یکی دیگر از این “معجون” هاست.

تا وقتی این امکان وجود داشت که با نوع خاصی از مذهب – یعنی  مذهب برای عوام  – “توده” ها را در انقیاد روانی نگه دارند نیازی به تاویستوک نبود. زمانی که مذهب برای عوام تاریخ مصرفش گذشت علوم روان اختراع شدند و جائی به نام تاویستوک برای خط دادن به این به اصطلاح علوم.

و فروید کسی بود که تمام نقشه های آنها را بهم ریخت…

وقتی پدر خوانده کلمه “توده” را به کار می برد خوب می داند راجع به چی صحبت می کند. او می داند که “روانکاویِ” تاویستوکی می بایست جایگزین “افیون توده ها” ی مارکس شود. و برای رسیدن به این هدف باید ابتدا فروید و فرویدی ها را سر به نیست کرد.

ادامه دارد…


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=59594

  تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۴۰۰، ساعت: 10:03