پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، محیط زیست دلخراش ما

واقعاً اینها ایرانی اند؟؟!!

جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

منصوره ا.:
«در این ٣۵ سال فقط ١٢٠ میلیارد مکعب آبهای شیرین فسیلی صدها هزار ساله که حدود ٧۵٪‏ آبهای شیرین زیر زمینی بود را مصرف کردیم که حدود ٧۵ میلیارد متر مکعب آن در ٨ سال گذشته بوده است یعنی منابع را تاراج کردیم!»
https://freudianassociation.org/?p=36837
آنوقت همین ماه گذشته در رادیو اقتصاد برنامه ای پخش می شد در مورد خودکفایی کشاورزی!!!
داشتم می شنیدم جیغ کشیدم به خدا!! های مردک! آمو!! کجای کاری؟؟؟ این کشور داره نابود میشه از بی آبی!!!
راستی اینا ایرانی اند؟ گاهی فکر میکنم اینها اجنبی ان!! رگ و ریشه اشون ضد ایران و ایرانیه! لابد ماموریت اجدادی اشون که ناموفق بوده رو می خوان تموم کنن!!!

 

 

جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

سوری:
«وی افزود: امروز هیچ تالاب درون سرزمینی، آب ندارد، از بختگان تا هورالعظیم، گاوخونی و اورمیه! آب های زیر زمینی ما در حال شور شدن است و ادامه این روند یعنی تخلیه ایران از جنوب البرز تا دریاهای آزاد و از شرق زاگرس تا مرزهای شرقی کشور.
ما امانتدار بسیار بدی برای این تمدن ٧٠٠٠ ساله بودیم، زاینده رود ٩٠٠ میلیون متر مکعب از سرچشمه های کارون وارد آن می شود، یعنی نصف آب زاینده رود از سرچشمه های کارون می آید.»
https://freudianassociation.org/?p=36837

اونوقت مقایسه کنید ما مردم فعلی این سرزمین را با مردمی که قبلا در این سرزمین می زیستند:

آشنایی با ۱۱ شاهکار ایرانی (قنات ها)
«کمبود آب مساله امروز و دیروز فلات ایران نیست، مشکلی هزاران ساله است که البته نیاکان ما توانسته‌اند با خلاقیت از پس حل آن بر بیایند و نتیجه این تلاش، شگفتی‎ای به نام «قنات» است.»

http://www.isna.ir/news/95040117432/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-11-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=37706

  تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۶، ساعت: ۱۴:۵۵