سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:راز کرونا، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

وزیر بهداشت: تنها راه مبارزه با ویروس رعایت شیوه نامه های بهداشتی است

جهش های متعدد کرونا در راه ؛

واکسیناسیون صددرصدی هم نمی تواند باعث ایمنی کامل جامعه شود

وزیر بهداشت با بیان اینکه نمی توان زمانی را برای پایان کرونا متصور بود تاکید کرد: تنها راه مبارزه با ویروس رعایت شیوه نامه های بهداشتی است، چرا که واکسیناسیون شخص را رویین تن نمی کند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از امروز در سفر به قم، در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا با بیان این مطلب گفت: ویروس کرونا در آینده جهش های متعددی خواهد داشت و احتمالاً ویروس های آینده واکسن را هم زیر سوال خواهد برد.

آقای نمکی با بیان اینکه واکسیناسیون صددرصدی هم نمی تواند باعث ایمنی کامل جامعه شود افزود: تنها راه مبارزه با ویروس رعایت شیوه نامه های بهداشتی است، چرا که واکسیناسیون شخص را رویین تن نمی کند.

وی از خیزهای بیشتر کرونا در آینده خبر داد و گفت: نمی‌توان مردم را در به وجود آمدن خیز ها و پیک های کرونا مقصر دانست چرا که در تعطیلی‌های قبلی همچنان مترو، رستوران ها و دیگر کارخانه‌های تولید بیماری فعالیت می کردند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: نظام بهداشت و درمان متولی اقتصاد کشور و تامین بسته‌های حمایتی نبوده و نیست اما این بخش ها جور و زحمت بیشماری برای ما بهمراه داشته اند.

 وی ضمن اشاره به شیوه مدیریت بیماری در سطح کشور گفت: تنها در روزهای نخست به حرف ما گوش می‌دادند اما در ادامه فقط ما یک رای در ستاد ملی مقابله با کرونا داشتیم در صورتی که در هیچ جای دنیا چنین وضعی نبوده است.

آقای نمکی با بیان اینکه بگو مگوها مشکلی را حل نمی کند خاطرنشان کرد: در حال حاضر تنها با همکاری و همدلی تمامی نهادها و دستگاه ها می توانیم از مشکلات عبور کنیم.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=57711

  تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰، ساعت: ۱۴:۳۴