پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

وزیر کار بازداشت صبا آذرپیک را تأیید کرد /شریعتمداری: ادعاهایش کذب بود

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازداشت صبا آذرپیک فعال سیاسی و خبرنگار سابق رسانه‌های اصلاح‌طلب را تأیید کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، صبا‌آذرپیک فعال سیاسی و خبرنگار سابق رسانه‌های اصلاح‌طلب قبل از برگزاری جلسه رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی به محمد شریعتمداری، وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت و گزینه پیشنهادی حسن روحانی برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اقدام به انتشار برخی اسناد درخصوص ارتباط شریعتمداری با پرونده ثبت سفارش و واردات غیرقانونی خودرو کرد و مدعی شد او در این زمینه نقشی اساسی داشته است.

بعد از رأی اعتماد مجلس به محمد شریعتمداری، اکانت‌های صباآذرپیک در برخی صفحات اجتماعی غیرفعال شد و اطرافیان او مدعی شدند هیچ اطلاعی از او ندارند و ممکن است به دنبال انتشار این اسناد بازداشت شده باشد.

محمد شریعتمداری شب گذشته با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در توییتر ضمن تأیید بازداشت صباآذرپیک، گفت: پس از شنیدن خبر بازداشت یکی ازخبرنگاران،پیگیری کردم.متاسفانه صحت داشت.علیرغم ادعاهای کذبى که ارائه کرده بودو در یک اقدام عجیب،اطلاعات قبلی و عادى کشف شده توسط ما را در سربرگ محرمانه واجا بصورت ناقص انتشار داده بود،به مسئولان گفتم به هیچوجه راضی به بازداشت او و هیچ خبرنگاری نیستم.

 

 

منبع: تسنیم


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=43009

  تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۷، ساعت: 12:19