چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، دادسرای جرایم پزشکی، روانکاوی در انجمن فرویدی

ولی بلافاصله یادم میاد که بازپرس حسینی شده سرپرست همون دادسرا!

پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۶

مردم:
ما دو بار تا بحال توی دادسراهای این مملکت کتک خورده ایم، فحش شنیده ایم، و بازداشت شده ایم. بار اول که در دادسرای جرایم پزشکی به دستور دادستان سابق و معاونش در دادسرا رو روی ما بستند و ما رو خوب کتک زدند. بار دوم توی اتاق بازپرس در رو بستند که کسی از مردم شاهد کتک خوردن و فحش شنیدن ما نباشه و «شعبون بی مخ نظام» برامون آوردند. فکر می کنم این بازپرس حسینی عجب کودتایی کرد تو همون اتاق ۱۲ متریش. شعبون بی مخ که داشت، دو دادیار هم بغل دستش بودند که بدون اینکه چیزی بپرسند متنی رو که اون تایپ کرد امضا کردند. این همون متنی بود که خانمهای بازداشتگاه وزرا می خندیدند می گفتند خودش برای خودش نامه نوشته امضا کرده و حاضر نشدند با اون دستور «قضائی» ما رو بپذیرند. یعنی واقعا اون دو تا دادیار چنین چیزی رو متوجه نمی شدند که خانمهای مامور وزار می فهمیدند؟ چی واقعا چشماشونو بسته بود؟
و فکر می کنم اون روز شاید خانم دکتر مصدق بود؛ مگه غیر از اینه که شعبون بی مخ استخدام کرده بودند و نشسته بودند اعمال خارق العاده شو نگاه می کردند؟ ما رو کتک می زد و پرت می کرد اینطرف اونطرف اتاق. و بازپرس حسینی همه این صحنه ها رو با لذت تماشا می کرد. یادم میاد وقتی داشتند ما رو با دستبند از اونجا کشان کشان می بردند بیرون با لبخند خاصی می گفت دیدید باید می رفتید؟!!!
وقتی می خونم که رییس قوه قضاییه میگه «تصاویر و اسامی قضات و کارکنان متخلف دستگاه قضایی را منتشر می‌کنیم.»* با خودم می گم خدا کنه واقعیت داشته باشه ولی بلافاصله یادم میاد که بازپرس حسینی شده سرپرست همون دادسرا!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=40083

  تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ساعت: ۰۹:۴۵