چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

معاون مرکز آمار ایران: رحیمی در زندان است در خانه نیست

معاون مرکز آمار ایران: رحیمی در زندان است، در خانه نیست/ هیچ‌کدام از ماموران سرشماری رحیمی را ندیده‌اند/ با مأمور شایعه پراکن «برخورد می‌کنیم»

✅@Amadnews

علیرضا زاهدیان معاون مرکز آمار ایران در گفت‌وگو با «نود اقتصادی» ضمن تکذیب خبر یک مامور سرشماری گفت: «رحیمی در خانه است، نه زندان!» وی افزود: «این خبر کذب محض است و ما با مامور شایعه پراکن برخورد می کنیم.»

وی افزود: هیچ‌کدام از ماموران ما حق ندارند در مورد جزئیات سرشماری‌ها به خصوص سرشماری از مقامات دولتی و یا دولت سابق مصاحبه کنند.

گفتنی است خبرگزاری دولتی برنا ساعاتی پیش توییت یک مامور سرشماری را منتشر کرد که نوشته بود: «محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد که طبق حکم دادگاه باید هم‌اکنون در دادگاه باشد، ولی در خانه به سر می‌برد.»

بر اساس قانون انتشار جزییات درج شده در فرم‌های سرشماری جرم است اما این‌که مأموران چه افرادی را دیده‌اند و روایت کرده‌اند، جرم محسوب نمی‌شود.

✅@Amadnews

پیش‌تر وب‌سایت کلمه از مرخصی‌های خارج از روال و متعدد «محمدرضا رحیمی» معاون مختلس و رشوه‌خوار دولت پاکدست و رییس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در دولت دهم، خبر داده بود.

? لینک مرتبط: https://telegram.me/Amadnews/11707

آمدنیوز Amadnews

? «مأمور سرشماری»: امروز برای سرشماری درب خونه آقای محمدرضا #رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد رفتم خودشون در را باز کردند در صورتی که باید در زندان می‌بودن الان».

@Amadnews

 

photo_2016-11-14_20-23-19


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=27889

  تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵، ساعت: 20:33