چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:اعدام قهرمان کشتی نوید افکاری، اعدام های غیر فقهی و غیر شرعی، حکم قصاص آرمان عبدالعالی، درسنامه های دکتر کدیور، دکتر میترا کدیور، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

مردم به پا خیزید که دارند نوید افکاری دیگری را به قربانگاه می برند!

مردم به پا خیزید که دارند نوید افکاری دیگری را به قربانگاه می برند!

در مورد پرونده قتل غزاله شکور و محکومیت آرمان عبدالعالی به قصاص

 

در همان لحظه ای که من عکس آرمان عبدالعالی را با مدال گردنش دیدم دانستم که با سناریوی دیگری از جنس سناریوی نوید افکاری روبرو هستیم.

آن ضحاکیان جوانان ورزشکار و یا دانشمند را بسیار دوست می دارند، در یک کلام نخبگان جوان را.

همچنین قبلاً هم گفته ام که تا وقتی جسدی وجود نداشته باشد نمی توان صحبت از قتل کرد، حتی اگر کسی که ۷۶ روز شکنجه شده به آن “قتل” اعتراف کند.

قبلاً مثالی از سیستم قضائی آمریکا آورده ام. در این سیستم که متهمان از روز اول وکیل دارند و اصلاً کسی نمی تواند آنها را بدون حضور وکیلشان استنطاق کند – چه رسد به این که ۷۶ روز آنها را در مکان نامعلومی تحت انواع شکنجه ها قرار دهد – حتی اگر شخصی با حضور وکیلش به انجام قتل اعتراف کند ولی باز تا وقتی که پلیس را به محل اختفای جسد نبرده و پلیس آن جسد را به پزشکی قانونی نفرستد و جواب پزشکی قانونی هم وقوع قتل را تائید نکند، اصلاً نمی توان پرونده را به دادگاه فرستاد! 

در این پرونده ادعا شده که آرمان جسد غزاله را در یک مشما و سپس در یک چمدان گذاشته و به سطل آشغال انداخته!! گذشته از آن که او چگونه مشمائی به این ابعاد را حاضر و آماده در خانه داشته، از شما می خواهم سعی کنید یک آدم درسته را در یک چمدان جا دهید!! حالا کاری نداریم که کلاً شهرداری عادت دارد هر روز جسدهای درسته را از سطل آشغال های سطح شهر جمع کند و برایش مسئله ای نیست!

گفتم جسد درسته، چون هیچ جا صحبت از قطعه قطعه کردن جسد نشده. قتل فجیع بابک خرمدین اثبات کرد که حتی جسدی را هم که به مدت ۷ ساعت با حوصله و دقت قطعه قطعه کرده اند نیز توسط کارگران شهرداری پیدا می شود چه برسد به یک جسد درسته! تازه آن کسی که این کار را می کند یک نظامی باتجربه است که دیدن اجساد تکه پاره او را منقلب نمی کند نه یک نوجوان عاشق!

ولی نکته اساسی در وجود این زنک آیدا “باکوئی- شیوخی” نهفته است: چیزی به نام قاچاق دختران جوان و زیبای ایرانی به شیخ‌نشین‌های خلیج فارس!

آن کسانی هم که در آن سوراخ ها جوانان نخبه ایرانی را وادار به اقرار “به قتل امام حسین” می کنند نیز از دست اندر کاران این قاچاق کثیف هستند.

آری، متاسفانه به احتمال زیاد هم اکنون غزاله زیبا و جوان در یکی از این شیخ نشین ها تبدیل به بردۀ جنسی شده و پلیس ایران هم که در آن “شعبون بی مخ های نظام” همه کاره هستند خودش کار چاق کن است. سیستم قضائی هم که یک ماشین دست‌چین کردن قربانی انسانی بیشتر نیست.

آه راستی، آن چیزی را که آرمان بیشتر از اعدام از آن می ترسد ریخته شدن آبرویش است. می دانید، در آن سوراخ ها انواع و اقسام شکنجه های جنسی را به قربانیان می دهند و از آنها فیلم تهیه می کنند و با آن فیلم ها قربانی را ارعاب می کنند.

 

دکتر میترا کدیور

تنها روانکاو ایران

۱ امرداد ۱۴۰۰


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=56755

  تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۴۰۰، ساعت: ۱۵:۱۷