یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، مافياي روان

مهرداد افتخار و نهاله مشتاق

شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵

زهرا م:
نهاله مشتاق و دکتر مهرداد افتخار از “اعضای هیات علمی” (!!!) موسسه هم آوا – هیات علمی یک مرکز مشاوره!!! – مفتخر هستند تا در دومین کنگره جعلی روانکاوی با عناوین «هیات رییسه ی کمیته ی علمی» و «دبیر علمی» دوشادوش صنعتی، رئیس کنگره باشند. در این کنگره نیز سوالاتی مطرح است:
۱-«آقای دکتر صنعتی دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان کجاست؟!»
۲- خانم نهاله مشتاق و مهرداد افتخار در نزد چه کسی روانکاوی و به چه مدت روانکاوی شده اند؟ اسامی آنها در کجا به عنوان روانکاو ثبت شده است که خود را روانکاو پنداشته اند؟
۳- چه رابطه ای بین این شبه روانکاوان و محمد صنعتی وجود دارد؟ به عبارتی نسبت این دو فرد با پدر خوانده چیست و در سلسله مراتب «مافیای روان» جایگاه آنها در کجا قرار دارد؟
البته نقش این دو فرد را به همران سایر دوستان مافیایی(سیامک موحدی، شبنم نوحه سرا و…) نمی توان از نظر دور داشت: آبروی صنعتی را به هر زحمتی که شده به جان بخرند و آن را بازگردانند، حتی اگر شده در دومین کنگره جعلی با «دستان» خود « دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان» برای محمد صنعتی بسازند.


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=28112

  تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۵، ساعت: 12:05