دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، وزیر مستعفی بهداشت

نه تنها بدون هیچ دوره‌ای حتی ۶ ماهه! اصلاً بدون دقیقه‌ای ملاقات با یک روانکاو!!

دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴

م. ن:

 
“اوایل هفته گذشته جلسه‌ای بین رادیولوژیست‌ها و معاون وزیر بهداشت برگزار شده بود که ایشان در آن جلسه وجود چنین مصوبه‌ای را تکذیب کردند اما دیدیم که اینطور نبود!!!!! …..
…. رادیولوژی رشته تخصصی است و ما چهار سال روی آن کار می‌کنیم و بعداز گذراندن دوره‌های عملی که با آزمون همراه است اجازه انجام رادیولوژی به ما داده می‌شود، حال چطور ممکن است که بعد از یک دوره ۶ ماهه این اقدام برای پزشکان عمومی میسر شود از همین رو به نظر می‌رسد انجام این کار از سوی آنها با اشتباهات تشخیصی و ضربه زدن به بیمار توام باشد.”٭

 

سطر اول یعنی اینکه معاون مسلمان و خدوم وزیر بهداشت مسلمان و خدوم، رسما دروغ گفته است!!!!
و ادامه جملات یعنی اینکه باید دید دوباره دور و بر باباجان وزیر چه کسی به ارتزاق از طریق انجام سونوگرافی تمایل پیدا کرده که وزیرجان مهربان به سه سوت مصوبه تصویب فرمودند! همانطور که به چشم بر هم زدنی روانکاوی را کار روانپزشکان فرماییدند!!!!!
دوستان رادیولوژیست! شما را بخدا اگر توانستید جواب سوال خود را پیدا کنید و بفهمید “چطور ممکن است که بعد از یک دوره ۶ ماهه این اقدام برای پزشکان عمومی میسر شود” به ما هم بگویید روانکاوی که آموزش آن بسیار بیشتر از ۴ سال زمان می برد، دوره عملی آن طولانی و طاقت فرساست و هیچ تضمینی هم برای اجازه انجام روانکاوی وجود ندارد، حال چطور ممکن است که نه تنها بدون هیچ دوره ای حتی ۶ ماهه، دقت کنید؛ هیچ دوره ای!!! اصلا بدون دقیقه ای ملاقات با یک روانکاو، روانکاوی برای روانپزشکان میسر شود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
راستی… جواب اینو که پیدا کردید فرصت کردید ببینید میتونید آدرس دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان رو هم پیدا کنید؟؟؟!! خیر از عمرتون ببینید خسته شدیم اینقدر گشتیم!!!!
 

٭خبری از ایلنا در مطلب با تجمع ۲۴ ساعته ما؛ آغاز شد حماسه بی انتهای ما، سایت انجمن فرویدی.


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=17360

  تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴، ساعت: 21:21