چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

فشار افکار عمومی

جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵

ش.ش:
سگ‌های ولگرد تهران،خانه‌دار شدند

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از بهره‌برداری از نقاهتگاه سگ‌های بدون صاحب در حاشیه شهر تهران با ظرفیت ۵۰۰ قلاده سگ خبر داد.

رضا قدیمی با اشاره به احداث نقاهتگاه سگ‌های بدون صاحب در حاشیه شهر تهران گفت: از آنجایی که وجود چنین مجموعه‌ای در شهر تهران مورد نیاز بود، اقدام به احداث آن شد و این مرکز با ظرفیت ۵۰۰ قلاده سگ به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه این مرکز شامل بخش‌های مختلفی برای نگهداری سگ‌هاست، ادامه داد: شست و شو و ضدعفونی، آشپزخانه صنعتی، اتاق عمل، کلینیک ویژه، آزمایشگاه و بخش سونوگرافی از جمله این بخش‌ها هستند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به اینکه سگ‌ها بین ۱۵ تا ۴۵ روز در این نقاهتگاه نگهداری می‌شوند، خاطرنشان کرد: بعد از ویزیت، جراحی و عقیم‌سازی در نقاهتگاه نگهداری می‌شوند و بعد از گرفتن دارو و آنتی بیوتیک به حامیان حیوانات تحویل داده شده یا در محیط زیست رهاسازی می‌شوند.

بنا براعلام سایت شهرنوشت، قدیمی با تاکید بر اینکه این مرکز برای اولین بار در خاورمیانه در کشور ما به بهره‌برداری رسیده، اظهار کرد: در کشورهای اطراف چنین مرکزی برای سگ‌های بدون صاحب نداریم. البته سگ‌های بدون صاحبی که در حاشیه و مرکز شهر تهران رها شده‌اند، از شهرهای اطراف به پایتخت می‌آیند.

منبع :ایسنا

به نظر شما تا چه اندازه فشار افکار عمومی باعث شده است در ایران توجه بیش‌تری نسبت به وضعیت سگ‌ها بشود؟

مطالب #توانا را بدون فیلتر در تلگرام دنبال کنید:
https://telegram.me/Tavaana_TavaanaTech


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=27404

  تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۵، ساعت: 22:32