چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:اعلامیه عاشورایی انجمن فرویدی، دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، قابل تامل، مافياي روان، وزیر محترم اطلاعات

مصطفی نیاز آذری هم مازندرانی است!! و تا سال ۸۵ به طور پیوسته ریاست اداره کل اطلاعات استان مازندران را عهده دار بود!!!!! خخخخخخخخخ!

در جریان قرائت کیفرخواست در دادگاه اکبر طبری، نماینده دادستان از شخصی به نام مصطفی نیازآذری سخن گفته است. فردی که در پولشویی دست داشته اما برای بسیاری ناشناخته است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مدآرا، در جریان برگزاری نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده «اکبر طبری» نماینده دادستان از شخصی به نام مصطفی نیازآذری نام برد که پیشتر در پرونده «بیژن قاسم زاده» نیز از او نام برده شده بود.

پیشتر نام مصطفی نیازآذری در پرونده «بیژن قاسم زاده» نیز مطرح شده بود.

 

اما مصطفی نیاز آذری کیست؟

مصطفی نیازآذری متولد ۱۳۵۷ و فرزند کیومرث نیاز آذری است. کیومرث نیاز آذری از زمانی که آقایان ری شهری و گلپایگانی وزیر اطلاعات بودند تا سال ۸۵ به طور پیوسته ریاست اداره کل اطلاعات استان مازندران را عهده دار بود که پس از بازنشستگی در سال ۸۵ تقریبا به مدت بیش از ده سال ریاست دانشگاه آزاد مازندران را عهده دار شد که با آمدن ولایتی وی را از این سمت برکنار نمود.

کیومرث نیازآذری پسرعموی حسین نیاز آذری یکی از نمایندگان شهر بابل هم در مجلس نهم و هم در مجلس دهم است.

حسین نیاز آذری قبل از تکیه زدن به مسند نمایندگی در زمان محمود احمدی نژاد ریاست آب و فاضلاب تهران بزرگ و قائم‌ مقامی شرکت آب و فاضلاب استان تهران را عهده دار بود.

گفتنی است مصطفی نیاز آذری به پشتوانه پدرش، کیومرث نیاز آذری، از رانت های مختلف اقتصادی بهره مند شده است و البته شایان ذکر است که خاندان نیازآذری بخش بزرگی از ییلاقات بندپی سوادکوه و بندپی شرقی بابل را به غنیمت گرفتند.

 

منبع: دیارمیرزا


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=51213

  تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹، ساعت: 11:33