شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، کمپین اطلاع رسانی «فروید در ایران»، مافياي روان، وزارت بهداشت

مرد حسابی برو خدا را شکر کن که سه جلسه دادگاه برایت گذاشته اند!/ اگر جای ما بودی که یک دادگاه پنج دقیقه ای بدون حضور قاضی و بدون حضور «شکات» داشتی که در آن منشی شعبه ازت آخرین دفاعیات می گرفت کجا بست می نشستی؟؟؟!!!

 

 

جزییات نشستن معاونان احمدی نژاد در شاه عبدالعظیم | علت بست نشستن معاونان احمدی نژاد در حرم عبدالعظیم

 

 

امروز حمید بقایی به دادگاه سوم خود نرفت. صبح امروز سومین جلسه رسیدگی به پرونده بقایی باحضور حیدری وکیل‌مدافع وی درشعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت برگزار شد. حمیدبقایی درجلسه دادگاه حضورنیافته است. بعدا متوجه شدیم که حمید بقایی و دیگر معاونین احمدی نژاد در صحن حرم عبدالعظیم بست نشته اند.

امروز صبح حمید بقایی در توییترخود از بست نشیینی شیخ فضل الله نوری خبر داد و نوشت:

در ماجرای مشروطیت شیخ فضل الله نوری در اعتراض به اقدامات ضد دینی سران مشروطه، درحرم عبدالعظیم به بست نشست. این عمل بعدها یکی از بهانه های اعدام شیخ فضل الله شد

 

 

و اما ماجرا تنها به این توییت ختم نشد و امروز شنیدیم که حمید بقایی و دیگر معاونین احمدی نژاد در شاه عبدالظیم بست نشسته اند. این افراد با انتشار نامه ای به ملت ایران مدعی شدند که تحت ظلم و ستم قرار گفته اند و به همین منظور در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بست نشستند.

 

بدرقه حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب الله جزء خراسانی با حضور احمدی نژاد پیش از بست نشینی در حرم حضرت عبدالعظیم!

 

 

بست نشینی حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب الله جزء خراسانی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)

 

 

معاونان احمدی نژاد در حرم عبدالعظیم بست نشستند. حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب الله جزء خراسانی با انتشار این اطلاعیه در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بست نشستند.

منبع دولت بهار

 

منبع: سایت نت شهر

 

 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=37614

  تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ساعت: ۱۳:۰۶