چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، وزیر مستعفی بهداشت

«ویکی و هلن» «اسلامی»

جمعه ۰۶ اسفند ۱۳۹۵

م.ح:
خاطرم هست خانم مدیر دبیرستان ما؛ که می گفتند ساواکی است «دو دختر» داشت به نامهای ویکی (ویکتوریا) و هلن! همسر این خانم مدیر و بعبارتی پدر این «دو دختر» دو بار به مدرسه ما آمد؛ چرا؟ نمیدانم! هر دوبار با اسکورت و ماشینی با شیشه های دودی، بچه ها می گفتند ماشین ضد گلوله است! این خانم مدیر یک کلاس تشکیل داده بود از شاگردان معدل بالای ۱۸، هرچند که هر دو دخترش به زور معدل ۱۶، ۱۷ داشتند! دبیران این کلاس اغلب از مدرسین دانشگاه بودند و بعضی از آنها فقط در این کلاس تدریس می کردند!! درواقع این کلاس تشکیل شده بود تا «دو دختر» خانم مدیر و این پدر ساواکی در حق فرزندان خود محبت را تمام کنند و شاهد موفقیت آنان باشند!! بعدها شنیدم که این خانواده اندکی پیش از پیروزی انقلاب به آمریکا متواری شدند و یکی از دو دختر آرایشگر است و دیگری خانه دار و همسر یک سیاهپوست آمریکایی!
افسوس که زحمات بی شائبه! این پدر و مادر به باد فنا رفت و صد افسوس که «ویکی و هلن» بخت یار نبودند تا شاید پدر وزیر شود و دنیا به کام!!

 

جمعه ۰۶ اسفند ۱۳۹۵

:م.ن
«آیت‌الله یزدی: آقای وزیر! مراقب باشید، رانت پدرتان را از بین نبرید.»*

اگر با «رانت پدر» می شود وزیر شد چرا نباید «وزیر بهداشتی با دو دختر روانپزشک آینده دخترانش را در “روانکاوی”»** ببیند؟!؟!

* https://freudianassociation.org/?p=17816/ سایت انجمن فرویدی به نقل از تابناک.

** لکان می دانست روزی در یک کشور جهان سومی وزیربهداشتی با دو دختر روانپزشک آینده دخترانش را در «روانکاوی» می بیند نه واردات تجهیزات پزشکی/ سایت انجمن فرویدی.


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=33960

  تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۶، ساعت: ۱۲:۱۶