یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

پای «جامعه و مردم» را وسط نکش، همان «یک» خدمت برای رئیس شدنت کافی بود

مراسم تکریم و معارفه رؤسای بیمارستان روانپزشکی ایران برگزار شد

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: مراسم تکریم و معارفه رؤسای بیمارستان روانپزشکی ایران روز شنبه ۲۵ بهمن ماه  برگزار شد.
مراسم تکریم دکتر محمد قدیری وصفی رئیس قبلی  و معارفه دکتر سید وحید شریعت به عنوان رئیس جدید بیمارستان با حضور    دکتر ناصری پور رییس دانشکده پزشکی، دکتر حدیقی مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر قلعه بندی مدیر گروه روانپزشکی، اعضای هیئت علمی، پزشکان، رزیدنتها، اینترنها، استاژرها و کارکنان تمامی واحدهای بیمارستان در سالن آمفی تئاتر بیمارستان برگزار شد.

در این مراسم دکتر قدیری رییس سابق مرکز آموزشی و درمانی روانپزشکی ایران ضمن آرزوی موفقیت برای ریاست جدید این مرکز ، اظهار داشت: بنده از سال ۸۰ ریاست این بیمارستان را بر عهده داشتم. از تمامی کسانی که در این سالها علیرغم همه مشکلات  در کنار من بودند، تشکر می نمایم.

دکتر شریعت رئیس جدید بیمارستان نیز اظهار داشت: در این سالها شاهد زحمات دکتر قدیری بودیم که به خوبی این مرکز را اداره نمودندو شاهد رشد بیمارستان از جنبه های مختلف بودیم. با مدیریت ایشان،  رتبه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران به تدریج بهبود پیدا کرد.
وی با بیان این مطلب که این مرکز یکی از ۲ مرکز اول کشور بوده است، گفت: این جایگاه تقویت شده است . اگر دانشگاه تمایل داشته باشد که روی رشته هایی سرمایه گذاری کند، که این پتانسیل را دارند که تبدیل به یک قطب شوند، روانپزشکی یکی از آن رشته ها می باشد.
من نیزسعی می کنم با کمک همکاران و دکتر قدیری مسیر ایشان را ادامه دهیم تا به خوبی به جامعه و مردم  خدماتی شایسته ارائه نماییم.
دکتر ناصری پور رئیس دانشکده پزشکی نیز، ضمن تشکر از زحمات ۱۳ سال دکتر قدیری در مرکز روانپزشکی ایران گفت: بدون شک،  ایشان منشأ خدمات بسیار زیادی بودند و آنچه در توان داشتند در طی این سالها در طبق اخلاص گذاشتند و به پیشرفت و تعالی این مرکز کمک نمودند.
وی با اشاره به اینکه این مرکز بعنوان مرکز اصلی آموزش رزیدنتها در گروه روانپزشکی از جایگاه بسیار بالایی در کشور برخوردار است، گفت: ما قدردان گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران هستیم و  باعث افتخار بنده است که بعنوان رئیس دانشکده پزشکی در خدمت این عزیزان باشیم.
رئیس دانشکده پزشکی ضمن  تبریک به دکتر شریعت که این مسؤلیت را پذیرفتند، گفت: قبول مسؤلیت اجرایی برای کادر پزشکی و عضو هیئت علمی، مسئولیتی مضاعف است.
وی خاطر نشان کرد: برگزاری این مراسم اول به این خاطر است که از محاسن و خوبیهای مسئولین قدردانی کنیم و قدر دانی ما در واقع شکرگذاری از خداوند است. در جامعه کنونی نیازمند هستیم که هنر قدردانی را بیاموزیم. قدردانی ما از کارهای نیک افراد، سبب پیمودن این راه توسط افراد دیگر می شود. به خصوص اگر این کار خدمت به مردم و بیماران باشد.
دکتر ناصری پور در خاتمه عنوان کرد: امیدوارم یکی از محاسن برگزاری این مراسم این باشد که ما را تشویق کند در این راه ثابت قدم باشیم و گامها یی استوارتر در راه خدمت به مردم برداریم.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از طرف مسئولین و کارکنان، از زحمات و خدمات سیزده ساله دکتر قدیری در پست ریاست بیمارستان قدردانی بعمل آمد.

 

منبع: وبسایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=10058

  تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ساعت: ۲۲:۳۰