جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزارت بهداشت، وزیر مستعفی بهداشت

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله (عج): استعفاء برای وزیر بهداشت کم است و او باید استیضاح شود

شهریور در گفتگو با دانشجو:

استعفاء برای وزیر بهداشت کم است؛ باید استیضاح شود/ طرح تحول سلامت آسیب‌های زیادی داشته است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله (عج) گفت: استعفاء برای وزیر بهداشت کم است و او باید استیضاح شود.
 
 
محسن شهریور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله (عج) در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: استعفاء برای وزیر بهداشت کم است و او باید استیضاح و مجبور شود اشتباهات خود را در طرح تحول سلامت که آسیب‌های زیادی به دنبال داشته اصلاح کند.

وی افزود: موضوعی که در این دولت باب شده این است که هر وزیری که عملکرد درستی نداشته استعفاء می‌دهد با این وجود ما به دنبال این هستیم که این راه بسته شود، چون معتقدیم استعفاء برای وزیر بهداشت کم است و او باید استیضاح شود.

شهریور از منتقدین طرح تحول سلامت به عنوان منتقدان مظلوم نام برد و افزود: منتقدین همان زمان تبعات طرح تحول مسائلی را گوشزد کردند، ولی هیچ کس گوش نمی‌داد و حتی وزیر بهداشت با وقاحت تمام پاسخ منتقدان را می‌داد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله (عج) با تاکید بر اینکه وزیر بهداشت باید پاسخگوی خرابی‌های دوران وزارتش باشد نه اینکه با استعفاء از زیر بار پاسخگویی فرار کند، گفت: اگر او پاسخگو نباشد و نتواند خرابی‌ها را جبران کند رئیس جمهور باید پاسخگو باشد.

 
منبع: خبرگزاری دانشجو

پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=44198

  تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷، ساعت: ۲۱:۲۲