سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان

قابل توجه «رابط» نادر آقاخانی

دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

دیدگاه خانم فاطمه س. درباره «مافیای روان»
«ژاک آلن میلر بنیانگذار انجمن جهانی روانکاوی و استاد دانشگاه خواستار رسیدگی سریع به وضع دکتر کدیور شد، هم اکنون صدها نفر از پزشکان، روانشناسان و روانکاوان جهان خواستار روشنگری در مورد وضعیت دکتر کدیور شده اند : http://mitra2013.com/english/ میترا کدیور پزشکی را در ایران خواند و در پاریس به آموزش روانکاوی پرداخت. این روانکاو ایرانی انجمنی را به نام “انجمن فرویدی” در ایران به راه انداخت که پنج شنبه ها نشستی را با عنوان “پنجشنبه های فرویدی” با سخنرانی میترا کدیور برگزار می کرد. این جلسه ها از مهرماه ۱۳۸۴ آغاز شده و مدتی در آخرین پنجشنبه های هر ماه برگزار می شد. ایشان اکنون به بهانه روان پریشی در بیمارستان بستری هستند. طبق گفته شاگردان دکتر در چند روز گذشته وی هیچگونه مشکلی نداشته است و آلن میلر و دیگر دوستان دکتر در پاریس خواستار ارائه مدرک معتبری شده اند که نشان دهد دکتر به چه علت به صورت اجباری غیر قانونی بستری شده است. طبق قوانین سازمان ملل بستری اجباری دکتر کاملا غیر قانونی است .»

https://www.balatarin.com/permlink/2013/2/14/3260740

«۶هفته پیش ، دکتر کدیور، از معدود روانکاوان لکانی داخل ایران و بنیانگذار انجمن فرویدی، را به طرز مشکوکی در بیمارستان روانی بستری کردند. ژک الن میلر، فیلسوف فرانسوی و بنیانگذار انجمن جهانی روانکاوان،ضمن مصاحبه و نوشتن مقاله برای نشریات مختلفی، پیگیر آزادی و متوقف کردن تزریق اجباری داروهای روانگردان و شوک الکتریکی شده است.»

https://www.balatarin.com/permlink/2013/2/10/3258080

 

بله از دید نادر آقاخانی اعتراض به یک اقدام مشکوک در کشور، سیاسی کردن موضوع است و عمل کردن بر علیه مصالح روانکاوی در ایران.
آن وقت تلاشهای خودشان علیه جمهوری اسلامی و چسباندن روانکاوی به آنها، سیاسی کردن روانکاوی نیست!!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=12597

  تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ساعت: 13:38