جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

وااای من عاشق این مردمم که ندیده نشناخته ۵ میلیارد وثیقه تودیع می کنند!

? پاسخ هدایت‌الله آقایی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در خصوص تبلیغات رسانه‌های حکومتی علیه خود و هنگامه شهیدی: ارتباطی با «باقری دُرمنی» نداشته‌ایم

مدیران محترم رسانه‌های مجازی
با سلام

اخیرا خبری همراه با تحلیل توسط صداوسیما و نیز روزنامه کیهان… از اینجانب و سرکار خانم هنگامه شهیدی مطالبی منتشر شد که گویا ما ارتباطی خاص با یک محکوم اقتصادی داشته‌ایم.

از آن‌جا که تقریبا عین این مطالب در برخی از فضاهای مجازی نشر پیدا کرده، لذا خواهشمند است توضیحات زیر را درج فرمایید:

۱- سال گذشته اینجانب به اتهام سیاسی در بند ۴ زندان اوین بودم و در اتاقی جای گرفتم که طبق معمول زندانیان عادی هم حضور داشتند و در طول دوره حبس با آقای «حمید باقری دُرمنی» آشنایی پیدا کردم. حوالی آبان‌ماه قرار بود آقای باقری که در آن زمان محکوم به فساد اقتصادی نشده بود و صرفا متهم به شمار می‌رفت، با قید وثیقه آزاد شود و به هر کس رجوع می‌کرد تا کسریِ وثیقه‌اش که ۵ میلیارد تومان می‌شد را تأمین کند. اینجانب حسب وظیفه انسانی از طریق تلفن با خانم هنگامه شهیدی که خودش نیز با وثیقه آزاد شده بود تماس گرفتم و گفتم در صورت امکان زمین کشاورزی که برای اجرای طرح تولیدی و با تصمیم خانوادگی در اختیار ایشان قرار داده بودیم، برای وثیقه معرفی کند که به دلیل پایین بودن ارزش زمین از طرف مرجع قضایی پذیرفته نشد.

۲- بنا بر این خانم شهیدی آقای «باقری دُرمنی» را نمی‌شناخته و اینجانب نیز در حد همان چندماه آشنایی در زندان بوده است. ضمن آن‌که کمک به فردی که در بازداشت موقت به سر می‌برد و قاضی به آزادی وی با وثیقه حکم داده، حتی اگر هم از وی شناخت داشت بلا اشکال است و این امر در میان مردم امری طبیعی است.

۳- در خصوص زمین موصوف لازم به ذکر است که این ملک خصوصی و به دلیل نداشتن آب متروکه بوده و به همین دلیل قیمت کارشناسی، زیر دو میلیارد تومان و آن هم بخاطر تجهیزات موجود تعیین شده است.

۴- از آن رسانه محترم تقاضا دارم بر اساس رویه‌ی جوانمردی، این جوابیه را منتشر فرمایید. زیرا خانم هنگامه شهیدی هم اینک در زندان انفرادی بسر می‌برد و امکان دفاع از خود را ندارد و چنان‌که ملاحظه فرمودید ما هیچ‌گونه ارتباط مالی، شراکتی و… با محکوم نداشته‌ایم.

? لینک مرتبط: https://t.me/sedaiemardom/29285

 

منبع: @AmadNewsNetwork


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=44143

  تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۷، ساعت: ۱۲:۳۰