دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، وزیر مستعفی بهداشت

فوجی همیشه همراهش هستند که «شکار لحظه‌ها» می‌کنند!

جمعه ۰۹ بهمن ۱۳۹۴

national geographic:

«علی‌الخصوص قلب‌های مداحان کره شمالی!»
https://freudianassociation.org/?p=18300

 

وقتی این مطلب را خواندم چند سوال به ذهنم هجوم آورد:
– این عکس‌های وزیر بهداشت در «اقصی نقاط» ایران و جهان سلفی‌اند؟ کسی همیشه همراهش است که «شکار لحظه ها» می کند؟ از قبل می سپرد که وقتی «ژست» گرفت ازش «بی هوا» عکس بگیرند؟! ….
– ایشان که مدام با «کیلومتر شمار روشن» مشغول رژه رفتن در جبهه های نبرد حق علیه باطل بوده، چقدر وقت داشته که برای دیدار آثار باستانی «بارها به ایتالیا و رم سفر» کند؟!!! تازه آن جراحی‌های میلیاردی را در غیاب ایشان کی انجام می داده؟
– وزیری که اینقدر در زمینه تلگرام و اینترنت و عکاسی و «دیدار» و غیره فعال است و ذهنش مدام پی عکس گرفتن و «خبرسازی» است کی وقت می کند به وزارتخانه اش برسد؟! نکند برای همین است که جناب ایازی و جناب استقامتی هر جوابی دلشان می خواهد به یک «سازمان مردم نهاد» می دهند؟
– اگر دوربین را از وزیر بهداشت بگیرند به نظر شما چه از او باقی می ماند؟
– اگر وزیرمان پیش از اختراع دوربین به دنیا می آمد چکار می کرد؟!
– به نظر شما موبایل جناب وزیر چند گیگ «حافظه» دارد؟
و سوال آخر: یعنی عکس‌های قبل از ورود موبایل دوربین دار را هم تبدیل به فرم الکترونیکی کرده روی موبایلش برای «روز مبادا» دارد؟!!!

 

جمعه ۰۹ بهمن ۱۳۹۴

شکارگر لحظه‌ها:
«والله در آن ۲۴ ساعتی که ما در وزارت بهداشت گذراندیم شاهد بودیم که همه کاری در آنجا انجام می‌گرفت جز «بهداشت و درمان»!!!»
https://freudianassociation.org/?p=18297
فکر می کنید «دوستان» چند دوربین در چهار گوشه مجلس نصب می کنند که وزیر فتوژنیک بهداشت و غیره را هی غافلگیر کند و ۱۰۰۰ تا عکس «بی هوا» ازش بگیرند؟! به نظر من دوربینهای همه دنیا هم کم است!!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=18973

  تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ساعت: ۰۰:۲۷