جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزیر مستعفی بهداشت

و البته این وسط وزیر بهداشتمان کلی هم خاطره داره! اونم با کیلومتر شمار روشن!

شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴

م. ع:

 
«عکس/ وزیر دوچرخه‌سوار با صادرات ۱۸ میلیون بنز»
https://freudianassociation.org/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%DB%B1%DB%B8-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88/

 

چقدر این رسانه های آلمان بی ذوقند واقعا! فکرشو بکنید اگه وزیر بهداشت ما فقط ۲ متر با دوچرخه جلوی در خونه اش رژه رفته بود، «رسانه های همیشه فعال همکار»!!! چه تیترهایی که براش نمی زدند:
وزیر بهداشت برای کاهش آلودگی هوای تهران ۲ متر دوچرخه سواری فرمودند
وزیر بهداشت برای فهمیدن حال بی ماشین های دوچرخه سوار ۲ متر دوچرخه سواری فرمودند
وزیر بهداشت از قبل از انقلاب مثل شهید رجایی بی ادعا بودند و همیشه با دوچرخه سر کار تشریف فرما می شدند تا اعمال جراحی با درآمد میلیاردی را انجام دهند (بسکه بی ادعان ایشون!)
و البته این وسط وزیر بهداشتمان کلی هم خاطره از قبل از انقلاب و زمان جبهه و دوران سازندگی و دوران جنگ سرد و … داشت که با دوچرخه چه جاها که نرفته بود! اونم با کیلومتر شمار روشن!
ولی خداییش چقدر این آلمانیا بی ذوقند! آدم وزیر دوچرخه سوارو همینطوری ول می کنه به امان خدا که واسه خودش با دوچرخه بره سر کار در حالیکه ۱۸ میلیون بنز تو مملکت تولید میشه؟!!! پس پزشکای دارای «بالاترین سطح علمی» و در راس اونا وزیر پزشکان سوار اون بنزا نشن کی بشه؟ یعنی میگید اونایی که کمتر از «بالاترین سطح علمی» رو دارند سوار بنز بشن بعد پزشکان که «بالاترین سطح علمی» رو دارند با دوچرخه برن سر کار؟ (ز…)!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=18158

  تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴، ساعت: ۲۳:۰۲