جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، فرزام پروا موزۀ عبرت روانکاوی، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

فرزام پروای کلاش و انتشارات ققنوس… در و تختۀ جور!

mashhadiimarjan

“همزمان موجود مفلوک دیگری که مثل همه آدمها برای یافتن راه چاره ای برای تخفیف فلاکت هایش به من مراجعه کرده و سپس سر از کلاس هایم درآورده بود، طبق روال غیر قابل اجتناب یک صنف خاص، هوس روانکاو شدن به سرش می زند و چون مطلقاً چیزی سر کلاس های من دستگیرش نمی شود تصمیم می گیرد به سراغ “پدر خوانده” برود که حرفهای “خلج” ی اش برای هر “خر”ی قابل “فهم!” بود.
اما قسمت خوشمزه این ماجرای – حالا دیگر بسیار تکراری – این بود که “پدر خوانده” از هول حلیم یک راست رفت توی دیگ در حالی که نمی دانست به کدام خدای سومری نیایش کند که چنین موهبتی را نصیبش کرده است. او بقدری در آن دیگ حلیم قلپ قلپ می کرد که به آن بنده خدای وامانده یک شبه همان جایگاهی را اعطا کرد که به آن برده تحت هیپنوز بعد از پانزده سال بردگی شبانروزی اهدا کرده بود!!
او نه تنها متوجه نشد که آن بنده خدا بخاطر احساس حقارتی که از عدم درک مطالب کلاس های من داشت به او پناه برده – تا بلکه حرفهای “خلجی” او تسکینی برای احساس حقارتش باشد- بلکه یک موضوع بسیار مهم دیگر را هم نفهمید، موضوعی را که قاعدتاً یک روانپزشک واقعی بایست می فهمید!!” جدیدترین معجون جادوگری «صن-هما-فر» – بخش چهار. نشریه الکترونیک انجمن فرویدی. @ qoqnoosp این وصف پرواست از زبان تنها روانکاو ایران! سرت بد کلاهی رفت!

 

manshor_parsomash

مافیا ، مافیا است ، مگه کم تو این کشور مافیا داریم ، دیگه تنها چیزی که مهمه درآمده ، اینی که از کجا مهم نیست ، فقط تهش ببینند چیزی می مونه یا نه ، ولی این که با روح و روان آدمها چه می کنی وقتی دانشت عمق نداره و فقط یک سری محفوظاته که مراجعه کننده ات جه بلایی سرش می اد مهم نیست . این انتشارات هم می گرده می گرده یکی مثل خودش رو پیدا می کنه ، دیگه مهم‌نیست چه بلایی سر کسانی می آد که به این دکتر قلابی مراجعه می کنند ، فقط حرفهای حفظ شده را خوب بلغور کند

 

sunnyday10987654321

عجیب نیست که اسم این انتشارات ققنوس است؟ ققنوس نقاشی میرحسین موسوی به‌ یادم می آید و نماد های فرماسونری

 

maedehprtgh

بعد خود فروید میگه «کسی که بیشتر از آنچیزی که دارد ارائه دهد یک شیاد است.»
بعد حال به هم زنه که انتشارات ققنوس میاد با همین شیاد در سالروز تولد فروید مصاحبه میکنه!!!! خدایا

 

zmmahmoudi

پروا میگه روانکاو واقعی!!!! دزدی تو روز روشن! این اصطلاح فقط و فقط توسط دکتر میترا کدیور گفته شده و گرنه تا قبل از خانم دکتر که اصلا روانکاوی واقعی و غیر واقعی نبوده. هر چه بوده توحش اینها بوده

 

ma_ard70

پروای پر مدعای کم مایه! شما با خودت فکر کردی که با بلغور کردن کلمات «لکان» «میلر» و «فروید» می توانی سرسوزنی از خودت جز بی مایگی و فرومایگی اثری باقی بگذاری؟ یعنی آنقدر نادان و مسخ شده ای که نمی داانی لکان کسی بود که IPA را رسوا کرد؟ لکان یک «خدایگان» است، او «کاروانی است که به تنهایی می گذرد»! بعد از او است که روانکاوان را لکانی – فرویدی می نامند! به آن باصطلاح شاگردتان هم بگو روزی دکتر کدیور گفت « انجمن ما، انجمن انسان های ناخودآگاه است». اتفاقا به همین دلیل هم ایشان به فرزام پروا مهلت داد تا بتواند از طریق آنالیز شخصی اش و به عنوان عضو انجمن فرویدی، از دست این سمپتوم ریشه دارش رها گردد وگرنه که از همان روز اول باید او را به قانون می سپرد تا او تکلیف سرقت ادبی اش را @ qoqnoosclub معلوم کند!!

 

marmanian

@ qoqnoospub @qoqnoosp اینکه انتشارات ققنوس در سالروز تولد آقای فروید با کسی مصاحبه می کند که شیادی بیش نیست، و سرقت علمی‌اش اثبات شده است یا از عقب ماندگی است و یا از شیاد پروری است. ولی اینکه این انتشارات عقب مانده از روشنگری مخاطبانش فراری است و ترجیح می دهد نبیند و نشنود بیشتر به شیاد پروری و همراهی با مافیای روان و کنترل ذهن می‌زند. بهتر است این انتشارات حداقل نام مهمان‌هایش(فرزام پروا) را در اینترنت یک جستجویی بکند تا بداند «مافیا بازی در عصر گوگل» معنایی ندارد و شیادی چون پروا را نمی توان جای روانکاو به خورد ملت داد!

 

aisoo97715

کامنت ها را پاک کردند انتشارات ققنوس اما الان کامنت ها در نشریه الکترونیکی # انجمن_فرویدی است و تمام رسانه های مرتبط با آن. “نشریه الکترونیکی انجمن فرویدی و رسانه های مرتبط با آن پلاتفرم های روانکاوی در ملاء عام جامعه ایران هستند”
یاد این مطلبی از بخش “معجون جادوگری «صن-هما-فر»” افتادم: “… اگر پروا می‌دونست که با برنامه‌هاش چه گنجینه‌ای به روانکاوی حقیقی اضافه می‌کنه شاید دست به این کار نمی‌زد؛آخه کسی که با متریال جاذب‌اش به اشتباه در جایگاه آنالیست نشسته و از خودش یه دیو خیلی بزرگ ساخته ( چندین چند دیو البته) خواسته‌ای نداره جز ضربه زدن به روانکاوی ناب و حقیقی.”  @ qoqnoospub  @qoqnoosp 

 

soosoo.13001300

.
“فرزام پروای” کلاش میگه رویا شاهراه ناخودآگاهه.
خب چرا نمیگی اینو از کی دزدیدی؟! اوه! البته این رسم توئه که با دزدی از اموال معنوی دکتر # میترا_کدیور خودتو بالا بکشی وگرنه همچنان داشتی کلاس کنکور درس میدادی.
منبع این جمله کتاب دکتر # میترا_کدیور، “مکتب لکان: روانکاوی در قرن بیست و یکم” است. مقاله “فانتاسم: «روانکاوی پایان¬یافته و روانکاوی پایان¬ناپذیر»”
جلد اول، صفحه صد. اینجا دکتر کدیور توضیح میدن که: ” فانتاسم: «روانکاوی پایان¬یافته و روانکاوی پایان¬ناپذیر» در حالی که خیال¬پردازی کاملاً خودآگاه است، رؤیا عمده¬ترین تراوشات ناخودآگاه بوده و به گفته فروید شاهراه ناخودآگاه است.”
شب دراز است قلندر بیدار 
 @qoqnoospub @ qoqnoosp

 

parvanerahaa

‌”ققنوس سانسورچی” شما برای زادروز فروید با کسی مصاحبه می کنید که فروید به آنها روانکاوان وحشی و آسیب زننده به روانکاوی میگه. ‌ وقتی افرادی حقیقت “فرزام پروای کلاش” رو روشنگری می کنند کامنت ها را می بندید!!! در این مملکت سانسوری که توسط روشنفکرنماها میشه چندین برابر و غم انگیزتر از سانسور حکومته.‌
‌شماها درکی از  یک روانکاو حقیقی ندارید به همین‌ دلیل همچنان همگان می توانند کامنت ها را در وبسایت و صفحه  اینستاگرام انجمن فرویدی تحت تیتر یک روانکاو واقعی بخوانند.‌
‌”فرزام پروای کلاش درِ انتشارات ققنوس هم مالید!”‌‌
‌@ qoqnoospub

 

faeze.usefi

کر و کور بودن انتخابی هم یه جور مرضه!
@ qoqnoosp
یکی دیگه داره اعتبار و شرفتو میبره ، اونایی که دارن کمکت میکنن بفهمیو بلاک میکنی؟؟؟ عقل نداری ؟؟؟

 

mohdkianbakht

اینکه در ایران کتاب و انتشارات هم اینچنین آشکار بشناسی به لطف حضور روانکاو واقعی است، ابتذال فرهنگی یعنی همین ققنوس و پروا و یا آن ارجمند و … تخطی از مرزها … # mind_control این اشکال از ابتذال در آینده تبدیل به موزه خواهند شد …

 

منبع: صفحه اینستاگرام انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=67945

  تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲، ساعت: 18:08