چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزیر مستعفی بهداشت

پارسال در همین نمایشگاه مطبوعات سند روانکاوی را به نام روانپزشکان می زد و امسال غزل خداحافظی می خواند/ زنده باد جمهوری ما!

در غرفه تسنیم در نمایشگاه مطبوعات:

هاشمی: وزیر بهداشت دولت دوازدهم نمی‌شوم

 

 

وزیر بهداشت با حضور در غرفه تسنیم درنمایشگاه مطبوعات با اشاره به اینکه بنده همیشه پایبند به صحبت‌هایم هستم، گفت: بنابراین وزیر بهداشت دولت دوازدهم وزیر نخواهم بود ولی تمام برنامه‌های وزارت بهداشت را کامل تحویل وزیر بعدی می‌دهم.

 

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، در هفتمین روز برگزاری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریی‌ها،  سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت در غرفه تسنیم حضور یافت.

 

وی با ارزیابی خبرگزاری تسنیم عنوان کرد: خبرگزاری تسنیم در زمانهای انتقادات جدی به وزارت بهداشت داشته است که حتی اذیت شدیم ولی برای ما قابل قبول و شیرین بوده است ولی متعاقباً در اجرای طرح تحول سلامت که حمایت رهبر معظم انقلاب را دربرداشت و برای سلامت مردم نیز بسیار مفید بود حمایت‌های قابل توجهی داشت.

 

وزیر بهداشت در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه در دولت دوازدهم در صورتی که حتی آقای روحانی رئیس جمهور باقی بماند شما وزیر بهداشت خواهید بود، عنوان کرد: بنده همیشه پایبند به صحبت‌هایم هستم.

 

هاشمی در پاسخ به این پرسش که این به معنای آن است که دیگر وزیر بهداشت دولت دوازدهم نخواهید بود، این مسئله را تایید کرد و افزود: البته تمام کارها و برنامه‌های طرح تحول سلامت را به طور کامل انجام خواهیم داد و این وزارت را به وزیر بعدی می‌سپارم.

 

وی با اشاره به تکمیل برنامه‌های طرح تحول سلامت از جمله افزایش بیش از ۲۰ هزار تخت بیمارستانی و واحدهای زایمان طبیعی و همچنین تکمیل پرونده الکترونیک بهداشت ایرانیان خاطرنشان کرد: روزهای بعد از وزارت برای من روزهای بسیار سختی خواهد بود زیرا در مملکت ما بخصوص در عرصه سیاسی این مسئله باب شده است که همه مشکلات و کمبودها را بر گردن مسئول قبلی می‌اندازند ولی با این حال شکرگزارم و خوشحالم دل رهبر معظم انقلاب را باکمک همکارانم و اعتماد مردم درحوزه سلامت شاد کردم.

 

در نمایشگاه امسال ۴۰ روزنامه، ۱۳ خبرگزاری، ۲۳ رسانه در حوزه دین و اندیشه، ۸۶ رسانه در حوزه فرهنگ و هنر، ۹۶ پایگاه خبری و هفته‌نامه سیاسی و اجتماعی، ۷۹ رسانه با محوریت خانواده و ۱۱ عنوان نشریات تخصصی کودکان حضور دارند.

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات به‌مدت یک هفته تا ۲۱ آبان‌‌ماه از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ پذیرای علاقه‌مندان است.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=27578

  تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۵، ساعت: ۲۰:۴۵