یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

کاهش دو درجه‌ای دمای گاز منازل به اندازه تولید یک پالایشگاه صرفه‌جویی دارد

مدیرعامل شرکت گاز خراسان ‌رضوی:

کاهش دو درجه‌ای دمای گاز منازل به اندازه تولید یک پالایشگاه صرفه‌جویی دارد


مدیرعامل شرکت گاز خراسان ‌رضوی با اشاره به لزوم همکاری مردم در راستای پایداری گاز‌طبیعی گفت: شهروندان می‌توانند تنها با کاهش دو درجه‌ای دمای منازل به اندازه تولید یک پالایشگاه کشور در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی سیدحمید فانی اظهار کرد: صرفه‌جویی به معنای استفاده از فناوری‌های جدید در جهت استفاده هر چه ‌بهتر از منابع محدود به خصوص منابع تجدیدناپذیر است که این مهم بی‌شک نیازمند همکاری مردم و مسئولان با یکدیگر است.

وی کاهش دو درجه‌ای دمای منازل را موجب صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه عنوان کرد و افزود: مصرف بهینه گاز طبیعی علاوه بر ذخیره این نعمت خدادادی برای آیندگان، صرفه‌جویی در هزینه‌های اقتصادی امروز خانوار را به همراه خواهد داشت.

فانی صرفه‌جویی در مصرف انرژی را نیازمند افزایش حس مسئولیت‌پذیری از سوی آحاد جامعه دانست و گفت: رعایت الگوی مصرف بهینه ‌گاز و نهادینه شدن این مهم در بین مردم باید تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود. در این راستا شهروندان می‌توانند تنها با رعایت نکاتی ساده همچون استفاده از لباس گرم مناسب، پوشاندن مسیرهای هدررفت گرما از جمله کانال‌های کولر و از همه مهمتر رعایت دمای رفاه به این مهم جامعه عمل بپوشانند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گاز را ثروت الهی عنوان کرد و افزود: با همکاری و تعامل مردم و مسئولان در راستای صرفه‌جویی هرچه بیشتر می‌توان این نعمت خدادادی را برای آیندگان حفظ نمود.

 

منبع: ایسنا 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=32432

  تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ساعت: ۲۱:۲۳