یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:انتخابات 1400، راز کرونا، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزارت بهداشت

نقشه راه COVID-19 / اهداف طرح گلوبالیستی ایجاد اپیدمی

🗺️ نقشه راه COVID-19 🦠

🖼️ عکس زیر اهداف طرح گلوبالیستی ایجاد اپیدمی را لیست کرده است:

۱ از بیماری های عادی، مثل آنفلونزا، یک مشکل درست شود: یک بیماری که در اصل ۹۹.۹۷% مردم از آن بهبود می‌ یابند، با نامگذاری خاص COVID-19 به مشکل بزرگ تبدیل شود.

۲ مردم را به عکس العمل شدید و غیر متوازن در برابر آن مشکل تشویق کنند.

۳ محدودیت های اجتماعی و قرنطینه ایجاد شود. کسب های خرده پا نابود شده، تا ثروت به طرف شرکت های بزرگ جاری شود، و زمینه ریست اقتصاد پیش بیاید.

۴ در آمارها اغراق شود، و با عملیات روانی خطر بیماری در نظر مردم چند برابر شود.

۵ ماسک صورت، علیرغم عدم کارآیی در برابر ویروس ها، اجباری شود، تا مردم را از نظر روانی برای بردگی ذهنی آماده کند.

۶ سیستم ردیابی تماس ها، Contact Tracing، اعمال شود؛ تا همه تماس‌های افراد با هم ثبت و ضبط شوند. بهانه این کار ردیابی گسترش بیماری عنوان می‌شود، اما اصل مطلب کنترل شدیدتر بر افراد جامعه است.

۷ برای همه پاسپورت سلامتی جهانی صادر شود، تا مشخصات بیومتریک افراد ثبت شده، و در کل دنیا از یک سیستم واحد برای ثبت مشخصات افراد استفاده شود.

۸ سیستم ۵G در کل دنیا راه‌اندازی شود، تا از طریق آن، هرگاه لازم بود، بشود عوارض بیماری مشابه COVID-19 در مردم ایجاد کرد. این سیستم برای متقاعد کردن مردم به واقعی بودن اپیدمی لازم است.

۹ واکسن اجباری شود. علاوه بر سود سرشاری که شرکت های دارویی می برند، از این واکسن‌ها می‌ شود برای عقیم سازی، از بین بردن سیستم ایمنی طبیعی بدن، و کاهش جمعیت هم استفاده کرد.

۱۰ پول نقد بطور کلی از سیستم اقتصادی حذف شده، و تنها پول دیجیتال در گردش باشد؛ تا بشود همه تراکنش های مالی را ثبت و کنترل کرد.

۱۱ همه افراد جامعه مجبور به تزریق چیپ ردیابی و کنترل شوند.

۱۲ بعد از کاهش جمعیت، یک سیستم توتالیتر، که از نظر تکنولوژی پیشرفته است، و رهبران آن خود را از نظر ژنتیک ارتقاء داده‌ اند، ایجاد شود. انسان های برده باقیمانده هم به رتبه رمه، و در حد یک ماشین بیولوژیک نزول کنند.

 

منبع: کانال تلگرامی خیزش جهان


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=58729

  تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۴۰۰، ساعت: ۱۰:۱۵