پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:اعدام های غیر فقهی و غیر شرعی، حکم قصاص آرمان عبدالعالی، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

ناهید جون هنوز هم نمی داند یک روانکاو یک aura دارد، یک میدان مغناطیسی، که در آن میدان خودآگاهی منکوب شده و ناخودآگاه تجلی می یابد

گفت: این پسره ی جانی این پسره ی قاتل، دختر من را کشته تیکه تیکه کرده انداخته توی اسید که من حتی جسدش را هم ندارم.

گفت: من پسر عمه ام توی جنگ مفقودالاثر شد، چند سال از جنگ می گذرد؟ هنوز پیدا نشده. گفتم: بله منم همین را گفتم، به او می گویند مفقودالاثر نه شهید.

 

https://freudianassociation.org/?p=59721

 

قبلاً هم گفته ام که آدمها یک ناخودآگاهی دارند که همه حقه بازی های خودآگاهشان را برملا کرده و همه نقشه های خودآگاهشان را نقش بر آب می کند.

ناهید جون با دفتر انجمن فرویدی تماس گرفته بود تا یک بار دیگر از کارکرد صد در صدی “کوکتل شکوروف” اش مطمئن شود، غافل از این که یک روانکاو یک aura دارد، یک میدان مغناطیسی، که در آن میدان خودآگاهی منکوب شده و ناخودآگاه تجلی می یابد.

آری ناهید جون تماس گرفته بود تا فقط داستان تیکه تیکه کردن و توی اسید انداختن را بگوید ولی از آنجائی که خودش در ناخودآگاهش می داند که در بدترین حالت دخترش فقط مفقودالاثر است در یک تداعی بی نظیر حرف از پسر عمه مفقودالاثرش می زند.

در روانکاوی در انتانسیون وقتی آنالیزان چنین تداعی ارزشمندی می کند روانکاو مطمئن می شود که تعبیرش کاملاً درست بوده. در روانکاوی در اکستانسیون هم همین قانون طلائی حاکم است.

در نتیجه در این تماس تلفنی مادر غزاله تائید کرد که تمام مطالب انجمن فرویدی دربارۀ آرمان صحیح است و غزاله فقط یک مفقودالاثر است.

اما این که چگونه در آن دستگاه قضائی تا زانو در لجن توانستند از یک پروندۀ مفقودالاثری یک حکم قصاص بیرون بکشند موضوعی است که ما تا حصول پاسخ مطلوب دنبال خواهیم کرد.

راستی گفتید شغل شریف پدر غزاله چیست؟ 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=59783

  تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۰، ساعت: ۱۰:۳۴