چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دادستان ذبیح زاده، دیگر نمی توان دم فرو بست، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، عفاف و حجاب!، من هم در اتاق بازپرس حسینی بودم

فقط خدا را شکر در مقابل آن پلیس دژخیم ما همدیگر را داشتیم

zmmahmoudi

در دادسرای جرائم پزشکی مردی قوی هیکل با لباس شخصی و عینک دودی که مبتلا به فلج یک طرفه صورت بود، در صحنه ظاهر شد و ما را تهدید کرد و گفت «حسابتان با کرام الکاتبین است. می فرستمتان جایی که نتوانید برگردید». این شخص افشین آقائی و یک سرهنگ نیروی انتظامی است.

zmmahmoudi

ماموری به نام زهرا عزیز محمدی، از نیروهای خدوم نیروی انتظامی که برای انجام اقدامات غیر قانونی با کامران منش طرار همدست شده بود تا انجمن فرویدی را پلمپ کند و با توکل به این مامور بود که برخی از دفاتر انجمن به سرقت رفت! دست مریزاد نیروی انتظامی با چنین نیروهای اصلح و شایسته !!!!

znoee_

تو این چند روز فیلم هایی در اومده که نشون میده ماموران نیروی انتظامی راحت کتک میزنند با باتوم با شوکر؛ انگار ضرب و شتم چیزی نیست!! تو تجربه های بازداشت هم این به وضوح برام ثابت شد که عزیزمحمدی، علی صفایی، محسن رفیعی، افشین آقایی و اون غول های شعبون بی مخ نظام از کتک‌زدن هیچ ابایی نداشتند؛ هیچ ترسی نداشتند!!! یعنی واقعا در برابر نیروی انتظامی همین که زنده میمونی باید بری خدا رو شکر کنی!

zohre.zohre.y

“دادسرای جرایم پزشکی

نمی گذارند وارد شویم؛ می خواهند دکتر کدیور را دستبند بزنند، نمی گذاریم؛ کتک می خوریم؛ توهین می شنویم؛ تهدید به آوردن اسپری می شویم…

می گویند وارد شویم ولی باز هم توهین می شنویم؛ کتک می خوریم، موبایل مان را تصرف می کنند!!!

سه نفر از اعضا را بازداشت می کنند بدون هیچ حکمی؛ چرا؟ چون فقط مأمور مخصوص کامران منش دلش می خواهد!

هیچ کس هیج مداخله ای نمی کند! گذاشته اند تا مهره اصلی نقش خودش را بازی کند!

اعتراض ما به بازداشت آنها کارگر نیست! هیچ گوش شنوایی در آنجا نیست!

سه نفر دیگر را بازداشت می کنند! باز هم هیچ اعتراضی کارگر نیست!

ما را با زور و کتک و تهدید و باتوم و شوکر داخل یک ون پوشیده از فلز بدون هیچ منفذه ای پرتاب می کنند!”

mashhadiimarjan

یه نیروی بسیار خدوم دیگه هم داشتند به نام علی صفایی که وقتی خانم دکتر و پراتیسین ها رو بردند زندان قرچک ورامین، بعد از بازرسی بدنی یکی از پراتیسین ها فکر کنم پرسید اینجا آب داره؟ بعد علی رفیعی جواب داد: اینجا شیشه نوشابه میدن خدمتتون!!!! یعنی به زبون خودش تایید کرد که شکنجه با شیشه نوشابه کاملا حقیقته. حالا نامشخص رحیمی نمیدونم اون موقع مشخص بوده یا نه ولی میتونه الان جواب بده که چه آموزش‌هایی به نیروهای خدومش میده.

ma_ard70

در بدو ورود به قرارگاه وزرا، یعنی البته بعد خروج از یک ون آهنی بدون آرم! یک نفر که بعدا فهمیدیم همان فرمانده قرارگاه است است، داد زد: اینا رو ببرین من هیچ کس را بدون حکم بازداشت نمی پذیرم!!!

یعنی ما را اول بازداشت کردن بعد آوردن جایی که فرمانده آن در جریان نبوده؟؟ پس کی درجریان بوده؟؟

در همان حین، جناب علی صفائی با لبخند شبیه لبخند های دختر کش آلن دلون، گفت داریم جور می کنیم میاریم برات!!

خوب خودتان دیگر حدیث مفصل را از این مجمل بخوانید!!!

mashhadiimarjan

ما خیلی هنرها از ماموران خدوم نیروی انتظامی دیده ایم مثلا یکیش افشین آقایی بود که در پارکینگ دادسرای جرایم پزشکی با باتوم روی بدنه اون ون بی نام و نشونی می کشید که آورده بودند اعضای انجمن فرویدی رو باهاش ببرند. شوکر هم آورده بود. و اگه هم نجا ازش میپرسیدی چرا؟ می گفت آخه ذبیح زاده دستور داده! انقدر همه چیزشون رفاقتی بود این نیروهای خدوم. و کبودی پای یکی از اعضا رو پزشک زندان با خط کش اندازه زد کبودی ناشی از ضربه با باتوم! خییلی خدوم تشریف دارند خیییلی.

zmmahmoudi

زهرا عزیز محمدی در دادسرای جرائم پزشکی به دستان دکتر میتراکدیور دستبندزد و چنان دستبند را می کشیدکه دستان ایشان زخمی شد! وقتی این نیروهای انتظامی جلاد با یک شخصیت بین المللی و تنها روانکاو ایران چنین رفتاری کنند وای به حال مهسای شهید !

 

mashhadiimarjan

@zmmahmoudi تو بازداشتگاه وزرا هم “فرمانده دمپایی” غدایی رو که سربازا موقع افطار برای ما آورده بودند با پا زد پرت کرد. بعد هم گفت اینجا خونه منه دلم بخواد لخت هم راه میرم! اونوقت اونجا اسمش هست پایگاه پلیس امنیت اخلاقی!!! برای “ارشاد” مهسا رو بردند اونجا! # دجال # دنیای_وارونه

znoee_

هیچ وقت فراموش نمیکنم بیخ گوش دادستان تهران لباس شخصی های پلیس امنیت با نام شعبون بی مخ نظام به دستور بازپرس حسینی تو خود دادسرای کارکنان دولت ما رو مورد ضرب وشتم قرار دادند و آب از آب هم تکون نخورد؛ تازه بازپرس حسینی ارتقا گرفت شد سرپرست همون دادسرا!!

znoee_

وقتی فکر میکنم به بازداشتگاه وزرا به شعبون بی مخ نظام به اون افشین آقایی و اون عزیز محمدی همه اش خدا رو شکر میکنم که در برابر اینها تنها نبودم !!! اگه کسی تنها گیر این چماقدارا بیفته واقعا حسابش با کرام الکاتبینه!!! خود افشین آقایی اینو تو دادسرای جرائم پزشکی به ما گفت!!! فقط خدا رو شکر ما انجمن بودیم ما خانم دکتر رو داشتیم ما همدیگه رو داشتیم وگرنه…

منبع: صفحه اینستاگرام انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=63032

  تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۴۰۱، ساعت: 11:34