سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:انتخابات 1400، راز کرونا، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزارت بهداشت

مرحوم دکتر طریقت منفرد از وزیر شدن عین اللهی غمگین بود!

🔻رشته توییت قابل تأمل امیررضا آل حبیب فعال سیاسی_رسانه ای در مورد مرحوم دکتر طریقت منفرد

۱️⃣ دکتر # محمدحسن_طریقت_منفرد که به طرز مشکوکی به چاله آسانسور مکانی که در حال ساخت آن برای طب سنتی بود سقوط کرده و در کما بود، به رحمت خدا رفت .

۲️⃣ دکتر طریقت منفرد وزیر بهداشت دولت دکتر احمدی‌ نژاد و از مدافعان طب سنتی و جزو تحول‌ خواهان حوزه سلامت بود .

۳️⃣ وی از مخالفین سرسخت مافیای دارو
وزیر قبلی و فعلی بهداشت بود و معتقد بود که یکی از اشتباهات آقای رئیسی در معرفی وزرا، وزیر فعلی بهداشت آقای عین اللهی است ! ایشان معتقد بود که عین اللهی ادامه دهنده راه و مسیر سعید نمکی وزیر بهداشت روحانی می باشد.

۴️⃣ گفتنی‌ است که وی در هفته‌های اخیر در حال جمع آوری اسناد و مدارکی مستدل علیه چند تن از اعضا شبکه مافیای دارو بوده و راه اندازی جنبش مقابله با واکسیناسیون اجباری بود و این موارد را بارها در ملاقات با این کمترین بیان می نمود .

۵️⃣ حقیر بر این باورم که احتمال حذف فیزیکی یکی از منتقدین متنفذ اصلی روند فعلی واکسیناسیون در کشور توسط مافیای دارو می رود !

۶️⃣ این اقدام به روشنی نشان داده که عزم سیستم نفوذی و مافیای دارو برای ضربه به این مملکت جزم شده و امیدواریم نیروهای انقلابی دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی به این موضوع ورود جدی داشته باشند .

۷️⃣ نمکی رفت اما نمکزار آمد و متاسفانه در هنوز روی همان پاشنه می چرخد .

۸️⃣ پینوشت : چند روز قبل از حادثه با ایشان مفصل صحبت کردم و خیلی غمگین بودند از اینکه آقای رئیسی شخصی مثل عین اللهی را به عنوان وزیر بهداشت معرفی نموده و معتقد بود که عین اللهی وزیر مناسبی برای این جایگاه نیست !

۹️⃣ ایشان سازمان غذا و دارو را تحت نفوذ مافیای دارو و سازمان who صهیونیستی بهداشت جهانی می دانست و می فرمود اگر که سه ماه دیگر در دوران وزارتم فرصت پیدا می کردم، سازمان غذا و دارو را منحل می کردم . روحش شاد .

⬅️ استدعا دارم جهت خشنودی روح بلند این مرد بزرگ و دکتر با وجدان و دلسوز فاتحه ای قرائت فرمایید .

منبع :
https://twitter.com/alehabib2?lang=en

 

 

منبع: کانال تلگرامی فریب قرن


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=59007

  تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰، ساعت: 09:01