جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:اعدام های غیر فقهی و غیر شرعی، امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، حکم قصاص آرمان عبدالعالی، درسنامه های دکتر کدیور، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، کمپین اطلاع رسانی «فروید در ایران»، مافياي روان

ناهید جون، وقتی یک روانکاو دهان باز می کند تشکیلات مخوفی به عظمت تاویستوک لو می رود!

“گفت: راستش من مادر غزاله شکور هستم، حتما می دانید که چه موضوعی هست. این خانم میترا کدیور دارد حرفهای مفتی میزند توی پیج، یا دهانش را می بندد یا پدرش را در می آورم… این چرت و پرتهایی که در این پیج ها می نویسد برایش گران تمام می شود. فک و فامیل آرمان است که دارد این حرفها را می زند؟ من می روم به وزارت اطلاعات شکایت می کنم.

https://freudianassociation.org/?p=59721

 

حرف مفت ناهید جون؟ خبر نداری که یک “اوهوم” روانکاو پانصد هزار تومان آب می خورد!

و این حرفهائی که زده می شود به اندازۀ قیمت جان یک جوان بی گناه است.

مورد محمد صنعتی به من آموخت که وقتی یک دروغ آشکار و عیان توسط کل یک ملت باور می شود و احدالناسی به آن شک نمی کند و دهه ها ادامه می یابد، یعنی که یک تشکیلات مخوف آن دروغ را حمایت می کند.

راستی شغل شریف پدر غزاله چیست و چرا پای وزارت اطلاعات را وسط می کشی؟؟

آرزو می کردی که واقعاً فک و فامیل آرمان باشیم. اینطوری می توانستید امیدوار باشید که تهدید های دوزاریتان موثر افتد. ولی خب نه، ما با آن تشکیلاتی که از دروغ بزرگ شما حمایت می کند کار داریم و حتی بعد از اعدام احتمالی آرمان هم شما را رها نخواهیم کرد. همان تشکیلاتی که از یک پرونده مفقودالاثری یک حکم قصاص بیرون کشید.

همه آن رجاله هائی که می فرستی که پای پست های انجمن در ارتباط با آرمان لیچار بنویسند، در مقابل سوال ما که چرا آرمان را ۷۶ روز در انفرادی نگه داشتند و در آن مدت با او چه کردند و در مقابل ارائه مواردی همچون مازیار ابراهیمی، به ما جواب می دهند مگر آرمان یک زندانی امنیتی بوده؟ خب ناهید جون این تو هستی که الان باز سوتی دادی و پای وزارت اطلاعات را وسط کشیدی!! برای ادارۀ یک تشکیلات بزرگ آدم ربائی و قاچاق دختران جوان باید حتماً در وزارت اطلاعات هم نفوذی هائی داشت!

راستی شغل شریف پدر غزاله چیست؟ از قدیم گفته اند پول فلان کار خرج بهمان درد می شود!

و این که چرا پدر غزاله که خودش به پلیس گفته بود ” در فیلم دوربین ها دیده شده که غزاله حدود ساعت ۱۶ سوار تاکسی شده و راننده او را در آریاشهر نبش خیابان کاشانی از تاکسی پیاده کرده” حالا قصد دارد یک جوان بی گناه را بخاطر مفقود شدن دخترش اعدام کند، و بالاتر از آن وقتی اعدام این جوان نگون بخت به تعویق می افتد “استرس می گیرد”؟؟

کدام اعدامی نگون بختی را سراغ داری که چند ساعت قبل از اعدام احتمالیش به سراغش بروند و با او مصاحبه کنند؟! آنهم از طرف پرتیراژترین روزنامه یک کشور!! حتی خولی هم به آخرین ساعات زندگی یک انسان احترام می گذارد و دیگر دست از شکنجه او برمی دارد، ولی در آن قوه قضاییه مخوف آن بخت برگشته را به مصاحبه می فرستند تا یک بار دیگر به دست و پای شمائی که استرس می گیرید اگر او اعدام نشود، بیفتد!! آخر آنها خوب می دانند که ما با همان جانورانی کار داریم که در قوۀ قضاییه از یک پرونده مفقودالاثری یک حکم قصاص بیرون کشیدند، آنهم در حالی که پدر مفقودالاثر اقرار کرده که دخترش بعد از خانه آرمان به آریاشهر رفته! آنها بیشتر از شما استرس می گیرند که آرمان اعدام نشود!

ناهید جون، وقتی یک روانکاو دهان باز می کند تشکیلات مخوفی به عظمت تاویستوک لو می رود!

پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=59747

  تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۰، ساعت: ۱۰:۴۰