چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:سور مقصور کاسبان روان

قسمت بیست و ششم

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳

دیدگاه خانم/ آقای میهمان در مورد «کنگره خواری»
اینقدر جرات ندارید که یک کامنت را تایید کنید؟ این بود ان جربزه و جراتی که از کدیورتان، آن دیوانه زنجیری به ارث رسیده است؟

 

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳

دیدگاه خانم م. م. در مورد «کنگره خواری»
در مملکت «جهان سومی» که هنوز کار روانکاو با سایر روان ها متمایز نشده، خطر وجود دانشگاه های روانشناسی و روانپزشکی و مشاوره از بمب اتم بیشتر است. هیچ نمی دانستم آن سالهای تحصیل داشته ام در مرکزِ اصلیِ تربیت روانکاوان وحشی، کنار عده ای روانکاو وحشی بالقوه و زیر دست روانکاوان وحشی بالفعل تربیت! می شدم تا وقتی نام شیما شکیبا به عنوان روانکاو از دهان صنعتی خارج شد! آقای جوانبخت درست گفتید! جمله ای که از همه مقالات علمی آن کنگره معتبرتر بود: حیف از جوانی که دیگر برنمی گردد. حیف!

 

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳

دیدگاه خانم م. م. در مورد «کنگره خواری»
راستی این وسط من نفهمیدم یکهو، در یک چشم به هم زدن، دکتر همایون پور جوان کجا غیبشان زد! این شوی سه روزه ای که ما دیدیم، با این شعبده بازی کامل شد واقعا!

 

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳

دیدگاه خانم م. ح. در مورد «کنگره خواری»
سرکار خانم دکتر عیسی وند! اگر با ۴ سال آنالیز میشد “روانکاو لکانی” شد من خود خود خود لکانم!!! ممکنه آدرس این راه میانبری را که پیموده اید به ما هم بدهید؟! البته تصور می کنم راه میانبرتان به همان مدرسه هنرپیشگی ختم شود!

 

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳

پاسخ خانم سوده ر. در مورد «کنگره خواری»
رو فیسبوک کنگره نوشته: «دی وی دی تصویری کنگره را از ابتدای آبان ماه می توانید از انجمن علمی روان پزشکان ایران تهیه نمایید.» به نظر شما جشن اختتامیه ما هم توش هست یا اونم به جلسات پرسش و پاسخ می پیونده؟!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=7935

  تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳، ساعت: 15:28