یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:اعدام های غیر فقهی و غیر شرعی، امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، حکم قصاص آرمان عبدالعالی، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

و وبسایت این «پنا» شما را مستقیماً به «رده اهالی نور» می برد! اوه فقط احمق ها نمی دانند که همه چیز به همه چیز ربط دارد!

    • zoyaalma

فراماسونری در ایران، مبارزه رضا شاه با فراماسونری، مافیای روان و صابری-صابران پزشکی قانونی مصاحبه ای از هویدا را به یادم آورد که کاملا اتفاقی چند روز پیش در برنامه تونل زمان دیدم، هویدا میگفت به نظر من دو نفر بیشترین آسیب رو به جوامع انسانی زده اند: ” اولی فروید و دومی مارکس” خب… دیگه تکلیف همه چی مشخصه، نه؟

 

 

zoyaalma

بعد از خواندن معجون جادوگری صن-هما-فر (صنعتی-همایون پور-فرزام پروا) یازده این مطلب مرتب برایم تداعی می شود که عده ای از اقوام که نسبتا مذهبی بودند و اهل دعای ندبه و آیت الکرسی و … خواندن و حجاب رعایت کردن بودند، به تدریج ( و در مقطعی هم یکهو) تغییر کردند. کسانی که مثلا در یک عروسی با تعداد ۴۰ نفر مهمان و کاملا خودمانی می گفتند ما در عروسی مختلط شرکت نمی کنیم، دیگر نه تنها خبری دعا و حجاب روسری و… جلوی نامحرم نبود، تازه دامن تا روی زانو و بالای زانو می پوشیدند و بدون روسری جلوی نا محرم و حتی دوستان! و برای خود من عجیب بود که چطور شد این اتفاق افتاد؟ بعدها فهمیدم چطور شده! : شرکت در کلاس های “پنا

http://new.behravanpana.com/

 

 

 

منبع: صفحه اینستاگرام انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=59597

  تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۴۰۰، ساعت: ۱۴:۰۰