چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، مافياي روان، مقاله های آموزشی اعضای انجمن فرویدی

نظر سنجی در کنگره جعلی: تکمیل سیرک

نویسنده: ماندانا دانش

نظر سنجی در کنگره جعلی: تکمیل سیرک

 

دیشب کنگره چی های عزیز ما در ادامه تکاپوی مذبوحانه خود برای موفق جلوه دادن گردهمایی ” طلب استمداد از همکاران” خود اقدام به یک نظر سنجی هم کردند تا سیرکشان تکمیل شود.

گزینه های موجود نظر سنجی آنها: عالی – بسیار خوب –  بسیار نیکو – بی نظیر – فوق العاده – توپ – آخر کنگره !!!

هر دانش آموخته دانشگاهی که فقط یک بار در پژوهشی مشارکت داشته و یا حتی یک پایان نامه متوسط نوشته باشد می داند که در نظر سنجی ها فقط ۵ درجه وجود دارد: درجه متوسط در مرکز و ۲ درجه بالای آن و ۲ درجه هم زیر آن. در نتیجه این ۵ درجه به صورت ۵ گزینه : بسیار خوب یا عالی – خوب – متوسط – ضعیف – بسیار ضعیف در پرسشنامه مطرح می شوند.

حال اگر کسی قصد تقلب در نظر سنجی خود را داشته باشد کافی ست که درجه متوسط در مرکز ۵ درجه نباشد و ۴ گزینه باقی مانده به صورت نامتقارن در طرفین گزینه “متوسط” قرار گیرند. یعنی ۳ گزینه در یک طرف و یک گزینه در طرف دیگر، دقیقاً عین نظر سنجی مهرداد افتخار رییس مرکز تحقیقات بهداشت روان!!!

خوب توجه کنید: عالی – بسیار خوب – خوب – متوسط – ضعیف (مراجعه کنید به کانال تلگرامی کنگره جعلی).

با یک چنین تقلب فاحشی در پرسشنامه خودبخود گزینه های بالای “متوسط” بیشترین انتخاب ها را خواهند داشت و جائی هم اصلاً برای گزینه بسیار ضعیف موجود نیست!

همچنین اصلاً مشخص نیست که متدولوژی این به اصطلاح نظر سنجی چیست و آیا راهکاری در نظر گرفته شده که یک شخص خاص نتواند بیش از یک بار رأی بدهد و یا این که کسانی که رأی می دهند حتماً از شرکت کنندگان کنگره بوده باشند و نه از رفقای افتخار و جلالی و هم آوایان؟!!!

در یک کلام “نظر سنجی” خر رنگ کنی اعداد و تصاویر!

بابا صد رحمت به نظر سنجی های صدا و سیما!!!!!!

البته در کنگره ای که ستاره اش شاگرد یک عضو اخراجی انجمن فرویدی است – کسی که دکتر کدیور درباره او گفته: خنگ ترین شاگرد من!!! (نقل به مضمون) – و در ریاضیاتش ۷۰۰ – ۴۱۵ + ۲۵ = ۶۰۰ است دیگر چه توقعی از نظر سنجی آن می توان داشت!

واقعاً باید بر این مملکت گریست که چنین متقلبانی تا درجه ریاست یک مرکز تحقیقات صعود می کنند.

ولی خب چه جای تعجب! اکنون دیگر می دانیم که او بازوی راست فارغ التحصیل “دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان” است.

راستی در این به اصطلاح مرکز تحقیقات بهداشت روان چه جور تحقیقاتی صورت می گیرد؟؟

 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=28071

  تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵، ساعت: 17:10